+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! TYLKO DO KOŃCA MAJA! GUIDE - 5% Kup teraz
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odstraszacze zwierząt

(27 produktów)

Odstraszacze zwierząt

Jaki odstraszacz zwierząt wybrać?

Mając problem z różnego rodzaju zwierzętami, warto zakupić odstraszacz na zwierzęta, który sprawi, że problem szybko zostanie rozwiązany w sposób bezpieczny zarówno dla użytkownika jak i dla samych zwierząt. Decydują się na zakup takiego urządzenia, w pierwszej kolejności należy określić swoje wymagania i potrzeby. Bardzo ważne jest to, z jakimi zwierzętami mamy problem, czy są to myszy, szczury, kuny, łasice, dziki, sarny, jelenie czy może inne gatunki. Wybór odpowiedniego modelu dopasowanego do danego zwierzęcia jest tutaj kluczowy, bo tylko wtedy można liczyć na skuteczne działanie odstraszacza. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na moc i zasięg odstraszacza, a także to jakiego zasilania on wymaga. Jeśli wybieramy urządzanie na baterie lub wbudowany akumulator, to trzeba również sprawdzić jak długo może ono działać na jednym ładowaniu lub jednym zestawie baterii. Ponadto w przypadku dużego terenu, niezbędny może się okazać zakup nie jednego, ale kilku odstraszaczy.

Czy odstraszacze są niebezpieczne dla zwierząt?

Odstraszacze zwierząt dostępne w naszym sklepie to urządzenia, których działanie opiera się na emitowaniu ultradźwięków, które nie szkodzą zwierzętom, ale są dla nich po prostu nieprzyjemne. Dzięki tego typu urządzeniom możliwe jest stworzenie środowiska, które będzie dla zwierząt nieprzyjemne i meczące. W efekcie zwierzęta, które zapuszczą się na teren, na którym działa taki odstraszacz, szybko pójdą w inne miejsce, ponieważ dźwięki, jakie tutaj usłyszą, szybko je zniechęcą. Warto tutaj zaznaczyć, że dźwięki te mają taką częstotliwość, że na człowieka nie mają takiego wpływu. Z tego względu jest to idealne rozwiązanie, które możemy użytkować bez obawy o swoje zdrowie, ale także bez ryzyka, że zwierzętom coś złego się stanie, ponieważ odstraszacze są bardzo skuteczne, ale jednoczenie w pełni bezpieczne dla zwierząt.

Czy odstraszacze to skuteczny sposób na zwalczanie dzikich zwierząt?

Odstraszacze zwierząt to niedrogi i bardzo skuteczny sposób radzenia sobie z nieproszonymi gośćmi. Ponadto zwierzęta po czasie zapamiętają, że w dane regiony lepiej się nie zapuszczać i wtedy nie będą nawet próbowały wchodzić na dany teren. W naszej ofercie można znaleźć odstraszacz na myszy, odstraszacz na szczury, odstraszacz dzikich zwierząt, odstraszacze kun i wiele więcej. Tak szeroki wybór z pewnością sprawi, że każdy znajdzie u nas produkt, który skutecznie odstraszy zwierzęta z terenu jego posesji czy innych miejsc.

pixel