+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! TYLKO DO KOŃCA MAJA! GUIDE - 5% Kup teraz
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zestawy monitoringu

(18 produktów)

Zestaw kamer do monitoringu. Zestaw kamer ip lub Zestaw kamer zewnętrznych

Całe zestawy monitoringu dają nam bezpieczeństwo i profesjonalizm, dzięki czemu będziemy mogli spać spokojnie po zakończeniu pracy w naszej firmie. Takie zestawy nie są wydatkiem, który nam się nie zwróci, ponieważ nasze bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Zestaw monitoringu składa się z różnej ilości elementów, w zależności od naszych potrzeb i zasobności naszego portfela. W zestawie podstawowym monitoringu znajdziemy rejestrator 5w1, który pozwala na współpracę kamer różnych technologii: AHD/CVI/TVI/CVBS/IP. Pomaga rejestrować w wysokiej rozdzielczości ze wszystkich kamer w zestawie.

Zestaw monitoringu WiFi. Zestawy kamer  

Taki profesjonalny zestaw monitoringu posiada również wysokiej jakości kamery, które rejestrują obraz w jakości FULL HD. Kamery pozwalają na nagrywanie nocą dzięki wbudowanej noktowizji, mającej zasięg aż do 20 metrów. Jej jakość jest porównywalna do jakości obrazu z kamery monitorującej w dzień. Urządzenia mają również wbudowane czujniki ruchu, które pozwalają na nagrywanie jedynie wtedy, kiedy ktoś poruszy się w ich zasięgu. To pozwala na zaoszczędzenie dużej ilości pamięci.

Obraz zarejestrowany przez kamery jest nagrywany na dysk twardy. Najczęściej używany jest talerzowy dysk HDD o dużej pojemności.

Do każdego zestawu jest dołączone okablowanie, najczęściej skrętka, oraz oprogramowanie na komputer i smartfon, które pozwoli na monitorowanie mobilne naszej firmy, co zwiększy nasz komfort i poczucie bezpieczeństwa. Zestaw montażowy dołączony do całości pozwoli na zainstalowanie kamer w stały i bezpieczny sposób. Do takich zestawów dołączone są również switch pozwalający na transfer danych i zasilanie, podsiadający 5 portów 10/1001000 Mb/s.

Zestawy monitoringu. Zestawy kamer do monitoringu

Zestawy monitoringu dostępne w naszym sklepie można użyć zarówno w pobliżu domu, jak i w miejscu pracy. System monitoringu może składać się nawet z grupy 8 kamer, dzięki czemu analizowanie otoczenia pod kątem zagrożeń jest wysoce skuteczne. Monitoring domu z użyciem jednego z naszych zestawów to prosta sprawa. Wystarczy zamówić odpowiednie kamery, zamontować je na zewnątrz i zapewnić im dostęp do stabilnej sieci. System monitoringu nie tylko zwiększa bezpieczeństwo wokół domu lub firmy, ale także pozwala na wyjaśnienie wielu spraw, jak np. stłuczka samochodowa, czy nawet włamanie.

Gdzie sprawdzi się zestaw monitoringu WiFi?

Nasze systemy monitoringu sprawdzą się praktycznie wszędzie tam, gdzie jest dostęp do sieci Internetowej. Podłączenie kamer do monitorowania otoczenia to prosta sprawa. Kupując monitoring CCTV, można liczyć przede wszystkim na wysoką jakość obrazu oraz niezawodność. Nasze systemy sprawdzają się jako domowy monitoring, firmowy lub w jakimkolwiek innym miejscu ze stałym dostępem do zasilania i Internetu. Moduł WiFi wbudowany w urządzeniach pozwala na wygodny podgląd obrazu z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy połączyć się z dedykowaną aplikacją, a obraz zostanie wyświetlony w czasie rzeczywistym.

