+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! TYLKO DO KOŃCA MAJA! GUIDE - 5% Kup teraz
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Inne kamery

(32 produktów)

Inne kamery

Nie tylko kamery analogowesieciowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wraz ze wzrostem popularności kamer przeróżnej maści powstają coraz to nowsze technologie mające za zadanie rejestrowanie obrazu i nie odstają one pod względem zainteresowania od tych standardowych.

Kamery miniaturowe / Kamera inspekcyjna 4k

Kamery miniaturowe charakteryzują się bardzo małymi rozmiarami, bardzo często są one umieszczone, zainstalowane w przedmiotach które stanowią "przykrywkę" i w rzeczywistości są tylko zwyczajnymi atrapami. Niektóre z nich są bardzo nietypowe i na pierwszy rzut oka można nie zauważyć, że jest to w ogóle urządzenie rejestrujące obraz i dźwięk. Kamery miniaturowe możemy zamontować do najróżniejszych przedmiotów, począwszy od breloków, bransoletek, po okulary czy czapki - właściwie ogranicza nas w tym tylko i wyłącznie nasza wyobraźnia. Wiele osób wykorzystuje kamery miniaturowe podczas podpisywania różnych umów czy podczas rozmów o pracę. Często ludzie stosują kamery miniaturowe będąc w pracy, w której występuje zjawisko mobbingu, a także podczas dyskusji/kłótni ze znajomymi osobami. Obecnie nasz sklep w swojej ofercie posiada kamery miniaturowe zamontowane w: okularach, chusteczniku, czapce, ładowarce, popielniczce, zegarze ściennym, kalkulatorze, długopisie, zegarze na biurko, pendrivie, zegarku, zapalniczce, a nawet w butelce. Kamera miniaturowa to koszt w przedziale od około 150zł brutto do 830zł brutto.

Kamera Toruń fisheye

Kamera fisheye to urządzenie wykorzystujące obiektyw fotograficzny szerzej znany jako rybie oko. Wyróżniamy dwa rodzaje obiektywów fisheye: kołowe - obraz stanowi koło w kadrze, a także pełnoklatkowe, gdzie obraz zajmuje całą powierzchnie kadru. Kamery rybie oko najczęściej charakteryzują się bardzo szerokim kątem widzenia, w przedziale około 180°-220°. Dzięki tak szerokiemu kątowi widzenia kamera fisheye może okazać się bardziej efektywna przy nadzorze danego miejsca niż kilka innych kamer użytych jednocześnie. Rybie oko pozwala także na podgląd całego obszaru, dzięki temu nie występują żadne miejsca nieobjęte nadzorem. Zwiększa to bezpieczeństwo, a także minimalizujemy koszty, ponieważ przy zwykłych kamerach będziemy wymagali zakupu większej ilości kamer. Rybie oko również usprawni nasz system bezpieczeństwa dając większy obszar podglądu. Kamera fisheye świetnie sprawdzi się w sklepach, bankach, a także biurach, gdzie miałaby za zadanie kontrolować cały obszar danego pomieszczenia. Tak szeroki kąt widzenia jaki posiada rybie oko zmniejsza ryzyko pomyłki lub niepożądanych działań do minimum.

Kamera pinhole

Kamera pinhole jest to miniaturowa, wewnętrzna kamera bez obiektywu. Kamera pinhole najczęściej montowana jest w celu monitorowania różnych obiektów oraz pomieszczeń z zachowaniem dyskrecji. Mimo zachowanej dyskrecji kamery pinhole zapewniają bardzo dobrą, szczegółową jakość obrazu, dzięki dużej rozdzielczości przetwornika. Świetnie sprawdzą się w domach, lokalach komercyjnych, czy w biurach. Z powodzeniem także może zostać wykorzystana w celu identyfikacji osób.

Kamera endoskopowa / Kamera endoskopowa 4k

Kamera endoskopowa to doskonała kamera zarówno do profesjonalnego zastosowania inspekcyjnego, jak i do zastosowania czysto hobbystycznego. Giętki, długi przewód świetnie sprawdzi się w dotarciu do trudno dostępnych miejsc i zarejestrowaniu stamtąd obrazu. Olympus endoskopy bezproblemowo dotrą i zarejestrują obraz z takich miejsc jak na przykład: rury kanalizacyjne, wnętrza różnych maszyn, przewody kanalizacyjne czy różne szczeliny w budynkach. W celu poprawienia widoczności obrazu zazwyczaj każda kamera endoskopowa posiada także diody LED doświetlające, dzięki czemu nie trzeba się martwić o jakość obrazu. Praktycznie każda kamera endoskopowa bezproblemowo działa wraz z takimi urządzeniami jak telefon, komputer, czy tablet.

pixel