+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! TYLKO DO KOŃCA MAJA! GUIDE - 5% Kup teraz
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wizjery do drzwi Dzwonki

(12 produktów)

Dzwonek bezprzewodowy z kamerą

Wizjer do drzwi potocznie nazywany także judaszem stał się nieodzownym elementem wyposażenia niemal każdego budynku czy obiektu przemysłowego. Jest to klasyczne rozwiązanie umożliwiające osobom zajmującym dany lokal sprawdzić, kto aktualnie znajduje się za drzwiami.

W ofercie sklepu elektromaniacy.pl znajdziecie Państwo profesjonale wizjery do drzwi takich marek jak MBG LineEura i Eques. Są to wizjery z kamerą, zaawansowane technicznie i poza swoją standardową rolą posiadają szereg przydatnych funkcji, o których mowa poniżej. Można je wykorzystać podczas kontroli:

  • drzwi wejściowych do lokalu mieszkalnego,

  • furtki lub bramy wjazdowej,

  • punktu dostępu do dużych hal i magazynów.

 

Jak działa wizjer elektroniczny do drzwi?

Na wstępie warto zaznaczyć, że montaż wizjera do drzwi jest bardzo prosty. W miejsce starego judasza po zewnętrznej stronie montujemy kamerę, która umożliwi nam sprawdzenie, kto znajduje się po drugiej stronie. Natomiast wyświetlacz LCD wchodzący w skład zestawu montujemy wewnątrz mieszkania. Wyświetlacz będzie prezentował przesyłany w czasie rzeczywistym obraz z kamery.

Dzisiaj pojęcie wizjera mocno się rozszerzyło. Elektroniczny wizjer pozwala kontrolować nie tylko to co się dzieje bezpośrednio przed drzwiami, ale również przed bramą. Cyfrowy wizjer do drzwi cieszy się coraz większą popularnością ponieważ spełnia wiele więcej funkcji niż tylko jako klasyczny judasz.

Nasze wizjery cechuje to, że obraz przesyłany z kamery jest bardzo dobrej jakości, a wbudowane diody podczerwieni sprawiają, że kamera widzi w całkowitej ciemności. Szeroki kąt widzenia kamery obejmuje duży obszar obserwacji bez obawy o utratę czegoś ważnego. Wizjery elektroniczne do drzwi wyposażone są ponadto w czujniki ruchu. Po detekcji ruchu możliwe jest wykonanie zdjęcia lub nawet nagranie krótkiego filmiku.

Wizjer do drzwi czyli dzwonek z kamerą 

Poza łatwym montażem wizjery posiadają bardzo prostą konfigurację, która nie sprawi kłopotów osobie nie mającej wcześniej do czynienia z tego typu urządzeniami. W kilku łatwych krokach można dostosować wizjer do swoich potrzeb.

Wizjer kamera do drzwi. dzwonki drzwiowe 

Praktyczna aplikacja na telefon pozwoli na dostęp do rejestrowanego obrazu od ręki. W jaki sposób połączyć wizjer z aplikacją? Otóż transfer danych do urządzenia mobilnego wykorzystywany jest przez sieć WIFI, która gwarantuje szybki i bezpieczny przesył video.

Dzwonek do drzwi z kamera. Dobór odpowiedniego wizjera

Decydując się na zakup wizjera na pewno powinniśmy kierować się indywidualnymi parametrami narzuconymi przez obszar widzenia, ułożenie drzwi jak i wymagania techniczne. Jako, że wybór jest szeroki to i rozwiązań jest wiele. Jesteśmy przekonani, że decydując się na zakup spośród naszej oferty każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie.

 

pixel