+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dyski

(10 produktów)

Dysk twardy komputera 

Drogi kliencie! Wybierając komponenty komputerowe szczególną wagę przykładamy do dysku twardego, który jest niezbędnym elementem. Dyski komputerowe umożliwiają przechowywanie danych na komputerze czy też prędkość, z którą nie chcemy mieć narastających problemów.

Dyski twarde - cena

Państwa wybór musi zależeć od charakteru pracy, którą wykonują Państwo korzystając z wymarzonego sprzętu. Jeśli główną przyczyną kupna dysku jest praca biurowa i oglądanie filmów w niskiej rozdzielczości (mniejszej niż Full HD), wówczas nie ma konieczności wyboru dysku, który należy do drogich i wyjątkowo szybkich. Cenimy rozwiązania, które dopasowane są do Państwa potrzeb.

Biorąc pod uwagę ogólne pojęcie dyski z pewnością ich funkcją jest zapewniania powierzchni do przechowywania danych takich jak dokumenty, oprogramowanie systemowe czy multimedia. Przy podstawowym podziale wyróżniamy dyski, które dzielimy patrząc na format nośnika, jego typ oraz jego przeznaczenie. Każda z powyższych kategorii jest wyszczególniona w opisach naszych nowoczesnych produktów. Dokonując wyboru dysku dla siebie na pewno biorą Państwo pod uwagę jego pojemność do czego gorąco zachęcamy. Posiadamy dyski nowej generacji o różnych parametrach. Specjalna oferta kierowana w tym roku na Państwa zaskoczy swoją wydajnością.

Dyski pamięci do monitoringu 

Oferujemy dyski SSD, które charakteryzują się szerokim wachlarzem dogodności. Największą zaletą jest znakomita wydajność, która sprawia, że system otwiera się w bardzo szybkim tempie. To samo dotyczy programów i gier komputerowych.

Z kolei dyski twarde HDD, których ceny są już niższe, mogą poszczycić się dłuższą żywotnością. Aby zachować obie cechy, proponujemy Państwu kupno dwóch dysków celem instalacji systemu operacyjnego na jednym z nich, a pozostałych programów na drugim. To połączenie sprawi, iż uzyskają Państwo kombinację wysoko oczekiwanych zalet.

Nasza bogata oferta to również dyski do monitoringu, które przystosowane są do pracy 24h na dobę oraz dyski serwerowe i dyski wyprodukowane do tworzenia macierzy RAID w serwarach NAS.

Zapraszamy do dokonania satysfakcjonującego wyboru - Sklep Internetowy Dyski Twarde. Sprostamy Państwa wymaganiom.

pixel