+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY HIKMICRO DO -15%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Systemy bezprzewodowe ABAX/ABAX2

(29 produktów)

Systemy bezprzewodowe abax

Nie od dziś wiadomo, że bezpieczeństwo jest jedną z głównych kwestii o jakie powinien zadbać każdy właściciel danego lokalu komercyjnego, nieruchomości, czy nawet mieszkania. Niektóre z posesji są szczególnie narażone na przeróżne rodzaje zagrożeń. Z pomocą przychodzą systemy bezprzewodowe abax. Nasz sklep oferuje systemy bezprzewodowe abax wyprodukowane przez topowych producentów zajmujących się inteligentnymi systemami alarmowymi, które dają gwarancję bezpieczeństwa. Obecnie w naszej ofercie znajdują się systemy bezprzewodowe satel abax, a także systemy bezprzewodowe abax pulsar.

Systemy bezprzewodowe satel abax 2 - gdzie znajdą swoje zastosowanie?

Systemy bezprzewodowe satel abax są stworzone do instalacji, w których układanie niezbędnego okablowania jest bardzo uciążliwe lub całkiem niewykonalne. Systemy bezprzewodowe abax mogą pracować w zgodzie z centralami alarmowymi VERSA, a także INTEGRA - współpracując z tymi urządzeniami systemy abax oferują swoją pełną funkcjonalność. Potwierdzeniem zgodności z wymaganiami norm są certyfikaty wystawiane przez niezależne laboratoria. Europejski certyfikat zaświadcza o spełnianiu wymagań EN 50131. Świetnie znajdą swoje zastosowanie w takich miejscach jak: muzea, kościoły, czy nawet mieszkania.

Jakie systemy bezprzewodowe abax oferuje nasz sklep?

Nasz sklep posiada w swojej ofercie takie systemy bezprzewodowe abax jak:

 


Tak bogata oferta pozwala na wykorzystanie systemów abax do realizacji złożonych instalacji alarmowych, a także złożenia tzw. instalacji inteligentnych, które stanowią połączenie bezpieczeństwa z komfortem i oszczędzaniem energii.


Systemy bezprzewodowe satel abax - funkcjonalność


Dzięki dwukierunkowej bezprzewodowej łączności radiowej system satel ABAX zapewnia poziom bezpieczeństwa, który do niedawna był tylko osiągalny dla tradycyjnych systemów przewodowych. Żeby zapewnić jak największy poziom bezpieczeństwa każda informacja przesyłana drogą radiową zostaje zaszyfrowana, dzięki czemu możliwość ingerencji w transmitowane dane jest ograniczona do minimum. Za pomocą dwukierunkowości wszystkie podłączone urządzenia są konfigurowane i odpytywane zarówno w trybie czynnym jak i w trybie pasywnym. Czas przesyłania informacji o naruszeniu do centrali jest zależne od stanu w jakim znajduje się dane urządzenie. W trybie czynnym sygnał jest przesyłany od razu, zaś gdy urządzenie jest w trybie pasywnym informacje zostaną przesłane dopiero podczas odpytywania urządzenia. Odpytywanie urządzenia jest ustalane przez instalatora. Dzięki zastosowaniu energooszczędnych systemów systemy bezprzewodowe satel abax są w stanie wytrzymać nawet do 3 lat bez wymiany baterii.

Zalety systemu Abax Satel

Ogromną zaletą jaką posiadają systemy bezprzewodowe satel abax jest łatwość instalacji, a także bardzo intuicyjne konfigurowanie. Wydawałoby się, że jeżeli zostały wykorzystane bardzo zaawansowane technologicznie rozwiązania to instalacja będzie także skomplikowana - nic bardziej mylnego ponieważ czynności instalacyjne zostały jak najbardziej ograniczone. Rejestracja systemu abax polega na podaniu numeru seryjnego z etykiety i włożeniu baterii lub uruchomieniu sabotażu. Po wykonaniu tych czynności kontroler samodzielnie rozpoznaje typ nowego urządzenia i sugeruje standardowe ustawienia lub umożliwia dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb. Konfiguracja natomiast może być zrobiona przy pomocy manipulatora LCD lub komputera z oprogramowaniem DLOADX.

pixel