+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Noktowizory myśliwskie

(77 produktów)

Noktowizory to urządzenia optyczne, które umożliwiają obserwację obiektów w warunkach ograniczonej widoczności, takich jak ciemność, mgła lub dym. Wykorzystują technologię przetwarzania światła, aby zwiększyć jasność i kontrast obrazu, co umożliwia użytkownikowi obserwację otoczenia w warunkach, w których ludzkie oko nie jest w stanie przetworzyć dostatecznej ilości światła.

Noktowizory myśliwskie mogą mieć różne formy, takie jak monokulary, binokulary lub lunety noktowizyjne, w zależności od zastosowania i potrzeb użytkownika. Dzięki nim użytkownicy są w stanie zaobserwować zwierzęta, ludzi i inne obiekty, które są niewidoczne gołym okiem.

Jakie noktowizory są dostępne w naszym sklepie internetowym?

Przeglądając ofertę naszego sklepu, możesz znaleźć między innymi:

 • Noktowizor cyfrowy
 • Noktowizor analogowy
 • Monokulary noktowizyjne
 • Binokulary noktowizyjne
 • Lunety noktowizyjne

Modele dostępne w sprzedaży mogą mieć różne funkcje i specyfikacje techniczne, takie jak rozdzielczość, zakres detekcji, pole widzenia, zoom i wiele innych. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ofertą sklepu i wyboru odpowiedniego sprzętu, jakim jest noktowizor. Cena uzależniona jest w głównej mierze od producenta, dostępnych opcji oraz ilości elementów wchodzących w skład zestawu.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru noktowizora?

Podczas wyboru noktowizora warto zwrócić szczególną uwagę na kilka ważnych czynników, takich jak:

 • Rozdzielczość – im wyższa rozdzielczość, tym bardziej szczegółowy i wyraźny obraz.
 • Zakres detekcji – określa odległość, na jakiej możliwe jest wykrycie obiektów.
 • Pole widzenia – Pole widzenia to miara obszaru, który można zobaczyć przez urządzenie. Zwykle pole widzenia podaje się w stopniach lub jednostkach długości, takich jak szerokość terenu widzianego z odległości 1000 metrów.
 • Tryb nagrywania – jeśli chcesz nagrywać filmy lub robić zdjęcia podczas korzystania z noktowizora, upewnij się, że wybrany model jest wyposażony tę funkcję.
 • Trwałość i odporność na warunki atmosferyczne – upewnij się, że noktowizor jest trwały i odporny na warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, wiatr czy pył.
 • Łatwość użytkowania – podstawowy noktowizor, a także noktowizor na lunetę powinien być łatwy w obsłudze i mieć intuicyjny interfejs.
 • Łączność – dużym ułatwieniem może okazać się WiFi, łączność ze smartfonem czy możliwość łączenia z innymi urządzeniami.
 • Producent – w sprzedaży posiadamy wiele modeli od różnych firm takich jak Hikmicro, Infiray, ATN, Sytong. Warto wybrać sprzęt od znanego i renomowanego producenta, który cieszy się nienaganną opinią.
 • Cena – ostatecznie, należy wziąć pod uwagę cenę i wybrać model, który najlepiej odpowiada potrzebom i budżetowi.

Polecane modele noktowizorów

Dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszą się takie modele jak:

Noktowizor cyfrowy Nachtjaeger NH-3

Z funkcją nagrywania obrazu video. Pozwala na obserwację obiektów zarówno w dzień, jak i w nocy w odległości do 350 metrów. Wbudowana funkcja WiFi umożliwia szybkie przesyłanie danych zapisywanych na karcie SD.

Noktowizor Cyfrowy TOP-HUNT WG-50

Wyposażony w 5-krotny zoom cyfrowy znajduje zastosowanie nie tylko w myślistwie, ale również w służbach specjalnych. Dzięki prostej obsłudze i zasilaniu bateriami AA cieszy się popularnością wśród początkujących użytkowników.

Noktowizor cyfrowy L-Shine LS-650 Monokular 6x50

Jego ogromną zaletą jest obiektyw o ogniskowej 50mm oraz powiększenie optyczne 6x. W noktowizorze obraz możemy powiększyć cyfrowo 5x. Monokular zapewni obserwację celu na dystansie do 350 metrów.

Noktowizor tej klasy to doskonały wybór dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z optyką.

Każdy z powyższych modeli charakteryzuje się przydatnymi funkcjami oraz ciekawą specyfikacją. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z pełnym opisem noktowizorów na stronie naszego sklepu internetowego.

