+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! TYLKO DO KOŃCA MAJA! GUIDE - 5% Kup teraz
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zestawy ze skrzynkami na listy

(36 produktów)

Vidos domofony

Wiodącym producentem videomofonów, domofonów, zamków szyfrowych, stacji bramowych czy skrzynek na listy z kamerą jest Vidos. Oferuje on najwyższej jakości, nowoczesne systemy wideodomofonowe charakteryzujące się bezawaryjnością i nowoczesnym wyglądem. Vidos dostarcza rozwiązania dla domów jednorodzinnych jak i budynków wielolokatorskich.

Na co zwrócić uwagę decydując się na zakup wideodomofonu?

  • pole widzenia kamery
  • możliwość podświetlania się przycisków
  • jakość widzenia w nocy
  • jakość widzenia w dzień.

Następnie należy się zastanowić czy wybrać zestaw wideodomofonowy przewodowy czy bezprzewodowy. Oba rozwiązania mają swoje zalety, a wszystko zależy od indywidualnych preferencji użytkownika. Wideodomofon przewodowy wymaga okablowania i podłącza się go za pomocą kabla telekomunikacyjnego do centrali montowanej wewnątrz budynku. Instalacja jest prosta i nie wymaga dodatkowej konfiguracji ani specjalistycznej wiedzy na temat elektroniki. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które nie mają potrzeby poznawania tajników funkcjonowania wideodomofonów. Montaż zestawu przewodowego jest szybki.

Z kolei zestaw bezprzewodowy działa we oparciu o technologię IP. Kamera wideodomofonu może łączyć się przez sieć WiFi z monitorem lub aplikacją zainstalowaną na urządzeniu mobilnym. Jest to opcja przydatna dla osób dużo podróżujących czy lubiących nowinki techniczne. System bezprzewodowy cechuje się dużą wygodą – można bowiem z dowolnego miejsca na świecie w każdej chwili zerknąć, kto próbuje dostać się do naszego domu, biura, magazynu czy hali produkcyjnej. Z rozwiązań opartych na IP korzystają często administratorzy budynków wielorodzinnych.

Skrzynki na listy z wideodomofonem Vidos

Przelotowe skrzynki na listy z wbudowanym panelem wideodomofonowym to kolejne bardzo ciekawe rozwiązanie firmy Vidos. W skrzynkę wbudowana jest stacja bramowa wyposażona jest w w zamek szyfrowy umożliwiający otwieranie furtki kodem. Skrzynki przeznaczone są do montażu w słupku ogrodzenia lub na murze. Skrzynka na listy wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne. Przedni i tylni panel skrzynki pocztowej wykonany jest ze stali nierdzewnej. 

Budowa skrzynki na listy

Skrzynka ma budowę panelową tzn. składa się z trzech elementów: szuflady (pojemnik na korespondencję), panel przedni oraz tylni. Dzięki rozsuwanej szufladzie głębokość może być regulowana w zakresie 26-410 mm. 

Wbudowana stacja bramowa wyposażona jest w przetwornik obrazu wysokiej jakości, który generuje czysty i wyraźny obraz. Dodatkowo podświetlana klawiatura i szyldy czynią ze skrzynki innowacyjne rozwiązanie. 

Zestawy ze skrzynkami na listy

W tej kategorii znajdują się zestawy Vidos ze skrzynkami na listy. Wielofunkcyjne monitory połączone ze skrzynkami na listy, w które wbudowane są stacje bramowe to kolejne rozwiązanie dla osób ceniących sobie najwyższą jakość wykonania z niezawodnością. Funkcja interkomu w monitorach pozwala na komunikację głosową między urządzeniami wewnętrznymi. 

pixel