+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kamery IP do monitoringu

(116 produktów)

Kamery IP WiFi

Bezpieczeństwo to najważniejszy aspekt o jaki powinien zadbać każdy właściciel swojej posesji np.: lokalu komercyjnego, domu, magazynu, a nawet fabryki. Włamania na różne posesje czy inne chuligańskie zachowania nie są raczej czymś niespotykanym, więc każdy powinien się przed nimi zabezpieczać i być gotowym na przeróżne zagrożenia. Na szczęście świadomość ludzka stale rośnie i ludzie coraz bardziej dbają o bezpieczeństwo swoich placówek sięgając po wszelkiego rodzaju systemy bezpieczeństwa takie jak na przykład czujki czy kamery.

Obecnie większość placówek czy posiadłości posiada jakiś system bezpieczeństwa. Aby podwyższyć poziom bezpieczeństwa można zainwestować w kamery IP, które doskonale sprawdzą się do monitorowania danego terenu, na którym zostanie zamontowana. Kamery IP zewnętrzne mają za zadanie działać przeciwwłamaniowo i kontrolować to co się dzieje na terenie danej posesji, np.: czy nie dochodzi tam do jakichś aktów wandalizmu. Dzięki bardzo dobrej jakości jaką oferują kamery IP zewnętrzne można w łatwy sposób zarejestrować sprawców i pociągnąć ich do odpowiedzialności karnej lub finansowej.

Kamera ip wifi - gdzie może znaleźć swoje zastosowanie?

W większości, kamery ip hikvision są bardzo uniwersalne. Kamera wifi ip może być także dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. Dobrze sprawdzą się zarówno w przestrzeniach otwartych jak i w środku pomieszczeń. Tak naprawdę, kamera ip wifi zewnętrzna może zostać zamontowana gdziekolwiek chcemy i uznamy, że będzie nam potrzebna - ogranicza nas tylko wyobraźnia. Kamera obrotowa ip świetnie sprawdzi się na terenie domów wolnostojących, a także w takich miejscach jak salony usługowe, biura, garaże, parkingi, czy galerie. Przydatne mogą okazać się także przed wejściem do danej placówki. Jednak nie zawsze do monitorowania danego miejsca wystarczy nam jedna mini kamera ip, dlatego warto jest zaopatrzyć się w jakiś zestaw kamer ip.

Gdzie kupić kamery do monitoringu? Jakie kamery IP są oferowane przez nasz sklep? Toruń Kamera 

Nasz sklep oferuje mini kamery ip wykonane przez wiodących na świecie producentów wszelkich systemów bezpieczeństwa. Obecnie jesteśmy w posiadaniu kamer analogowych takich jak: kamery ip HIKVISION, kamery ip poe APTI, kamery ip zewnętrzne DAHUA. Dzięki współpracy z wcześniej wymienionymi firmami nasz sklep jest w stanie zaoferować produkty najwyższej jakości, w oparciu o świetnie przemyślaną technologie.

Kamera IP zewnętrzna - cena / Kamera monitoring cena / Kamera ip cena 

Cena kamery do monitoringu uzależniona jest od kilku czynników. Kamery ip hikvision, które oferuje nasz sklep cechują się znakomitym stosunkiem ceny do jakości, są to bardzo wytrzymałe i jakościowe produkty. Kamery ip zewnętrzne, a raczej ich cennik należałoby rozróżnić na ich rodzaj/typ budowy:
a) kamery wifi ip tubowe
Najtańsza kamera zewnętrzna ip tubowa kosztuje około 110zł brutto, zaś najdroższa kamera zewnętrzna ip tubowa to koszt rzędu około 1320zł brutto.
b)kamery wifi ip obrotowe
Najtańsza kamera obrotowa ip to koszt około 1630zł brutto, a najdroższa kamera obrotowa ip to wydatek rzędu około 6100zł brutto.
c)kamery wifi ip kopułkowe
Najtańsza kopułkowa kamera ip wifi kosztuje około 120zł brutto, a najdroższa kopułkowa kamera ip wifi to koszt około 1300zł brutto.
Zatem, najtańsza kamera ip zewnętrzna to mini kamera ip marki APTI i kosztuje ona około 110zł brutto, a najdroższa kamera ip zewnętrzna to kamera wifi ip marki DAHUA i koszt jej wynosi około 6100zł brutto. 

Kamera wifi ip - funkcjonalność / Torun kamera 

Prawie wszystkie mini kamery ip znajdujące się na naszym sklepie umożliwiają transmisje sieciowego sygnału w jakości 720p lub 1080p. Dzięki temu obraz jaki przesyła nam kamera ip hikvision jest w bardzo dobrej jakości umożliwiającej nam na przykład rozpoznanie sprawców włamania czy osób, które uszkodziły nasz lokal. Przesył jaki zapewnia nam kamera ip hikvision odbywa się na żywo bez żadnych opóźnień - dzięki temu zwiększy to nasze szanse złapania kogoś "na gorącym uczynku". Przedstawiony na naszej stronie zestaw toruń kamera online wykorzystuje takie technologie jak AHD, HD-CVI, HD-TVI, TCP/IP, czy PAL. Naszym kamerom ip nie są także straszne ekstremalnie wysokie lub niskie temperatury, gdyż praktycznie każda kamera ip poe pracuje w bardzo szerokim zakresie temperatur (od -40°C do 60°C).

pixel