+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY HIKMICRO DO -15%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Systemy bezprzewodowe Micra

(15 produktów)

Systemy bezprzewodowe micra

Nie od dzisiaj wiemy, że bezpieczeństwo jest jedną z głównych kwestii o jakie powinien zadbać każdy właściciel danego lokalu komercyjnego, nieruchomości, czy nawet mieszkania. Niektóre z posesji są szczególnie narażone na przeróżne rodzaje zagrożeń. Z pomocą przychodzą systemy bezprzewodowe micra. Nasz sklep oferuje systemy bezprzewodowe micra wyprodukowane przez topowych producentów zajmujących się inteligentnymi systemami alarmowymi, które dają gwarancję bezpieczeństwa. Obecnie w naszej ofercie znajdują się systemy bezprzewodowe satel micra, a także systemy bezprzewodowe micra pulsar.
Systemy bezprzewodowe satel micra - gdzie się sprawdzą?
Systemy bezprzewodowe satel micra najczęściej wykorzystywane są do ochrony małych obiektów takie jak na przykład kioski, małe sklepiki, ale także można je wykorzystać zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w lokalach komercyjnych, fabrykach czy magazynach. Są także idealnym rozwiązaniem do tymczasowej protekcji np.: placów budowy.

Systemy bezprzewodowe satel micra - jakie jest ich zastosowanie?

System bezprzewodowy satel micra ma bardzo różnorodne zastosowanie. Znakomicie będzie się sprawował w wykrywaniu zagrożeń takich jak:

  • włamanie
  • zbicie szyby
  • zalanie pomieszczenia wodą
  • pojawienie się dymu
  • pożar

Systemy bezprzewodowe micra - funkcjonalność

Systemy bezprzewodowe satel micra charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i bardzo przemyślanymi rozwiązaniami technicznymi - są one gwarantem bezpieczeństwa i bezawaryjnej eksploatacji. Wszechstronność systemów bezprzewodowych micra polega na tym, że obsługują one zarówno czujki przewodowe, jak i czujki bezprzewodowe. Dzięki temu natychmiastowo w prosty sposób uzyskujemy podstawowy system alarmowy. Możemy również uzupełnić ten system o mniej typowe czujki przy pomocy standardowych urządzeń przewodowych. Montaż systemów bezprzewodowych micra charakteryzuje się prostotą, a sama obsługa jest bardzo intuicyjna. Nie wymaga żadnych umiejętności programowania złożonych central alarmowych. Żeby skonfigurować moduł trzeba jedynie podłączyć go przy pomocy odpowiedniego kabla do komputera, a następnie uruchomić przeznaczoną do tego aplikację. System bezprzewodowy micra jesteśmy w stanie zainstalować w niespełna godzinę. Większość systemów bezprzewodowych micra znajdujących w naszej ofercie posiadają także opcję wykrywania sabotażu, która uniemożliwia niepowołanym osobom zniszczenie poszczególnych elementów systemu, czy nawet wyłączenia jego całości. Niektóre systemy bezprzewodowe satel micra posiadają zasięg komunikacji radiowej do nawet 400m na terenie otwartym. Dodatkowym atutem jest wbudowany zasilacz buforowy z akumulatorem, który zapewnia ochronę nawet kiedy nie ma zasilania V.

Systemy bezprzewodowe micra w naszej ofercie:

pixel