+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl NOWOŚĆ! NOWA SERIA MONOKULARÓW TERMOWIZYJNYCH GUIDE TD ORAZ TK JUŻ NA SKLEPIE
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bezprzewodowe systemy Perfecta

(24 produktów)

Perfecta jest systemem, który charakteryzuje się prosta konfiguracją, intuicyjna obsługą i wygodnym sterowaniem. Ze względu na sposób działania nowych urządzeń można stworzyć trzy typy systemu: Konstrukcja centrali Perfecta umożliwia budowę tradycyjnego systemu przewodowego, posiadającego całą funkcjonalność potrzebną w małych i średnich obiektach.

Czujka bezprzewodowa Satel + Kontaktron bezprzewodowy Satel Perfecta 

Najważniejszą cechą Perfecty jest komunikacja dwukierunkowa między centralą a manipulatorami i sygnalizatorami bezprzewodowymi. Dzięki takiej funkcji, urządzenia wysyłają między sobą komunikaty o zdarzeniach, potwierdzając przy tym sprawność poszczególnych elementów. System Perfecta posiada bezpośredni dostęp do wszystkich funkcji trybu serwisowego centrali z poziomu manipulatora. Poszczególne ustawienia można szybko i wygodnie zmienić, bez konieczności korzystania z programu konfiguracyjnego. Konfigurację systemu Perfecta można również przeprowadzić, używając programu PERFECTA SOFT. Jest prosty w obsłudze i krok po kroku prowadzi nas przez kolejne etapy tworzenia instalacji.

Satel Perfecta bezprzewodowy 

Obsługa Systemu Perfecta jest również możliwa przez aplikację mobilną. W tym celu została stworzona aplikacja Perfecta Control, wykorzystująca technologię GPRS. Daje ona możliwość sterowania systemem, a także możliwość sprawdzania stref, wejść i wyjść z poziomu telefonu komórkowego.

pixel