+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wiszące

(50 produktów)

Szafy rack

Szafy typu RACK od dłuższego już czasu na dobre zadomowiły się w systemach monitoringu CCTV, ale nie tylko. Umieszcza się w nich urządzenia składające się na zestaw do nadzoru wizyjnego, między innymi rejestratory, modemy czy switche. Należy z całą mocą podkreślić, że głównym zadaniem wiszącej szafy jest nie tylko prawidłowe rozmieszczenie urządzeń CCTV, ale też utrzymanie instalacji w porządku i nadanie jej schludnego wyglądu. 

Szafa rackowa wisząca w ofercie naszego sklepu to szafa charakteryzująca się solidnym wykonaniem, dzięki czemu jest w stanie wytrzymać obciążenie cięższego sprzętu systemu monitoringu. Dzięki swojej charakterystycznej budowie zapewnia właściwy przepływ powietrza, nie narażając sprzętu na przegrzanie czy uszkodzenia. Możemy skorzystać z modeli wyposażonych w funkcjonalnie przeszklone drzwi, oferując wygodny nadzór nad pracę urządzenia wewnątrz szafki. Z kolei zastosowanie zamka na klucz gwarantuje bezpieczeństwo przechowywanego sprzętu, bez obawy o jego kradzież lub dostęp do jego funkcji przez osoby nieupoważnione.

Szafy rack wiszące

Szafy wiszące są najlepszym rozwiązaniem tam, gdzie liczy się oszczędność miejsca. W ofercie naszego sklepu znajdują się szafy rack o różnych rozmiarach od 3U począwszy, na 27U skończywszy. Taka szafa serwerowa od przodu wyposażona jest w przeszklone drzwi, a po bokach ma drzwi zatrzaskowe, które umożliwiają łatwiejszy dostęp do wnętrza szafy. Do najpopularniejszych wśród kupujących należą szafa rack wisząca 12u, szafa rack wisząca 18u oraz szafa rak wisząca 6u.

Szafy Rack oferowane przez nasz sklep cechują się przede wszystkim bardzo dobrym współczynnikiem wentylacji oraz rozpraszania ciepła. Oczywiście istnieje możliwość zainstalowania dodatkowych wentylatorów. Co warte podkreślenia konstrukcja pozwala na zainstalowanie drzwi w dwojaki sposób, czyli jako "lewe" bądź "prawe".

Boczne panele mogą być zdejmowane bez użycia jakichkolwiek narzędzi (drzwi zatrzaskowe), co daję jeszcze większy dostęp do montowanych urządzeń. W szafie występują różne możliwości wprowadzenia przewodów w części tylnej. Możemy je doprowadzić zarówno od góry jak i od dołu po odkręceniu zaślepki.

Szafa rack wisząca 6u

Jest to szafa, która występuje jako szafa 10-calowa, ale nie tylko. Wiszące szafy 10-calowe są doskonałym wyborem dla rozbudowanych sieci komputerowych, systemów alarmowych czy monitoringu CCTV. Jeśli chodzi o budowę tej szafy to jej przednie drzwi zostały wykonane z hartowanego szkła, co zwiększa jego wytrzymałość mechaniczną i termiczną. Reszta ścian została zrobiona z blachy malowanej proszkowo, dzięki temu szafa jest odporna na rdzę, utlenianie i ścieranie lakieru.

Boczne panele mogą być zdejmowane bez użycia jakichkolwiek narzędzi (drzwi zatrzaskowe), co daję jeszcze większy dostęp do montowanych urządzeń. W szafie występują różne możliwości wprowadzenia przewodów w części tylnej (góra, dół). W urządzeniu zastosowano także regulowane pionowe szyny montażowe.
Modelem równie często zamawianym jest również Szafa rack 12u wisząca. Jej wysokość jest 2-krotnie większa niż poprzedniczki. Jest to szafa dedykowana firmom, które przewidują, że urządzeń teleinformatycznych będzie przybywało i jest potrzebna większa szafa.
Nasze szafy rack są przeznaczona dla klientów szukających produktów w przystępnych cenach bo wiem zaczynają się już od ponad 100 zł. Wszystko oczywiście jest uzależnione od ilości miejsca jakie posiadamy oraz ilości urządzeń, które chcemy umieścić wewnątrz szafy. Przed zakupem doradzamy, na jakie szafy komputerowe się zdecydować ponieważ wybór szafy rack jest na kilka lat.

Szafa serwerowa wisząca - cena/ Rozmieszczenie urządzeń w szafie rack 

Ceny szaf w sklepie elektromaniacy.pl są przystępne dla klientów. Na szafy wiszące rack posiadamy także ciekawe rabaty, a racji ogromnego doświadczenia w montażu tego typu urządzeń jesteśmy w stanie odpowiednio doradzić i zaproponować ciekawe rozwiązania dla wszystkich zainteresowanych zakupem naszych szaf rackowych. 

 

pixel