+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Elektrozaczepy i Zwory

(57 produktów)

Elektrozaczep do drzwi czyli zamek elektryczny do furtki 

Pragniemy przedstawić Państwu innowacyjne urządzenia, których zadaniem jest umożliwianie zdalnego sterowanie bramami, furtkami, oraz drzwiami wejściowymi. Tego rodzaju sprzęt przydatny jest zarówno w domach prywatnych, firmach i biurach, a także w różnego typu budynkach użyteczności publicznej, gdzie wymagają tego przepisy dotyczące bezpieczeństwa. Zarówno elektromagnes do drzwi, jak i elektrozaczep do furtki powinien spisać się praktycznie i komfortowo w każdym budynku. 

Rygiel elektromagnetyczny do furtki 

Szczególnie przydatne są one wtedy, gdy jeden bądź też kilku użytkowników często przechodzi przez drzwi (mowa tutaj m.in. o interesantach różnego rodzaju przedsiębiorstw lub nawet o mieszkańcach domów prywatnych, którzy np. transportują zakupy) albo, gdy wielu odwiedzających dany budynek nie posiada wymaganych do jego otwarcia kart albo kodów. Są różne rodzaje - elektrozaczep lewy R3albo elektrozaczep prawy R2. Trzeba zwracać uwagę na to jaki jest nam potrzebny, ponieważ często zapominamy o tym.

Elektrozaczep jak działa? Elektrozaczepy rewersyjne / Elektrozaczep awersyjny

Ich działanie oparte jest na technologii elektromagnetycznej – na skutek działania na elektromagnes napięcia następuje wytworzenie się pola magnetycznego, które przyciągając płytkę zwierająca blokuje wejście. Dobrym wyborem będzie zwora elektromagnetyczna SCOT. W analogiczny sposób dochodzi do otwarcia wejścia. Wszystkie produkty dostępne w tej kategorii objęte są dwuletnią gwarancją.

pixel