+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY HIKMICRO DO -15%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czujniki zalania wodą

(4 produktów)

Oprócz zainwestowania w czujniki chroniące nas przed włamaniem, czy wystąpieniem pożaru warto jest zaopatrzyć się w czujnik zalania wodą (czujki zalania) - niestety wiele osób nie zdaję sobie sprawy z tego jak bardzo jest przydatny czujnik zalania. Niektórym z nas często zdarza się zostawić włączone takie urządzenia jak zmywarka lub pralka i wyjść z domu. Niestety - jak to często z takimi urządzeniami bywa - mogą one zawieść i doprowadzić do zalania. Zalanie domu może nastąpić również z powodu posiadania starych węży wodnych - wiele osób uważa jednak, że nie warto wydawać pieniędzy na np. czujnik zalania wodą Satel, tylko woli raz na parę lat wymienić węże - nie zapominajmy jednak, że nawet nowe węże mogą ulec uszkodzeniu i lepiej zastosować czujnik wody.

Zabezpieczenie przed zalaniem - czy warto się w nie zaopatrzyć? Czujnik zalania bezprzewodowy czy przewodowy? 

Zalanie domu lub innego budynku może wyrządzić duże szkody, których naprawa może kosztować ogromną sumę pieniędzy - nieporównywalnie większą do kwoty zakupu takiego urządzenia jak czujnik zalania. Dlatego właśnie zabezpieczenie przed zalaniem jest tak istotne. W ofercie naszego sklepu obecnie znajduje się czujka zalania SATEL czujnik zalania, a także czujka zalania AJAX.

Czujka zalania wodą - zastosowanie

Czujnik zalania woda świetnie sprawdzi się w sytuacji pęknięcia węży wodnych, rur w skutek zamarznięcia czy wyeksploatowania. Czujnik przeciwzalaniowy znajdzie swe zastosowanie również w przypadku uszkodzenia uszczelek rur.

Gdzie warto zainstalować czujnik zalania wodą wifi?

Czujnik zalania wifi warto zastosować zarówno w domach, jak i mieszkaniach znajdujących się w blokach mieszkalnych. Zalanie domu w bloku mieszkalnym nie tylko naraża nas, ale także naszych sąsiadów, zatem są to dodatkowe szkody i więcej wydanych pieniędzy do ich pokrycia. Czujnik zalania wodą warto także zastosować w fabrykach oraz firmach - w takich miejscach szkody zalania mogą być jeszcze większe niż w mieszkaniach.

Zalanie domu - konsekwencje

Zalanie domu niesie za sobą ogromne koszty remontu i osuszania. Czasami niemożliwy jest nawet powrót do stanu sprzed zalania. W przypadku mieszkania w bloku będzie trzeba pokryć również koszt zalania domu sąsiada mieszkającego pod nami. Ściany mogą pokryć się grzybem po kontakcie z wodą, a mieszkanie może mieć nieprzyjemny zapach wilgoci. Wszystkie tych nieprzyjemności możemy uniknąć stosując czujnik zalania wodą.

Czujnik zalania wodą - cena

W ofercie naszego sklepu można znaleźć zabezpieczenie przed zalaniem takie jak:

Cena za czujnik zalania wodą na naszej stronie znajduje się w zakresie od 80,50zł brutto do 332,10zł brutto.

pixel