+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY HIKMICRO DO -15%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czujniki gazów

(5 produktów)

Gdzie zamontować czujnik gazu ziemnego

Najważniejszą rolą czujek gazów jest wykrycie i ostrzeganie o obecności substancji mogących stanowić zagrożenie dla życia lub zdrowia człowieka. W tej grupie czujek można znaleźć detektory tlenku węgla, tzw. czadu, który wytwarza się w pomieszczeniach, gdzie zachodzi proces spalania przy niedostatecznym dostępie tlenu. W Toruniu najchętniej kupowanym czujnikiem gazu jest ten firmy Satel. Bardzo istotną sprawą w różnego rodzaju domach czy mieszkaniach jest kwestia ogrzewania. W dużych miastach są całe osiedla starych kamienic, gdzie do tej pory w łazienkach używane są piecyki gazowe. Niestety historia pokazuje, że niejednokrotnie tego typu rozwiązania powodowały wypadki śmiertelne, szczególnie w nocy, gdy cała rodzina śpi. Wszystko dlatego, że nie zadbano o odpowiednie bezpieczeństwo.

Możesz wybrać czujnik gazu propan-butan bezprzewodowy, czujnik gazu ziemnego na baterie lub przewodowy. Jednak zanim zdecydujesz - skontaktuj się ze specjalistą. 

Czujnik gazu ziemnego cena / Czujniki gazu ziemnego ceny 

 

Wystarczyłoby zamontować czujnik gazu - urządzenie, które jest dostępne w powszechnym użytku i którego koszt nie jest duży. Jeśli chcesz dowiedzieć, jaki koszt poniesiesz, inwestując w czujników gazów, to nie wpisuj w wyszukiwarkę "czujnik gazu ceny" czy ''czujniki gazu cena", tylko zadzwoń do Elektromaniaków - pomożemy i doradzimy! 

pixel