+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl NOWOŚĆ! NOWA SERIA MONOKULARÓW TERMOWIZYJNYCH GUIDE TD ORAZ TK JUŻ NA SKLEPIE
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Optyka

(583 produktów)

Przyrządy optyczne - dla kogo?

Optyka to dział przeznaczony przede wszystkim dla miłośników łowiectwa, obcowania z naturą, obserwowania zachowań zwierząt i roślin (optyka myśliwska). Znajdziesz tu co wszystko co potrzebne do bezpiecznego i skutecznego polowania. Posiadamy w swojej ofercie najwyższej jakości noktowizorytermowizory i wszelkie akcesoria myśliwskie.  Dla nas bezpieczeństwo polowania w skutecznym doborze selekcyjnej sztuki ma nadrzędne znaczenie. Dlatego proponujemy wiele znakomitych rozwiązań w postaci lornetek myśliwskich, lunet obserwacyjnych i lunet celowniczych. Ofertę w tym zakresie uzupełniają kolimatory oraz dalmierze. Posiadamy sprzęt takich renomowanych firm jak Bestguarder, Delta Opitical, PulsarYukon czy Dedal, Pard (pard nv008s lrf). Do wymienionych urządzeń oferujemy także dodatki takie jak adaptery, iluminatory podczerwieni, banki pamięci, montaże i pierścienie redukcyjne.

Fotopułapki - dodatki w akcesoriach myśliwskich

Optyka to także zyskujące coraz większa popularność fotopułapki nazywane kamerami leśnymi. Fotopułapki to nic innego jak zaawansowane urządzenie posiadające kamerę połączoną z czujnikiem ruchu, który aktywuje robienie zdjęć lub nagrywanie filmów w momencie wykrycia ruchu. Kamery leśne swoje zastosowanie mają także przy ochronie mienia (od monitoringu obiektów takich jak budynki mieszkalne, biurowe, działki czy parkingi po inspekcję terenów leśnych pod kątem nielegalnego wywozu śmieci czy kradzieży drewna) oraz podczas obserwacji przyrody. Dzięki kolorystyce oraz mocowaniom są idealne do montażu na drzewach. Posiadamy różnorodny wybór fotopułapek - dostępnych na każdą kieszeń.

Okryj świat mikro - czyli mikroskopy w ofercie sklepu

Najmłodsi pasjonaci przyrody także znajdą w tej kategorii coś dla siebie.  W ofercie naszego sklepu elektromaniacy.pl znajdują się mikroskopy dla dzieci, młodzieży, szkół, firm - doskonale wyposażone - pozwalające także na obserwację na monitorze komputera. Posiadamy mikroskopy wysokiej jakości, powszechnie znane, które zadowolą nawet tych najbardziej wymagających pasjonatów. Obserwacja obiektów to nie tylko świetna forma nauki i poszerzania własnych horyzontów, ale również doskonały sposób spędzania rodzinnego czasu. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszego Klienta dlatego doradzamy i oferujemy sprzęt w różnych wariantach cenowych.

pixel