+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kamery analogowe

(62 produktów)

Kamery analogowe

Nie jest żadną tajemnicą, że bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych czynników o jakie powinien zadbać każdy właściciel jakiegoś lokalu komercyjnego, domu, czy nawet magazynu, ponieważ włamania nieproszonych gości do domów, czy różnych firm nie są czymś niespotykanym. Na szczęście coraz więcej osób zdaje sobie z tego sprawę i stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo, więc w każdym lokalu kamery są już czymś standardowym, normalnym. Obecnie lokale bez kamer są bardzo rzadko spotykane, można powiedzieć, że prawie wcale. Do podwyższenia poziomu bezpieczeństwa z pomocą przychodzą właśnie kamery analogowe. Kamera analogowa ma za zadanie monitorować to co się dzieje na danym terenie, w którym zostaje zamontowana. Z reguły ma działać przeciwwłamaniowo, a także monitorować wszelkie możliwe wandalskie zachowania.


Kamera analogowa - gdzie może znaleźć swoje zastosowanie?

Większość prostych, standardowych kamer analogowych jest bardzo uniwersalna, lecz możemy je także dostosować do własnych potrzeb. Głównie służą one po prostu do nagrywania przestrzeni otwartych. Kamera analogowa może mieć przeróżne zastosowanie - tak naprawdę możemy ją zamontować gdziekolwiek chcemy, gdzie uznamy, że będzie nam potrzebna. Kamery analogowe znakomicie sprawdzą się w takich miejscach jak biura, garaże, parkingi, sklepy, galerie, czy nawet przed wejściem do danej placówki.

Kamera analogowa - czy jest to duży wydatek?

Określenie tego, czy wydatek kategoryzujemy jako duży, czy mały jest kwestią oczywiście indywidualną. Cena kamery uzależniona jest od wielu czynników. Zdaniem wielu ekspertów, osób mających bardzo szerokie pojęcie o wszelkich systemach bezpieczeństwa kamery analogowe znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się znakomitym stosunkiem ceny do jakości. Przedział cenowy, w jakim znajdują się kamery analogowe wynosi od 108,24zł brutto do 392,37zł brutto.


Jakie kamery analogowe są oferowane przez nasz sklep?

Nasz sklep oferuje kamery analogowe wykonane przez wiodących na świecie producentów wszelkich systemów bezpieczeństwa. Obecnie jesteśmy w posiadaniu kamer analogowych takich marek jak: HIKVISION, APTI, a także DAHUA. Dzięki współpracy z wcześniej wymienionymi firmami nasz sklep jest w stanie zaoferować produkty najwyższej jakości, w oparciu o świetnie przemyślaną technologie.


Kamera analogowa - funkcjonalność


Prawie każda kamera analogowa, która jest oferowana przez nasz sklep umożliwia transmisję analogowego sygnału w rozdzielczości do 1080p. Przesył sygnału odbywa się na bieżąco i nie występują żadne opóźnienia. Kamery analogowe znajdujące się na naszym sklepie wykorzystują takie technologie jak: AHDHD-CVIHD-TVI  oraz PAL. Oferowane przez nas produkty są kamerami najwyższej jakości i odznaczają się długim czasem eksploatacji, a także ogromną prostotą w obsłudze - tak, by nie sprawiły one użytkownikom żadnego kłopotu. Mimo świetnej jakości jaką oferują sprzedawane przez nas kamery analogowe większość z nich posiada również trzyletnią gwarancję. W zależności od tego na jaką odległość chcemy rejestrować obraz musimy wybrać kamerę z najbardziej odpowiednim zasięgiem oświetlacza, a także warto zwrócić uwagę na szerokość obiektywu(ogniskową). Ekstremalnie wysoka lub niska temperatura nie powinna nas szczególnie martwić i stanowić przeszkody w zamontowaniu jednej z naszych kamer ponieważ nasze kamery analogowe oferują bardzo szeroki zakres temperatur, w których są w stanie pracować (od nawet -40°C, aż do 90°C).

pixel