+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! TYLKO DO KOŃCA MAJA! GUIDE - 5% Kup teraz
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zamki szyfrowe

(40 produktów)

Zamki szyfrowe do drzwi 

W kategorii „Zamki szyfrowe” pragniemy zaproponować Państwu urządzenia, których przeznaczeniem jest zwiększanie bezpieczeństwa drzwi wejściowych do biur oraz domów prywatnych, a także drzwi wewnętrznych prowadzących do newralgicznych pomieszczeń w tych budynkach czyli np. elektroniczny zamek do drzwi wejściowych.

Mechanizmy tego rodzaju urządzeń (np. elektroniczny zamek szyfrowy do drzwi) w prosty sposób uniemożliwiają osobom niepożądanym dostęp do pomieszczeń, przy wejściu do których zostały zainstalowane. Zamki szyfrowe stosuje się także do zabezpieczania sejfów z pieniędzmi oraz szafek i szuflad zawierających ważne przedmioty, na których ochronie szczególnie nam zależy.

Elektroniczny zamek szyfrowy do drzwi. Zamek cyfrowy

Nie rekomenduje się jedynie stosowania szyfratorów do drzwi zewnętrznych (szyfrator do drzwi/ szyfrator do drzwi zewnętrznych), bowiem w takiej sytuacji wzrasta ryzyko przejęcia kodu do zamka przez osoby trzecie. Zamki szyfrowe i zamki szyfrowe do drzwi wewnętrznych są obecnie standardem (przynajmniej jeśli chodzi o zabezpieczanie drzwi w miejscach publicznych - zamek szyfrowy do drzwi), czemu bowiem nie wykorzystywać najnowszej techniki w celu ochrony siebie i swego mienia?

W naszej ofercie znajdą Państwo zamek szyfrowy Roger w kolorze białymzamek OR ZS 802 z czytnikiem kart i breloczków, zamek szyfrowy zewnętrzny, zamki cyfrowe i inne popularne modele.

Zamek elektroniczny zewnętrzny, zamki kodowe do drzwi... Wszystkie produkty dostępne w tej kategorii objęte są dwuletnią gwarancją.

pixel