+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rejestratory IP do monitoringu

(53 produktów)

Rejestratory IP

Ciągłe dbanie o bezpieczeństwo oraz polepszanie jakości zabezpieczeń powinno być jednym z głównych priorytetów właściciela danej posesji - na szczęście coraz więcej osób jest tego świadoma i chętnie sięga po najróżniejsze systemy bezpieczeństwa - między innymi po systemy sieciowe. Wraz ze wzrostem popularności wszelkich systemów sieciowych powstaje coraz więcej urządzeń, które także mogą okazać się przydatne do montażu systemu monitoringowego. Jednymi z takich technologii jest na przykład rejestrator kamer IP. Rejestrator kamer IP jest bardzo uniwersalnym urządzeniem, więc może znaleźć swoje zastosowanie do przeróżnych potrzeb każdego klienta.

Rejestrator do kamer IP - jakie jest jego zastosowanie?

Rejestratory IP mają za zadanie przetwarzać sygnały przesyłane z różnych kamer i zapisywać je. Tak naprawdę, rejestratory IP mogą znaleźć swoje zastosowanie w różnych miejscach. Począwszy od domów, lokali komercyjnych, a skończywszy na fabrykach i garażach.

Jakie rejestratory IP są oferowane przez nasz sklep? Jaki rejestrator do kamer IP? 

Nasz sklep oferuje rejestratory IP wykonane przez wiodących na świecie producentów wszelkich systemów bezpieczeństwa. Obecnie jesteśmy w posiadaniu rejestratorów IP takich jak: rejestrator ip HIKVISION, rejestrator kamer ip APTI, rejestrator DAHUA ip, rejestrator ip IPOX, a także rejestrator bcs ip. Dzięki współpracy z wcześniej wymienionymi firmami nasz sklep jest w stanie zaoferować produkty najwyższej jakości, w oparciu o świetnie przemyślaną, rzadko zawodzącą technologie.

Rejestrator kamer IP - funkcjonalność. Rejestrator Dahua czy Hikvison? 

Obecnie w naszej ofercie znajdują się rejestratory IP z różną liczbą kanałów. Czym zatem są kanały? Kanały mówią nam ile jesteśmy w stanie połączyć kamer do jednego rejestratora. Posiadamy rejestratory IP 4 kanałowe, 8 kanałowe, 16 kanałowe, 24 kanałowe, 32 kanałowe, czy nawet 64 kanałowe. Umożliwia nam to tworzenie instalacji z kamer w różnych konfiguracjach - wykorzystując przeróżne technologie. Rejestratory ip umieszczone na naszym sklepie mogą tworzyć instalacje razem z kamerami wykorzystującymi taką technologie jak AHD, HD-CVIHD-TVI, IP, PAL, czy CVBS. Dzięki dużej liczbie kanałów rejestrator ip hikvision można połączyć z wieloma kamerami, nawet z kamerami zainstalowanymi w różnych miejscach. Na przykład: rejestrator ip 8 kamer, czyli mający aż 8 kanałów może być połączony sieciowo z ośmioma kamerami. Większość rejestratorów IP posiada opcje dającą możliwość dostępu z telefonu komórkowego zarówno w systemie ANDROID (aplikacja gDMSS Lite, a także aplikacja Lechange), jak i iOS(aplikacja iDMSS Lite, a także aplikacja Lechange). Każdy oferowany przez nas rejestrator dahua ip jest rejestratorem najwyższej jakości odznaczającym się długim czasem eksploatacji, a także ogromną prostotą w obsłudze oraz konfiguracji - tak, by żaden rejestrator ip dahua nie sprawił użytkownikom żadnego kłopotu.
Zarówno cały rejestrator ip hikvision jak i jego menu zostało zaprojektowane sposób, który niezwykle ułatwia nawigację i wprowadzenie zmian w ustawieniach rejestratora, nawet osobie nieobytej z tego typu technologią. Mimo znakomitej jakości jaką oferują sprzedawane przez naszą firmę urządzenia zarówno każdy hikvision rejestrator ip, dahua rejestrator ip, a także bcs rejestrator ip posiada również dwuletnią lub nawet trzyletnią gwarancję.

Rejestrator do kamer IP - cena / Rejestrator monitoring IP / Rejestratory kamer przemysłowych 

Określenie czy cena za dany rejestrator do kamer IP jest duża, czy mała pozostawiamy klientom do subiektywnej oceny. Niemniej jednak naszym zdaniem, każdy rejestrator do kamer IP znajdujący się na naszej stronie charakteryzuje się świetnym stosunkiem jakości względem ceny. Cenę rejestratorów IP warto rozróżnić względem ilości kanałów:
Najtańszy rejestrator do kamer IP z 4 kanałami na naszej stronie kosztuje około 400zł brutto, zaś najdroższy rejestrator kamer IP z 4 kanałami jest wydatkiem rzędu około 2800zł brutto.
Najtańszy rejestrator do kamer IP z 8 kanałami na naszej stronie jest do kupienia za około 520zł brutto, a najdroższy rejestrator kamer IP z 8 kanałami kosztuje około 4500zł brutto
Najtańszy rejestrator do kamer IP z 16 kanałami na naszej stronie kosztuje około 550zł brutto, a najdroższy rejestrator kamer IP z 16 kanałami około 7600zł brutto.
W naszej ofercie posiadamy również rejestrator dahua ip z 24 kanałami, którego cena wynosi około 5700zł brutto.
Najtańszy rejestrator do kamer IP z 32 kanałami na naszej stronie jest do kupienia za około 1900zł brutto, a najdroższy rejestrator kamer IP około 10500zł brutto.
Nasza oferta zawiera również 2 rejestratory ip z 64 kanałami. Tańszy jest do kupienia za około 4000zł brutto, a droższy za 17500zł brutto - obydwa z nich to rejestrator ip dahua.
Podsumowując: najtańszym rejestratorem ip jest rejestrator ip hikvision i kosztuje on około 400zł brutto, a najdroższym jest rejestrator ip dahua i kosztuje 17500zł brutto.

pixel