+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rejestratory analogowe

(16 produktów)

Rejestratory analogowe

Zapewnienie bezpieczeństwa to najważniejszy czynnik jaki musi zapewnić właściciel danej placówki - na szczęście coraz więcej osób jest tego świadoma i coraz chętniej sięga po najróżniejsze systemy bezpieczeństwa - w tym także po systemy analogowe. Wraz ze wzrostem popularności wszelkich systemów analogowych powstaje coraz więcej urządzeń, które także mogą okazać się przydatne do montażu systemu monitoringowego oraz mogą polepszyć jego jakość. Jednymi z takich technologii są na przykład rejestratory analogowe. Rejestrator analogowy jest bardzo uniwersalnym urządzeniem, więc może znaleźć swoje zastosowanie do przeróżnych potrzeb każdego klienta.

Jakie rejestratory analogowe są oferowane przez nasz sklep?

Nasz sklep oferuje rejestratory analogowe wykonane przez wiodących na świecie producentów wszelkich systemów bezpieczeństwa. Obecnie jesteśmy w posiadaniu rejestratorów analogowych takich marek jak: HIKVISION, APTI, a także DAHUA. Dzięki współpracy z wcześniej wymienionymi firmami nasz sklep jest w stanie zaoferować produkty najwyższej jakości, w oparciu o świetnie przemyślaną, rzadko zawodzącą technologie.

Rejestratory analogowe - zastosowanie

Rejestratory analogowe mają za zadanie przetwarzać odbierane sygnały z podłączonych do nich kamer i dokonywać archiwizacji. Tak naprawdę, rejestratory analogowe mogą znaleźć swoje zastosowanie w różnych miejscach. Począwszy od domów, lokali komercyjnych, czy nawet garaży i fabryk.

Rejestratory analogowe - funkcjonalność


Obecnie w naszej ofercie znajdują się rejestratory analogowe z różną liczbą kanałów. Czym zatem są kanały? Kanały mówią nam ile jesteśmy w stanie podłączyć kamer do jednego rejestratora. Posiadamy rejestratory analogowe 4 kanałowe, 8 kanałowe, 16 kanałowe, czy nawet 32 kanałowe. Umożliwia nam to tworzenie instalacji z kamer w różnych konfiguracjach - wykorzystując przeróżne technologie. Rejestratory analogowe umieszczone na naszym sklepie mogą tworzyć instalacje razem z kamerami wykorzystującymi taką technologie jak AHD, HD-CVIHD-TVI ,TCP/IP, PAL, czy CVBS. Dzięki dużej liczbie kanałów do rejestratorów możemy podłączyć wiele kamer zainstalowanych w różnych miejscach. Na przykład: jednocześnie do jednego rejestratora analogowego może być podłączona kamera wykorzystująca technologie HD-CVI przed posesją, kamera wykorzystująca technologie HD-TVI wewnątrz posesji, a także kamera wykorzystująca technologie AHD na przykład w garażu. Oferowane przez nas produkty są rejestratorami najwyższej jakości i odznaczają się długim czasem eksploatacji, a także ogromną prostotą w obsłudze oraz konfiguracji - tak, by nie sprawiły one użytkownikom żadnego kłopotu. Menu zostało zaprojektowane sposób, który niezwykle ułatwia nawigację i wprowadzenie zmian w ustawieniach rejestratora, nawet osobie nieobytej z tego typu technologią. Mimo znakomitej jakości jaką oferują sprzedawane przez naszą firmę rejestratory analogowe większość z tych urządzeń posiada również dwuletnią lub nawet trzyletnią gwarancję.

Rejestrator analogowy - cena

Wielu pasjonatów, a także ekspertów, którzy mieli styczność z tego typu urządzeniami uważają, że rejestratory analogowe oferowane przez nas sklep są warte swojej ceny. Cenę rejestratorów analogowych warto rozróżnić względem ilości kanałów:
Najtańszy rejestrator analogowy z 4 kanałami na naszej stronie kosztuje około 400 zł brutto, zaś najdroższy rejestrator z 4 kanałami jest wydatkiem rzędu około 5000 zł brutto.
Najtańszy rejestrator analogowy z 8 kanałami na naszej stronie jest do kupienia za około 550 zł brutto, a najdroższy rejestrator z 8 kanałami kosztuje około 2020 zł brutto.
Najtańszy rejestrator analogowy z 16 kanałami na naszej stronie kosztuje około 450 zł brutto, a najdroższy rejestrator z 16 kanałami około 7600 zł brutto
Ogólnie najdroższy rejestrator analogowy na naszej stronie jest wydatkiem rzędu około 9000 zł (na promocji) i posiada on 32 kanały.

pixel