+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! TYLKO DO KOŃCA MAJA! GUIDE - 5% Kup teraz
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zestawy noktowizyjne myśliwskie

(15 produktów)

 

Noktowizja

Jak działa noktowizor? Noktowizor zbiera i wzmacniania światło w warunkach obserwacji przy bardzo małym oświetleniu. Obiektyw skupia rozproszone światło a to uderzając w fotokatodę przekazują energię elektronom. One zaś wpadają w obszar tuby wzmacniającej, gdzie są przyspieszane. Następnie elektrony zderzają się z ekranem fosforyzującym i zamieniają energię elektronów ponownie w światło widzialne. Tak oto otrzymujemy wzmocniony obraz w kolorach zieleni, który możemy zobaczyć w noktowizorze. Myśliwi coraz częściej, by ułatwić swoje polowania, decydują się na kupno nasadek noktowizyjnych. Jednak często nieprzemyślany zakup lub jeden  nieodpowiedni element mogą pokrzyżować nasze plany o wspaniałym polowaniu. W naszej ofercie znajdziecie w pełni wyposażone zestawy noktowizyjne dzięki którym wasze polowania będą niezapomniane.   

Polecany przez wielu jest nasz zestaw noktowizyjny z nakładką noktowizyjną PARD NV007A V.7.  Jest to bogaty zestaw noktowizyjny z karta pamięci 32GB, ładowarką do akumulatorów oraz akumulatorami NCR 18650 i wysokiej klasy Termowizorem Lynx C06. Nakładka jest przystosowana dla każdego użytkownika! Jeśli masz wadę wzroku, tutaj nie ma ona znaczenia, ponieważ można regulować dioptrię! Do wyboru posiadasz również pierścień uniwersalny lub standardowy z redukcjami.  Termowizory te mają również możliwość śledzenia i oznaczania najwyższych temperatur. Idealnie spisują się w ratownictwie, łowiectwie, a także ochronie mienia. Drugim zestawem monitoringu jest zestaw z noktowizorem PARD NV019. Zestaw noktowizyjny z NV019 to wysokiej jakości noktowizor cyfrowy. Dzięki funkcji rejestratora swoje zastosowanie może znaleźć właściwie wszędzie. Służy nie tylko w myślistwie lecz także w ratownictwie czy strzelectwie. Jednym z atutów tego urządzenia są jego kompaktowe wymiary (202x89x63 mm) i bardzo poręczna forma noktowizora. Ponadto produkt jest bardzo lekki, gdyż jego waga bez akumulatora to 371 gramów. Posiada on materiałowy pasek, dzięki któremu mamy pewniejszy chwyt. Dając nam większy komfort użytkowania. Zestaw noktowizyjny posiada instrukcję obsługi w języku polskim, dwa akumulatory NCR Panasonic 18650 o pojemności 3350 mAh, ładowarkę VC2 z wyświetlaczem - i kartę gwarancyjną. Kolejnym zestawem noktowizyjnym jest zestaw z noktowizorem cyfrowym L-Shine LS-650. Jest to monokular noktowizyjny z rodziny noktowizorów cyfrowych. Jest on przeznaczony do obserwacji dzienno-nocnej. Nie jest konieczne stosowanie dodatkowych filtrów. Posiada on światłoczułą matrycę CMOS o rozdzielczości 5MPX. Nadaje się doskonale do obserwacji nocnej. Nawet 350 metrów w zupełnej ciemności. Ten daleki zasięg zawdzięcza doświetlaczowi podczerwieni o wiązce 850 nm. W zestawie 4 akumulatory, ładowarka do akumulatorów, kabel USB i TV czy instrukcja w języku polskim.  

Podsumowując, przy wybieraniu noktowizora należy zwrócić uwagę na: wagę i rozmiar urządzenia (im lżejsze tym lepiej), odporność na uszkodzenia i warunki atmosferyczne, długość baterii (oczywiście im dłuższy czas działania tym lepiej), jakość obrazu (najwyższa z możliwych by lepiej ostrzec obiekt). Można oczywiście zaopatrzyć się w inne dodatkowe gadżety które urozmaicą polowania. Oczywiście zestawy te zostały obmyślone z myślą o wygodzie użytkownika. Wszystkie potrzebne i podstawowe gadżety w jednym zestawie na wyciągnięcie ręki.

pixel