+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY HIKMICRO DO -15%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bezprzewodowe systemy Perfecta

(22 produktów)

Perfecta jest systemem, który charakteryzuje się prosta konfiguracją, intuicyjna obsługą i wygodnym sterowaniem. Ze względu na sposób działania nowych urządzeń można stworzyć trzy typy systemu: Konstrukcja centrali Perfecta umożliwia budowę tradycyjnego systemu przewodowego, posiadającego całą funkcjonalność potrzebną w małych i średnich obiektach.

Czujka bezprzewodowa Satel + Kontaktron bezprzewodowy Satel Perfecta 

Najważniejszą cechą Perfecty jest komunikacja dwukierunkowa między centralą a manipulatorami i sygnalizatorami bezprzewodowymi. Dzięki takiej funkcji, urządzenia wysyłają między sobą komunikaty o zdarzeniach, potwierdzając przy tym sprawność poszczególnych elementów. System Perfecta posiada bezpośredni dostęp do wszystkich funkcji trybu serwisowego centrali z poziomu manipulatora. Poszczególne ustawienia można szybko i wygodnie zmienić, bez konieczności korzystania z programu konfiguracyjnego. Konfigurację systemu Perfecta można również przeprowadzić, używając programu PERFECTA SOFT. Jest prosty w obsłudze i krok po kroku prowadzi nas przez kolejne etapy tworzenia instalacji.

Satel Perfecta bezprzewodowy 

Obsługa Systemu Perfecta jest również możliwa przez aplikację mobilną. W tym celu została stworzona aplikacja Perfecta Control, wykorzystująca technologię GPRS. Daje ona możliwość sterowania systemem, a także możliwość sprawdzania stref, wejść i wyjść z poziomu telefonu komórkowego.

pixel