+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Stojące

(47 produktów)

Szafy rack stojące

Szafy rack stojące budowane w rozmiarach od 18U do 42 U z racji swojej konstrukcji pozwalają na umieszczenie większej liczby urządzeń w ramach jednej zabudowy. Szafy tego typu są bardzo stabilne i znajdują przeważnie zastosowanie przy budowie nowoczesnych serwerowni w firmach lub korporacjach. Dedykowane są dla klientów, którzy z racji posiadania wielu urządzeń teleinformatycznych potrzebują stabilnej, wysokiej szafy pozwalającej na schowanie niezbędnego sprzętu informatycznego. Taki sprzęt jak rejestratory, switche jest wówczas nie tylko chroniony przed mechanicznymi uszkodzeniami, ale i również przez osobami trzecimi. Szafy rack stojące pozwalają również na zachowanie estetyki wyglądu dla całego wyposażenia urządzeń niezbędnych do monitoringu CCTV.  Prezentowane w naszej ofercie szafy wyposażone są w regulowane szyny montażowe, zdejmowane ścianki boczne, nóżki poziomujące oraz cztery kółka w tym dwa z hamulcem.

Szafy RACK stojące 

Szafy rack stojące zostały zaprojektowane z myślą o wymagających systemach sieci IT, systemach alarmowych systemach monitoringu, a także dla systemów nagłośnienia oraz automatyki. Dzięki temu urządzenia są zabezpieczone przed przypadkowymi mechanicznymi uszkodzeniami. Ze względu na gabaryty oferowanych przez nas szaf wszystkie urządzenia mogą być zamontowane w jednym miejscu, co pozwala i zaoszczędzić miejsce i porządkuje nam sprawy urządzeń teleinformatycznych. Szafy stojące typu RACK są łatwe i szybkie w montażu. Posiadają trwałą i niezawodną konstrukcję o estetycznym wyglądzie, która w tym przypadku pozwala na montaż urządzeń do 800 kg.

Szafa rack 12u stojąca

Szafa rack 12 stojąca to szafa wisząco-stojąca. Może być więc stosowana w dwojaki sposób. z tego powodu jest to najbardziej uniwersalny rodzaj szafy. Szafy 12U są idealne do zabudowy sprzętu aktywnego i konsolidacji okablowania w niewielkich instalacjach informatycznych, alarmowych, telewizyjnych (CCTV) itp. Szafy do samodzielnego montażu. 

Szafa rack 19 stojąca

Jest to jedna z najpopularniejszych szaf wyszukiwana przez klientów. Charakteryzuje się sporą ilością miejsca i co się z tym wiąże dedykowany jest dla osób ceniących sobie oszczędność miejsca oraz możliwość dokładania kolejnych urządzeń teleinformatycznych. Szafa rack stojąca 19 występuje oczywiście w wielu wariantach głębokości. Dostosowujemy je do własnych potrzeb oraz możliwości. Do takiej szafu dobieramy oczywiście dodatki takie jak: szyny montażowe, patch panele czy akcesoria zasilające.

Konstrukcja

Na początku trzeba podkreślić iż budowa szaf rackowych oparta jest na przednich drzwiach, które zostały wykonane z hartowanego szkła, co zwiększa jego wytrzymałość mechaniczną i termiczną. Reszta ścian została zrobiona z blachy malowanej proszkowo, dzięki temu odporna jest na rdzę, utlenianie i ścieranie lakieru. Boczne panele mogą być zdejmowane (drzwi zatrzaskowe), co daję jeszcze większy dostęp do urządzeń. Mogą być również zamykane na klucz, co zwiększa bezpieczeństwo urządzeń zamontowanych w szafie. Istnieje także możliwość otwierania i zamykania na klucz tylnych drzwi. Stojąca szafa RACK została zaprojektowana tak, aby można było zamontować drzwi jako lewe bądź prawe. W szafie występują różne możliwości wprowadzenia przewodów (góra, dół).

Szafy rack stojące - ceny

Ceny szaf w naszym sklepie są bardzo uniwersalne i zależne od modelu danej szafy. Natomiast trzeba podkreślić, że są to ceny atrakcyjne dla naszych klientów. Cieszą się dużym zainteresowaniem. 

 

pixel