+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak samodzielnie wykryć podsłuch czy kamerę - czyli przegląd najpopularniejszych wykrywaczy podsłuchów i kamer.

Jak sprawdzić czy kamera ma podsłuch? Wykrywacz podsłuchów i kamer

Alternatywą dla urządzeń szpiegowskich takich jak podsłuchy, mini kamery czy pluskwy są ich wykrywacze. Pozwolą Ci dowiedzieć się w prosty sposób jak wykryć podsłuch w domu.

Urządzenie do wykrywania podsłuchu i kamer

Wykrycie podsłuchu to niekiedy niełatwe zadanie. Niekiedy użytkownicy zastanawiają się: jak zrobić wykrywacz podsłuchów samodzielnie? Jednak nie ma takiej potrzeby! Z pomocą służą wykrywacze kamer i podsłuchów, dzięki którym szukanie podsłuchów to pestka. Jaki wykrywacz podsłuchów wówczas wybrać? 

Wielu użytkowników obawia się, że kamery z podsłuchem w pracy mogą ich spotkać. Myślą, że wystarczy aplikacja do wykrywania podsłuchu w pomieszczeniach, jednak często bywa ona niemiarodajna. Wykrywanie podsłuchów w biurze może być problematyczne także dlatego, iż trzeba to zrobić niepostrzeżenie. Dlatego sprawdzanie podsłuchów będzie o wiele łatwiejsze razem z profesjonalnym sprzętem, jakim jest wykrywacz kamer i podsłuchów forum

Wykrywacz kamer i podsłuchów

Detektor kamer i podsłuchów Detektor RFG-100 został przygotowany, by skutecznie odnajdywać urządzenia szpiegujące. Wykrywanie podsłuchów, telefonów i lokalizatorów GPS odbywa się na zasadzie wykrycia emitowanych przez te urządzenia fal. Urządzenie perfekcyjnie sprawdza się w skanowaniu samochodów, biur i pomieszczeń domowych. Jest proste w obsłudze, ma intuicyjny interfejs oraz jest zasilane bateriami AA.


Jak wykryć podsłuch? Wykrywacz podsłuchów RFG-100 posiada regulację czułości co pozwala na wyeliminowanie niepożądanych częstotliwości zakłócających. Powiadomienie o wykrytym podsłuchu odbywa się poprzez zapalenie diod LED, sygnał dźwiękowy i sygnał wibracyjny. Można posłużyć się dołączonymi do zestawu słuchawkami.

Wykrywanie kamer i wykrywanie podsłuchu to niełatwe zadanie, dlatego z pomocą przychodzi kolejne sprawdzone urządzenie do wykrywania kamer i podsłuchów. Kolejnym produktem z tej serii jest wykrywacz podsłuchów CC308+. Cechuje go łatwość pozwalająca na wykrycie oraz zlokalizowanie większości dostępnych na rynku urządzeń szpiegujących. Oprócz podsłuchów (pluskwy) wykrywa również kamery (przewodowe i bezprzewodowe) czy telefony komórkowe. Wykrywa większość dostępnych na rynku podsłuchów radiowych oraz GSM.
Do wykrywania kamer wykrywacz korzysta z wbudowanej soczewki IR. Wysłana i odbita od matrycy kamery wiązka lasera ulega spolaryzowaniu powodując widoczne pulsujące czerwone światło lasera odbite od powierzchni obiektywu ukrytej kamery. Urządzenie może służyć jeszcze jako wykrywacz fotopułapek.
Wykrywacz podsłuchów CC308+ forum posiada regulację czułości. Powoduje to wyeliminowanie niepożądanych częstotliwości zakłócających oraz dokładniejszą lokalizację podsłuchu. Powiadomienie o istnieniu zagrożenia odbywa się przez zapalanie kolejnych 4 diod (linijka). Można również skorzystać z detekcji za pomocą sygnału dźwiękowego lub wibracji. W celu zapewnienia dyskrecji badania do zestawu dołączono słuchawki, które zapewniają wygodną pracę.

Urządzenie do wykrywania podsłuchu i kamer

Bardzo prosty w obsłudze miernik częstotliwości radiowych, który wspomaga wykrywanie urządzeń podsłuchowych – ulepszony następca RFD-7000 to wykrywacz kamer WIFI, lokalizatorów GPS i podsłuchów SIM RF-750. Z uwagi na budowę jest w stanie wskazywać siłę sygnału dowolnych urządzeń elektrycznych mających cewki i produkujących falę radiową.
W stosunku do starszego brata (RFD 7000) poprawiono czułość oraz szybkość wykrywania sygnału dlatego wyszukiwanie podsłuchów jest bardziej skuteczne. Precyzyjne pokrętło Squelch pozwalające dokładnie dostosować czułość wykrywania do aktualnych potrzeb. Wbudowana antena znacznie ułatwia korzystanie ze sprzętu i minimalizuje możliwość uszkodzenia. Model ten wrócił także do zasilania bateryjnego i działa na baterię 9V.

Test wykrywaczy podsłuchów (CC308+test):(Film: Milano-1970 Wajda)

Polecane

pixel