+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! TYLKO DO KOŃCA MAJA! GUIDE - 5% Kup teraz
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kamery leśne

(20 produktów)

KAMERY LEŚNE / Foto Kamery Leśne 

Czym są kamery leśne?

Kamery leśne nazywane także fotopułapkami, to zaawansowana kamera na akumulator do lasu. To również urządzenia optyczne, których głównym celem jest rejestrowanie obrazu w formie filmów lub zdjęć -  najczęściej możemy spodziewać się fotopułapki w lesie, lecz nie tylko. Jest to sprzęt przeznaczony do dość specjalistycznych zastosowań, jednak z pewnością znajdzie on zastosowanie w bardzo wielu innych sytuacjach - jako kamera fotopułapka, kamera na drzewie, kamera do lasu.

Fotopułapka na działkę?

Jak sama nazwa wskazuje, fotopułapka lub leśna pułapka służy do rejestrowania różnych nagłych sytuacji lub przyłapywania osób na gorącym urzynku. Z tego względu z fotopułapki myśliwskiej korzysta się zarówno podczas obserwacji zwierząt jak i w celach ochrony mienia i osób przed włamaniami, kradzieżą, aktami wandalizmu itd. Kamera leśna z powiadomieniem zasilana jest bateriami lub wewnętrznym akumulatorem i ma dość kompaktowe rozmiary, a wygląd kamery fotopułapki często projektowany jest w taki sposób, aby jak najlepiej wpasowywał się w otoczenie i był w jak najmniejszym stopniu widoczny. 

Kamera GSM na baterie – praktyczne i uniwersalne rozwiązanie - zasilanie fotopułapki

Kamera GSM na baterie to w wielu przypadkach najlepsze rozwiązanie (fotopułapka gsm ranking), ponieważ jest ono niezawodne, a ponadto nie wymaga żadnego dodatkowego źródła zasilania. Gdy baterie się wyczerpią, w bardzo łatwy i szybki sposób można je wymienić na nowe, co wpływa również na nieduże koszty użytkowania kamery pułapki. Dzięki modułowi GSM kamery  w lesie mogą również wysyłać powiadomienia na telefon, gdy wykryją ruch, a nawet dawać użytkownikowi pełny dostęp do nagrań i zdjęć bez konieczności zabierania fotopułapki.

Jaka powinna być kamerka lesna? Dowiedz się jak dobrać kamery do lasu

Podczas wyboru kamery do lasu z pewnością należy się kierować jakością jej wykonania oraz parametrami obrazu, jaki rejestruje. Spore znacznie ma tutaj rozdzielność nagrań i zdjęć, ilość klatek na sekundę, to czy kamera  lesna ma możliwość nagrywania w nocy, jaki jest jej kąt widzenia, czas pracy na baterii itd. Ponadto przydatny może być także moduł GSM, który pozwoli na bezprzewodowe przeglądanie zdjęć i nagrań za pomocą kamera fotopulapka oraz wysyłanie powiadomień na telefon użytkownika.

pixel