Zestawy kamer WiFi

Ogólnie rzecz biorąc, zestawy sprawdzają się wszędzie, do zwiększenia bezpieczeństwa. Instalacja monitoringu jest bardzo prosta i nie wymaga skomplikowanych działań. Kupując kamery i moduły WiFi w naszym sklepie masz pewność, że otrzymasz wysokiej jakości produkt nawet z 36-miesięczną gwarancją.

Czym charakteryzuje się zestaw monitoringu z 4 kamerami?

Monitoring domu z użyciem aż 4 kamer będzie wysoce skuteczny. Dlaczego? Taka ilość pozwoli na obsadzenie każdego narożnika nieruchomości, dzięki czemu złodziej nie będzie w stanie przeniknąć do wnętrza domu niezauważalnie. Monitoring wizyjny rejestruje obraz, wyświetla go w czasie rzeczywistym oraz alarmuje mieszkańców o wykryciu zagrożenia.

 

Zestaw do monitoringu tego typu składa się najczęściej z takich elementów, jak: kamery przemysłowe, rejestrator sieciowy oraz zasilacz. Dzięki temu montaż monitoringu jest o wiele łatwiejszy, a jego skuteczność ogromna. Obiektywy wysokiej jasności, świetna czułość oraz szerokie kąty widzenia to najważniejsze cechy, jakimi wyróżnia się system monitoringu składający się z 4 kamer lub więcej.

Ja zbudowany jest zestaw monitoringu do domu, biura lub innego miejsca?

Warto zaznaczyć, że zestawy monitoringu dostępne w naszym sklepie to profesjonalny sprzęt CCTV, gdzie obraz jest szczególnie czysty i wyraźny. Kamery w zestawach idealnie nadają się do zastosowania na zewnątrz ze względu na użyte materiały wykonania. Szczelne i aluminiowe obudowy i wysoka klasa odporności IP67 pozwalają na bezproblemowe stosowanie nawet w trudnych warunkach zewnętrznych. Co ciekawe, rejestratory do monitoringu składają się często z wyświetlaczy IR widzących do 20 metrów oraz kątem widzenia od 90 do 120 stopni. Kupując zestawy do monitoringu, każdy otrzymuje także pojemny dysk twardy do przechowywania nagrań z rejestratora.

Monitoring zewnętrzny na 8 kamer ? czy to dobry pomysł?

W przypadku dużych magazynów przemysłowych lub ogromnych nieruchomości zestaw do monitoringu składający się z 8 kamer jest bardzo dobry pomysłem. Dlaczego? Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy kamer z oświetleniem i podczerwienią można spać spokojnie. To świetny pomysł dla każdego, kto ceni sobie maksimum bezpieczeństwa i chce ochronić swój majątek np. przed włamaniem. Jaka kamera do monitoringu zewnętrznego będzie najlepsza? Przede wszystkim taka, która pozwoli na wygodny podgląd sytuacji w czasie rzeczywistym oraz nagrywanie obrazu.

SEKCJA FAQ

  1. Z ilu kamer składa się zestaw monitoringu?

 

Monitoring wizyjny w zestawie w naszym sklepie składa się z wersji wyposażonych od 1 do 8 kamer wraz z rejestratorem i źródłem zasilania.

 

  1. Ile kosztują zestawy monitoringu WiFi?

 

Jako sklep z wyposażeniem szpiegowskim i monitoringiem sprzedajemy zestawy kamer WiFi w cenach zaczynających się od około 600 złotych. Im większa ilość kamer w zestawie, tym cena jest wyższa.

 

  1. Jakiej rozdzielczości są kamery CCTV dostępne w zestawach?

 

Monitoring CCTV nagrywa obraz w rozdzielczości 2 mpx. Warto jednak nadmienić, iż urządzenia wykorzystują podczerwień, dzięki czemu nagrywany obraz jest krystalicznie czysty i wyraźny nawet nocą.

 

  1. Czy zestaw do monitoringu pozwala na podgląd na żywo?

 

Nasze zestawy monitoringu umożliwiają podgląd nagrań na żywo zarówno z poziomu komputera, jak i urządzenia mobilnego. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu modułu WiFi w rejestratorze.

pixel