+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Atrapy Kamer

(4 produktów)

Atrapa kamery do monitoringu / Atrapa kamery zewnętrznej i wewnętrznej / Kamery Toruń

Atrapy kamer są bardzo przydatne, zwłaszcza jeśli nie stać nas na stały i pełen monitoring. Atrapy są skonstruowane w ten sposób, by przypominały prawdziwe kamery. Zastanawiasz się, jak sprawdzić czy kamera to atrapa? Atrapy kamer monitoringu wykonane są z takich samych materiałów. W niektórych montuje się nawet czerwoną diodę imitującą włączone urządzenie. Atrapy kamer posiadają również kable, czy soczewkę, które pozwalają na zmylenie potencjalnego złodzieja. Kamery atrapa skutecznie zniechęcają do kradzieży lub włamania, przez co podnoszą poziom bezpieczeństwa niewielkim kosztem.

Atrapy kamer mogą być montowane zarówno w środku budynku, jak i na zewnątrz. Są one nie do rozpoznania z dużej odległości, co pozwala na zachowanie pełnego bezpieczeństwa. Atrapy kamer są odporne na czynniki zewnętrzne.

Obecność atrap kamer, które wyglądają jak te oryginalne, sprawia wrażenie, że monitoruje nas ktoś, kto może wezwać ochronę, bądź inne odpowiednie służby, kiedy nasze zachowanie wzbudzi jakiekolwiek podejrzenie. Kamera atrapa może więc zniechęcić potencjalnego złodzieja i dają nam poczucie bezpieczeństwa.

Atrapy kamer zewnętrznych

Atrapy kamer do monitoringu często stosowane są przez właścicieli małych sklepów, czy też niewielkich zakładach pracy. Jest to sprawdzony sposób na zapewnienia sobie bezpieczeństwa i zmniejszenia ryzyka kradzieży.

pixel