+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl NOWOŚĆ! NOWA SERIA MONOKULARÓW TERMOWIZYJNYCH GUIDE TD ORAZ TK JUŻ NA SKLEPIE
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Celowniki Termowizyjne

(74 produktów)

Celowniki termowizyjne - jakie modele dostępne są w sprzedaży? Elektromaniacy Termowizja

W naszym sklepie elektromaniacy.pl dostępne są różnego rodzaju lunety celownicze termowizyjne - to nie to samo, co nakładki termowizyjne. Lunety termowizyjne to pełnoprawne urządzenia, działające jako termowizyjne lunety. Warto jednak wiedzieć, jakie modele są warte uwagi oraz czym się charakteryzują. Ciekawą opcją jest celownik termowizyjny Thunder Pro TE19 w cenie ponad 5000 złotych. To urządzenie wysokiej klasy, które wyposażone zostało w nowoczesne podzespoły oraz niezwykłą ergonomię użytkowania. Można powiedzieć, iż jest to jeden z liderów w niższej półce cenowej celowników termowizyjnych. Ten model daje możliwość obserwacji aż do 1000 metrów w całkowitej ciemności.

Luneta myśliwska termowizyjna - tani celownik termowizyjny 

Celownik termowizyjny pulsar Neon M1 HD to doskonała opcja dla średnio wymagających osób. Połączenie wysokiej jakości, prostoty obsługi oraz niezwykle lekkiej obudowy to właśnie cechy tego modelu dostępnego za nieco ponad 6000 złotych. Celownik termowizyjny używany bez przerwy działa ponad 7 godzin oraz wyświetla obraz w rozdzielczości HD. Odświeżanie na poziomie 25Hz doskonale odwzorowuje obiekty nawet w całkowitej ciemności.

Luneta termowizyjna z dalmierzem - termowizyjna luneta

Lunety celownicze termowizyjne marki Guide to również doskonały wybór. Model TS425 dostępny w cenie niecałych 10 000 złotych pozwala na komfortowe wykrycie celu w promieniu nawet do 1700 metrów! Oprócz tego oferuje ciągłą pracę przez 5 godzin i wysoką rozdzielczość wyświetlacza AMOLED 1024 × 786 px.

Szukasz nakładki termowizyjne na lunety w postaci wygodnych nasadek? Niestety, nakładka termowizyjna na lunetę obowiązuje wyłącznie w kategorii: noktowizja. Chcesz zerknąć co mamy w asortymencie? Kliknij. 

Kiedy przydają się lunety celownicze termowizyjne? Luneta termowizyjna do sztucera 

Nasze celowniki termowizyjne przydają się w wielu sytuacjach. Lunety termowizyjne używane są jako urządzenia celownicze podczas polowań na dzikie zwierzęta, a także do obserwacji obiektów oddalonych nawet o 2 kilometry od punktu obserwacyjnego. Dzięki zastosowaniu termowizji, lunety celownicze rosyjskie mogą być wykorzystywane z powodzeniem nawet w środku nocy w lasach i na otwartych przestrzeniach.

Sekcja FAQ - TERMOWIZJA LUNETA

  1. Ile kosztują celowniki termowizyjne?

 

Celowniki termowizyjne to nie zawsze tanie lunety celownicze; niektóre urządzenia dostępne w naszym sklepie elektromaniacy.pl to wydatek od około 5 do 30 tys. złotych w zależności od marki oraz wybranego modelu.

 

  1. Jak długo może działać termowizja na lunetę?

 

Lunety celownicze termowizyjne w zależności od mocy i rozdzielczości wyświetlanego obrazu mogą działać od około 2 do 8 godzin bez przerwy.

 

  1. Jakie cechy powinien posiadać dobry celownik termowizyjny?

 

Dobrej klasy luneta z termowizją powinna posiadać minimum 32 GB wbudowanej pamięci, wodoodporną obudowę oraz jasny obiektyw pozwalający na detekcję obiektów w promieniu nawet do 2,5 kilometra.

pixel