+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wideorejestratory

(22 produktów)

Kamera wideorejestrator - co to i dlaczego warto zdecydować się na video rejestrator?

W naszej ofercie dostępne są wideorejestratory, które pozwolą uchwycić każdą chwilę z przebytej trasy samochodem. W odróżnieniu od konwencjonalnych kamer wideo, nagranie dokonywane jest w sposób ciągły w tzw. pętli. Po upływie zaprogramowanego czasu lub po osiągnięciu limitu pamięci starsze nagranie jest nadpisywane nowym.

Profesjonalny montaż wideorejestratorów - wideorejestratory samochodowe 

Głównym zastosowaniem kamer samochodowych jest rejestracja obrazu trasy jazdy pojazdu, aby w razie zdarzenia w ruchu drogowym udokumentować rzeczywisty przebieg zdarzenia oraz winę poszczególnych uczestników ruchu drogowego.

Niektóre z naszych produktów wyposażone są dodatkowo w moduł GPS, który umożliwia rejestrowanie przebytej trasy oraz prędkości pojazdu. Moduły są też dostępne jako osobny produkt do poszczególnych modeli wideorejestratorów.

Kamery samochodowe VIOFO posiadają opcję dołączenia drugiej kamery, tylnej. Pozwala to na rejestrowanie obrazu za samochodem.

Wideorejestrator z kamerą cofania to urządzenie, które świetnie sprawdza się w przypadku samochodów osobowych, ale także wielu innych pojazdów mechanicznych. Można je zamontować także na pokładzie motocykla, czy nawet helikoptera. Warto zainwestować w dobrej jakości kamery samochodowe, które pozwalają zarejestrować obraz dobrej jakości w sytuacjach awaryjnych. Dzięki temu wyjaśnienie skomplikowanych spraw w przypadku kolizji jest o wiele łatwiejsze.

Kamery samochodowe – jakie akcesoria są przydatne do tego typu urządzeń?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz przede wszystkim wszelkiego rodzaju przejściówki, przełączniki, kable oraz uchwyty pod konkretne modele wideorejestratorów. W wielu samochodach przydają się także tzw. adaptery ładowania. Dzięki temu do ładowarki podłączysz dowolny model wideorejestratora. Najlepsza kamera samochodowa to przede wszystkim urządzenie, do którego bez problemu dopasujesz okablowanie i zapasowe przejściówki.   Warto wiedzieć, że w Elektromaniacy kupisz nawet pilota zdalnego sterowania, a także moduł GPS. Dzięki niemu namierzanie pojazdu np. w razie kradzieży staje się bezproblemowe. Rejestrator samochodowy wyposażony w GPS, czujnik ruchu oraz pilot do sterowania świetnie sprawdza się w nowoczesnych pojazdach, które narażone są na częste kradzieże. Kiedy zostawiasz swoje auto na parkingu, również może okazać się, że będziesz potrzebować odpowiedniego zabezpieczenia. Dzięki czujnikowi ruchu w razie ewentualnego uderzenia kamera samoistnie rozpocznie nagrywanie zdarzenia. Kamera samochodowa z czujnikiem ruchu to świetny wybór, do którego w naszym sklepie znajdziesz szereg akcesoriów. Tylko u nas znajdziesz akcesoria, wideorejestratory oraz zestawy kamer samochodowych wraz z kompletnym okablowaniem.

Czy warto kupić kamerę samochodową do swojego pojazdu?

Kamery samochodowe dostępne w naszym sklepie występują w wielu różnych formach. Najpopularniejsze modele dostępne są w cenach zaczynających się już od kilkuset złotych w górę. Wideorejestrator samochodowy, np. wideorejestrator bezprzewodowy okazuje się niezbędnym narzędziem, które pozwala na wyjaśnienie spraw kolizji występujących na drogach i nie tylko. Różne rozmiary urządzeń dostępnych w sprzedaży pozwalają na łatwy montaż w dowolnym pojeździe bez ryzyka, że te będzie przeszkadzać kierującemu.   Zastanawiasz się, jaka będzie najlepsza kamera samochodowa? Przede wszystkim taka, która będzie mieć wszystkie popularne funkcjonalności. Moduł GPS, czujnik ruchu, zdalny dostęp oraz sterowanie z pilota to podstawowe funkcje, które sprawdzają się podczas nagrywania wideo w samochodach. Jeśli chcesz zabezpieczyć swoje auto przed kradzieżą lub mieć niepodważalny dowód podczas kolizji, zainwestuj w dobrej klasy wideorejestratory.

FAQ:

Ile kosztują wideorejestratory? Kamera samochodowa cena 

Wideorejestratory dostępne w naszym sklepie Internetowym kosztują od kilkuset złotych wzwyż. Cena zależy od wybranych funkcjonalności oraz klasy produktu.

Jakie moduły dodatkowe mogą posiadać kamery samochodowe?

Dodatkowe moduły dostępne dla kamer samochodowych to przede wszystkim: GPS, czujnik ruchu, czujnik światła oraz zdalne sterowanie Bluetooth.

Czy kamery samochodowe dostępne są do każdego pojazdu?

Tak, nasze kamery samochodowe dostępne są do każdego pojazdu mechanicznego. Warto mieć na uwadze fakt, że zależnie od wybranego modelu kamery można ją zamontować na podsufitce, kokpicie lub lusterku wstecznym.

Czy kamera samochodowa może mieć funkcję cofania?

Kamery samochodowe dostępne w naszym serwisie mogą służyć jako tzw. kamera cofania. Wystarczy zainwestować w zestaw wraz ze wsteczną kamerą, a następnie podłączyć całość do instalacji elektrycznej pojazdu.

Powiązane kategorie:

Zabezpieczenia samochodowe, Etui na karty zbliżeniowe, Etui na kluczyki samochodowe, Kamery samochodowe, Akcesoria zabezpieczeń samochodowych

pixel