+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zestawy ze skrzynkami na listy

(21 produktów)

Vidos domofony

Wiodącym producentem videomofonów, domofonów, zamków szyfrowych, stacji bramowych czy skrzynek na listy z kamerą jest Vidos. Oferuje on najwyższej jakości, nowoczesne systemy wideodomofonowe charakteryzujące się bezawaryjnością i nowoczesnym wyglądem. Vidos dostarcza rozwiązania dla domów jednorodzinnych jak i budynków wielolokatorskich.

Na co zwrócić uwagę decydując się na zakup wideodomofonu?

  • pole widzenia kamery
  • możliwość podświetlania się przycisków
  • jakość widzenia w nocy
  • jakość widzenia w dzień.

Następnie należy się zastanowić czy wybrać zestaw wideodomofonowy przewodowy czy bezprzewodowy. Oba rozwiązania mają swoje zalety, a wszystko zależy od indywidualnych preferencji użytkownika. Wideodomofon przewodowy wymaga okablowania i podłącza się go za pomocą kabla telekomunikacyjnego do centrali montowanej wewnątrz budynku. Instalacja jest prosta i nie wymaga dodatkowej konfiguracji ani specjalistycznej wiedzy na temat elektroniki. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które nie mają potrzeby poznawania tajników funkcjonowania wideodomofonów. Montaż zestawu przewodowego jest szybki.

Z kolei zestaw bezprzewodowy działa we oparciu o technologię IP. Kamera wideodomofonu może łączyć się przez sieć WiFi z monitorem lub aplikacją zainstalowaną na urządzeniu mobilnym. Jest to opcja przydatna dla osób dużo podróżujących czy lubiących nowinki techniczne. System bezprzewodowy cechuje się dużą wygodą – można bowiem z dowolnego miejsca na świecie w każdej chwili zerknąć, kto próbuje dostać się do naszego domu, biura, magazynu czy hali produkcyjnej. Z rozwiązań opartych na IP korzystają często administratorzy budynków wielorodzinnych.

Skrzynki na listy z wideodomofonem Vidos

Przelotowe skrzynki na listy z wbudowanym panelem wideodomofonowym to kolejne bardzo ciekawe rozwiązanie firmy Vidos. W skrzynkę wbudowana jest stacja bramowa wyposażona jest w w zamek szyfrowy umożliwiający otwieranie furtki kodem. Skrzynki przeznaczone są do montażu w słupku ogrodzenia lub na murze. Skrzynka na listy wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne. Przedni i tylni panel skrzynki pocztowej wykonany jest ze stali nierdzewnej. 

Budowa skrzynki na listy

Skrzynka ma budowę panelową tzn. składa się z trzech elementów: szuflady (pojemnik na korespondencję), panel przedni oraz tylni. Dzięki rozsuwanej szufladzie głębokość może być regulowana w zakresie 26-410 mm. 

Wbudowana stacja bramowa wyposażona jest w przetwornik obrazu wysokiej jakości, który generuje czysty i wyraźny obraz. Dodatkowo podświetlana klawiatura i szyldy czynią ze skrzynki innowacyjne rozwiązanie. 

Zestawy ze skrzynkami na listy

W tej kategorii znajdują się zestawy Vidos ze skrzynkami na listy. Wielofunkcyjne monitory połączone ze skrzynkami na listy, w które wbudowane są stacje bramowe to kolejne rozwiązanie dla osób ceniących sobie najwyższą jakość wykonania z niezawodnością. Funkcja interkomu w monitorach pozwala na komunikację głosową między urządzeniami wewnętrznymi. 

pixel