+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! TYLKO DO KOŃCA MAJA! GUIDE - 5% Kup teraz
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nasadki Termowizyjne

(15 produktów)

Elektromaniacy Termowizja. Nakładka termowizyjna / Nakładka termowizyjna na lunetę 

Jak działa termowizja? Otóż termowizja to technologia dzięki której możemy zobaczyć energię cieplną. Zapewne każdy z nas  oglądał jakiś film szpiegowski gdzie ktoś zakłada specjalne okulary i mógł widzieć w zupełnych ciemnościach. Każda istota posiada swoją temperaturę a termowizja sprawia że żywe obiekty w nocy stają się możliwe do zauważenia. Tak właśnie działa termowizja. Z termowizji korzystają głównie w ochronie, monitoringu czy w służbach specjalnych. Po nasadki termowizyjne coraz chętniej sięgają myśliwi. Chętnie korzystają z urządzeń które chociaż trochę ułatwią polowanie. Nasadki termowizyjne to właśnie takie urządzenie. Dzięki takiemu gadżetowi możemy zobaczyć o wiele wiecej niz  jest w stanie ujrzeć ludzkie oko.

 

Nasadki termowizyjne / Nakładki termowizyjne na lunetę / Nasadka termowizyjna cena

Polecamy ulepszona wersja nasadki termowizyjnej Pulsar Core z nowym wyświetlaczem w kolorze czarno-białym. Nasadka termowizyjna opinie to najwyższej klasy obiektyw oraz czuły mikrobolometr o rozdzielczości 384x288 pikseli. Jest on w stanie wykryć obiekt wielkości człowieka na dystansie do 1800 metrów. Montaż nasadki odbywa się na lunecie dziennej dzięki specjalnemu adapterowi (adapter nie znajduje się w zestawie) na przodzie lunety. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości tworzyw, urządzenie zapewnia stały obraz przy każdym strzale. Punkt celownika nie przemieszcza się. Nasadka termowizyjna opinie dostosowana jest do pracy z lunetami o średnicy obiektywu od 42mm do 56mm z minimalnymi powiększeniami do 5x. W zestawie z nasadką otrzymujemy specjalny okular, dzięki któremu możemy używać urządzenia jak monokularu obserwacyjnego. Otrzymujemy tym samym dwa urządzenia w jednym. Jednak co ważniejsze, przy montażu i demontażu nie musimy na nowo korygować położenia lunety ani zmieniać punktu celowania w lunecie dziennej. Nasadka termowizyjna opinie może być używana w każdych warunkach pogodowych. Nasadka termowizyjna opinie posiada certyfikat wodoszczelności IPX7. Do dyspozycji posiadamy trzy tryby obserwacji (leśny, miejski oraz identyfikacyjny) oraz trzy tryby kalibracyjne (automatyczny, półautomatyczny i ręczny). irma Pulsar ma również w swojej ofercie nasadkę termowizyjną  Krypton FXG50. Wyposażona w wysokiej jakości wyświetlacz, który oferuje świetnej jakości obraz. Nasadka pozwala na zlokalizowanie obiektu na dystansie nawet 2300 metrów. Urządzenie działa bez zarzutu w kompletnej ciemności lub w trudnych warunkach atmosferycznych. Są wodoodporne i odporne na wysokie i niskie temperatury.

 

Nasadki termowizyjne na lunety / Nasadki termowizyjne na lunetę / Nasadki termowizyjne używane na lunecie 

Nasadki termowizyjne (nakładki termowizyjne) to nowoczesna technologia która ułatwia dzisiejsze polowanie. Mimo że przepisy mówią, że przed wykonaniem strzału myśliwy musi w 100% rozpoznać cel to wiele raz słyszy się o pomyłkach. Polowania na zwierzęta leśne wymagają znajomości terenu, doświadczenia oraz dobrego sprzętu. Sprzęty takie jak nasadki termowizyjne (nakładki termowizyjne na lunetę) sprawdza się idealnie podczas polowań na dziki gdzie widoczność jest ograniczona. Teraz na rynku mamy wiele urządzeń tego typu które zdecydowanie ułatwią nasze polowania i poprawią ich komfort.  Pamiętajmy jednak by przy wyborze modelu rozpatrzyć wszystkie za i przeciw i wybrać model idealnie dopasowany do naszych potrzeb

pixel