+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Routery, Access Pointy, Repeatery

(18 produktów)

Router sklep / Router cena WiFi / Router WiFi sklep / Routery WiFi

Router WiFi jest narzędziem, które ma zapewniać możliwość połączenia z internetem – przewodowo jak i bezprzewodowo. Jeśli chcemy korzystać z WiFi, jest nieodłącznym elementem komputera, smartfona, telewizora, a w dzisiejszych czasach okazuje się, iż może posłużyć nawet przy użytkowaniu sprzętu AGD. Router WiFi ma za zadanie przekazywać pakiety pomiędzy różnymi sieciami komputerowymi. Dostęp do internetu jest przekazywany po podłączeniu routera do naszych urządzeń w sieci lokalnej. Router może również pełnić funkcję udostępnienia drukarki innemu urządzeniu.

Udostępniamy na naszej witrynie szeroki wybór routerów różnego pochodzenia. Istnieją różne rodzaje routerów, które wybieramy w zależności od naszych potrzeb. Router dla Neostrady lub Netii ma inną specyfikę niż router dla kablówki i sieci osiedlowej. Inną opcją jest też router dla sieci radiowej/GSM lub typowy pouter do gier. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać odpowiednie urządzenie dostosowane do Twoich wymagań.

Istnieją parametry pracy, które określają szybkość routera. To od Twojego wyboru zależy, jaką szybkość Internetu uzyskasz. Mamy do zaoferowania wersje ekonomiczne i takie, które idealne są dla bardziej wymagających klientów.

Ważną kwestią jest maksymalny poziom bezpieczeństwa transmisji danych. Większość naszych routerów bezprzewodowych oferuje uwierzytelnianie MAC, zabezpieczenie WEP i zabezpieczenie WPA/WPA2 – które jest obecnie najbardziej skutecznym zabezpieczeniem sieci domowej z jakiego możemy skorzystać.

Zaawansowane funkcje i różnorodność możliwości konfiguracyjnych, wysokie standardy urządzeń oraz multum dodatkowych możliwości, o których dowiecie się Państwo przeglądając naszą ofertę to właśnie specyfika naszych routerów wysokiej klasy. Wybierzcie Państwo ten, który spełni Wasze oczekiwania, a szybkość transmisji danych, bezpieczeństwo i dodatkowe, wygodne opcje nie pozostają bez znaczenia. Udostępniamy Państwu wyselekcjonowane produkty, których jakość sprosta wymaganiom nawet największego malkontenta. Nasza oferta jest na tyle bogata i dostosowana do dzisiejszych realiów, iż jesteśmy przekonani o swojej bezkonkurencyjności.

Jednym z obszarów działalności naszej firmy są rozwiązania w dziedzinie przełączników sieciowych (switchy). Nowoczesny przełącznik jest niezbędnym elementem każdej sieci komputerowej, czy to w firmie, czy w mieszkaniu. Dzięki jego użyciu możemy uniknąć wielu problemów, które w pojawiają się podczas korzystania z połączonych urządzeń. Pozwala nie tylko zredukować ilość przewodów podłączonych do każdego komputera, ale również optymalnie zarządzać przesyłem pakietów danych, co zwiększa przepustowość sieci i zapobiega jej przeciążeniom, które mogą narazić firmę na kosztowne przestoje w pracy. Obudowa urządzenia wyposażona jest w system dobrze widocznych diod kontrolnych, który pozwala na bieżąco monitorować jego pracę. Szeroka gama przełączników oferowanych przez naszą firmę pozwala spełnić wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Kompetentni i sympatyczni doradcy udzielą wyczerpujących informacji na temat dostępnego asortymentu oraz pomogą wybrać urządzenie, które najbardziej odpowiada Państwa potrzebom. Ergonomiczność obudowy umożliwia dogodne umieszczenie przełącznika w każdej przestrzeni biurowej i domowej. Posiadamy w ofercie zarówno kompaktowe urządzenia, które mogą się zmieścić na każdym biurku, jak i potężne, wieloportowe przełączniki, wyposażone w system chłodzenia, które bez trudności mogą udźwignąć ciężar zadań stawianych im przez dużą sieć firmową. Te ostatnie wyposażone są w uchwyty, dzięki którym można je bez problemu stabilnie umieścić w szafie rackowej. Można też łączyć ze sobą kilka switchów, aby uzyskać większą ilość dostępnych portów, i zarządzać nimi również zdalnie.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta gwarantowała jak największą wielostronność, niezawodność i bezpieczeństwo proponowanych przez nas rozwiązań. Niezależnie od tego, czy priorytetem jest możliwość zarządzania przełącznikami w chmurze, uzyskania informacji o strukturze i funkcjonowaniu sieci z dowolnego miejsca, czy też maksymalizacja stabilności i bezpieczeństwa sieci – jesteśmy gotowi sprostać każdemu wyzwaniu.

pixel