Noktowizor co to? Noktowizory analogowe czy cyfrowe? Ile kosztuje noktowizor? Noktowizor cena 

Noktowizor pozwala nam dostrzec więcej w ciemności niż jest w stanie zobaczyć ludzkie oko czy też standardowe przyrządy optyczne takie jak lornetki bądź lunety. Noktowizory dzielą się na dwie technologie. Technologię analogową (noktowizor analogowy) oraz technologię cyfrową. Noktowizory analogowe dzielą się na generację I, II, II+ (noktowizor 1 generacji, noktowizor 3 generacji), III oraz IV (noktowizor 4 generacji, noktowizor 6 generacji). Im wyższa generacja jaką posiada noktowizor lub lornetka noktowizyjna tym lepsza jakość. Na jakość kamer noktowizyjnych wpływ ma wiele czynników: rozdzielczość matrycy, wyświetlacza ogniskowa obiektywu oraz zastosowany przetwornik w przypadku urządzeń w technologii analogowej. W generacji analogowej bardziej czułe matryce dają mniejsze zniekształcenia obrazu oraz dalszy zasięg widoczności nocnej.

Noktowizory analogowe mają to do siebie, że można korzystać z nich tylko w nocy. Zaś lornetka noktowizyjna w technologii cyfrowej bądź monokular daje nam możliwość obserwacji w dzień i w nocy bez korzystania z dodatkowych filtrów i obaw przed uszkodzeniem. W dobie rozwijającej się techniki, noktowizor w technologii cyfrowej będzie bardziej korzystny cenowo, a będzie posiadał podobne parametry jak noktowizory analogowe. Bardzo często klienci stają przed wyborem – lornetka noktowizyjna czy monokular?

Wszystko w zależności od potrzeb klienta. W naszej ofercie znajdują się topowe produkty producentów zarówno monokularów jak i tzw lornetka z noktowizorem.

Posiadamy producentów takich marek jak Pulsar, Yukon, Pard, Bestguarder, HikvisionATN i wiele wiele innych. Nasz asortyment wyposażony jest w noktowizory na każdą kieszeń i potrzebę.

Jakie noktowizory są teraz popularne? Noktowizory dla myśliwych / Noktowizory cyfrowe / Noktowizor do obserwacji

W tej chwili jeśli chodzi o noktowizję w technologii cyfrowej prym wiedzie noktowizor marki PARD. W ofercie tej marki znajdziemy monokulary obserwacyjne, nakładki noktowizyjne na lunetę, celowniki noktowizyjne - noktowizor dla myśliwych. 

Obecnie najbardziej popularnym modelem jest kamera noktowizyjna o dwóch zastosowaniach, którą można wykorzystywać jako noktowizor oraz jako nasadka na lunetę. Produkt ten podbija serca coraz większej liczby odbiorców, traktowany jest jako najbardziej praktyczny noktowizor myśliwski. Mowa tutaj o nasadce PARD NV-007. Kamera z noktowizorem – bo tak często mówią o noktowizorze PARD NV-008, który montujemy bezpośrednio na broni, zamiast lunety celowniczej. Produkt jest urządzeniem dzienno-nocnym, który świetnie zaadaptował się do rynku optyki myśliwskiej. To najmniejszy noktowizor do implementacji na broni jaki widział rynek. Jego niewielkie gabaryty pozwalają na łatwe złożenie się do strzału. Zaś lornetki noktowizyjne posiadają swojego konkurenta w postaci monokularu noktowizyjnego NV-019. To produkt, który jako pierwszy noktowizor na rynku posiada płynne powiększenie optyczne. Pozwala to dostrzec, więcej lepiej wyraźniej niż w innych produktach takich jak kamera noktowizyjna.

Jaka lornetka noktowizyjna? Luneta z noktowizorem / Luneta z noktowizorem do sztucera 

W kategorii lornetka noktowizyjna bezapelacyjnie, my Elektromaniacy.pl, posiadamy szeroką gamę produktów, którą jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagającego klienta.

Produkty marki Bestguarder takie jak WG-80 czy też nowoczesna lornetka noktowizyjna NV-900, która posiada wyświetlacz, dzięki czemu mamy dużo większy komfort obserwacji niż przy standardowych urządzeniach optycznych z kategorii lornetki noktowizyjne.

W swojej ofercie znajdziemy także wiodące marki – ATN bądź Pulsar.

Lornetki noktowizyjne jakie możemy polecić z górnej półki to bez wątpienia ATN BINOX 4K.

Produkty te spełnią się w nocy w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych.

Zapraszamy do zapoznania się z największą ofertą optyki myśliwskiej na rynku. Noktowizor na lunetę – na każdą kieszeń i dla każdego użytkownika w naszej ofercie.

FAQ:

1. Do czego służy noktowizor myśliwski?

Służą one głównie do polowań nocnych lub o zmierzchu, kiedy warunki oświetleniowe są niewystarczające dla zwykłego celownika lub lunety.

2. Jakie formy może mieć noktowizor myśliwski ?

Noktowizor myśliwski może mieć różne formy, od prostych celowników noktowizyjnych, które są montowane na górnym fragmencie broni, po bardziej zaawansowane urządzenia, które umożliwiają wyświetlanie obrazu na ekranie lub nagrywanie obrazu i dźwięku.

pixel