+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zasilanie

(36 produktów)

Najpopularniejsze zasilanie - akumulatory

W naszym sklepie znajdziesz różne sprzęty, akcesoria oraz akumulatory, które przeznaczone są do wielu urządzeń. Baterie, które sprzedajemy, zamontujesz bez żadnego problemu w kamerach przenośnych, wideorejestratorach oraz latarkach. Co ciekawe, wszystkie akumulatorki dostępne w ofercie bez problemu naładujesz ładowarką, którą możesz również kupić w serwisie Elektromaniacy. Gwarantujemy, że wszystkie baterie alkaliczne oraz moduły ładujące są wysokiej jakości, a więc nie ma ryzyka, że te ulegną uszkodzeniu po jakimś czasie. Przekonaj się, jak sprawdzić kondycję baterii oraz jakie typy zasilania są warte uwagi!

Jakie akumulatory i baterie warto wybrać? Akumulatorki AA Li-ion

W naszym sklepie znajdziesz baterie R20, baterie R6, baterie R14 oraz inne akumulatorki, które nadają się do użytku w latarkach, czołówkach oraz innych urządzeniach przenośnych. Na naszych bateriach działają nawet kamery przenośne oraz sprzęt detektywistyczny. Jeśli korzystasz z akumulatorków, potrzebna będzie także ładowarka do baterii. Sprzęt tego typu kupisz u nas praktycznie od ręki. Dodatkowo masz pewność, że ładowarka będzie dobrze dopasowana do danego typu akumulatorów, co pozwoli na ich szybkie i bezproblemowe ładowanie.   Zastanawiasz się, czy baterie alkaliczne można ładować? W tym przypadku ich ponowne napełnianie nie jest niestety możliwe. Musisz zainwestować w akumulatorki, które można ładować ponownie przy pomocy ładowarek dostępnych w naszym sklepie Internetowym. Podczas zakupu akumulatorów, ładowarek i innych źródeł zasilania zwracaj uwagę na ich pojemność, napięcie oraz zastosowane zabezpieczenia. Dzięki temu dopasujesz ogniwa do odpowiedniego typu urządzenia.

Jak sprawdzić kondycje baterii? Kiedy kupić nowe akumulatorki?

Kondycję baterii można sprawdzić na kilka sposobów. Wystarczy włożyć akumulatorki do testera baterii. Dzięki temu można w prosty sposób przeanalizować, czy akumulatory lub baterie nadają się do dalszego użytkowania. Pamiętaj, że testery kupisz w naszym sklepie Internetowym bezpośrednio z dostawą pod wskazany adres. Wszystkie źródła zasilania, ładowarki oraz testery dostaniesz u nas w możliwie najlepszych rynkowych cenach.   Oczywiście analizy poprawności działania ogniwa bateryjnego możesz dokonać też “na oko”. Włóż baterie do dowolnego urządzenia i sprawdź, czy działa poprawnie. Jeśli nie, możesz podejrzewać, że akumulator nadaje się do wymiany lub naładowania – o ile jest przystosowany do ładowania w ładowarkach.

FAQ:

Ile kosztują ładowarki akumulatorowe?

Średnia cena ładowarek do akumulatorów to wydatek około 100 złotych w górę. Ostateczny koszt zakupu zależy od wybranego modelu oraz jego specyfikacji technicznej.

Akumulatorki AA – jak długo działają?

Akumulatorki dostępne w naszym sklepie działają bardzo długo ze względu na sporą pojemność ogniwa. Ostateczny czas działania w dużej mierze zależy od zapotrzebowania urządzenia na energię.

Jaka jest średnia pojemność baterii i akumulatorków?

Pojemność akumulatorków do ponownego ładowania wynosi średnio od 1600 do 2600 mAh.

pixel