+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zestawy alarmowe do samodzielnego montażu

Domowe systemy alarmowe – sklep internetowy. Alarm do domu

Wiele osób, a na pewno nasi rodzice i dziadkowie pamiętają czasy, kiedy to mieszkanie można było zostawić otwarte na cały dzień bez strachu o włamanie. Oczywiście przestępczość istniała od zawsze, jednak w bardzo małym stopniu dotykała ona przeciętnych ludzi. Zwykle nie trzeba było przejmować się nadmierną ochroną swojego mienia. W ostatnich jednak czasach coraz częściej słyszy się o włamaniach nawet nie tyle na tle rabunkowym, co o dewastacjach. Mimo coraz większej komputeryzacji naszego społeczeństwa, kamerach miejskich prawie na każdym kroku, monitoringu w większości sklepów i instytucji, coraz częściej zdarzają się różnego rodzaju włamania czy kradzieże. W takiej sytuacji świetnie sprawdzi się alarm bezprzewodowy na działkę lub alarm do domu bezprzewodowy. Systemy alarmowe do domu pozwolą Ci na większy spokój i mniej stresu. 

Alarm antywłamaniowy - sklep internetowy

Warto zauważyć jednak, że nigdy nie jesteśmy bezbronni. Obecnie na rynku znaleźć można dziesiątki rozwiązań umożliwiających lepsze zabezpieczenie swojego mienia – tanie systemy alarmowe i te droższe. Na rynku, a przede wszystkim w naszym sklepie Elektromaniacy.pl znaleźć można systemy alarmowe do mieszkań i dziesiątki produktów pomagających znacznie podnieść poziom bezpieczeństwa w różnej kategorii cenowej.
Do najpopularniejszych urządzeń umożliwiających lepsze zabezpieczenie mieszkania, biura czy garażu należą z całą pewnością zabezpieczenia alarmowe: monitoring i zestawy alarmowe.
Kwestia monitoringu i przegląd najciekawszych urządzeń został poruszony na naszym blogu już jakiś czas temu (samodzielne zestawy do monitoringu), jednak dziś poświęcimy więcej uwagi przeglądowi najciekawszych pod względem ceny, jakości i użyteczności gotowych zestawów alarmowych - również tych, które można zamontować samodzielnie. Po głowie chodzi Ci alarm do samodzielnego montażu? Przeczytaj tekst!

Alarm bezprzewodowy ranking. Gotowe systemu alarmowe:

Tani niezawodny system alarmowy

Jako pierwszy chcielibyśmy wziąć pod lupę zestaw ZESTAW ALARMOWY CA-4 +1 PIR +SYG.WEWN.+ AKUMULATOR - jest to naprawdę prosty system alarmowy, który wprost idealnie nadaje się do zabezpieczania niewielkiego terenu lub pomieszczenia, np. garażu, piwnicy czy też jachtu. Centrala CA-4 tego zestawu alarmowego jest dedykowana do systemów, w których występują nawet 3-4 czujki. Daje to zatem możliwości -w razie potrzeby do rozbudowy systemu. Alarm do garażu bezprzewodowy to jeden z najtańszych, a przy tym niezawodnych, kompletnych systemów alarmowych przeznaczony do ochrony mniejszej powierzchni.

Bezprzewodowy system alarmowy – domowe systemy alarmowe

Zastanawiasz się, jaki alarm bezprzewodowy do domu? Kolejnym ciekawym rozwiązaniem przeznaczonym już do ochrony większej powierzchni jest ZESTAW ALARMOWY GSM BEZPRZEW.+4 PIR+SYG.ZEWN+PILOT – to alarm do mieszkania w bloku bezprzewodowy. Zestaw ten to naprawdę ciekawy system alarmowy w wariancie bezprzewodowym i jednocześnie prosty alarm do domu lub małych pomieszczeń, który dzięki swojej architekturze nadaje się do montażu w mieszkaniu, firmie, czy biurze. Ilość urządzeń i ich przeznaczenie, bowiem sprawdza się przy większych pomieszczeniach czy lokalizacjach z kilkoma pomieszczeniami. Centrala systemu z wbudowanym modułem GSM pozwala na wysyłanie do właściciela powiadomienia GSM o alarmie, braku napięcia 230V czy też awarii systemu. Jest to o tyle wygodne, że nie musimy nieustannie kontrolować stanu systemu, sam nas zawiadamia o wszelkich problemach. Prosty alarm do mieszkania plasuje się na średniej półce cenowej. Zakupienie go do mieszkania czy firmy nie obciąży bardzo budżetu.

Rozbudowany system alarmowy – system alarmowy bezprzewodowy

Zestawem nadającym się do ochrony większych obiektów takich jak magazyn czy dom, posiadającym większą ilość czujek i znacznie rozbudowanym jest ZESTAW ALARMOWY GSM BEZPRZEW.+8 PIR+SYG.ZEWN+PILOT. To idealny system alarmowy w domu. Jest to już naprawdę rozbudowany i oparty na systemie 8 czujek bezprzewodowych. Umożliwia on zabezpieczenie dużych obiektów, nawet tych, które są już wykończone i nie posiadają rozłożonej instalacji elektrycznej. Zestaw można zainstalować w sklepie, domu czy firmie. Wbudowany moduł GSM pozwala na komunikację z systemem, jak w przypadku poprzedniego modelu, z tym, że przy bieżącym zestawie możliwe jest zdalne np uzbrajanie oraz rozbrajanie systemu za pomocą SMS.

Intuicyjny system alarmowy do łatwego montażu – alarm antywłamaniowy bezprzewodowy

Alarm bezprzewodowy do mieszkania sprawdza się najlepiej. Chętnie przedstawimy państwu jeszcze jedną ciekawą propozycję, jaką jest BEZPRZEWODOWY ZESTAW ALARMOWY AJAX HUBKIT CZARNY - zestaw ten to nie lada gratka dla gadżeciarzy, a także niemałe ułatwienie dla osób lubiących wszystko robić na własną rękę. System antywłamaniowy firmy Ajax został zaprojektowany w taki sposób, aby każdy mógł go samodzielnie złożyć i zainstalować już w ciągu kilku minut. Zestaw firmy Ajax oferuje wysoką jakość, rewelacyjną aplikację a także najwyższy stopień bezpieczeństwa dostępny dla rozwiązań bezprzewodowych Grade II. Zestaw alarmowy bezprzewodowy posiada dwa czujniki, zaprojektowane tak, że działają nawet do 7 lat na jednej baterii. Zestaw alarmowy tego typu posiada również opatentowany system transmisji. Ciekawym wspomnienia przy tym modelu jest również to, że firma daje możliwość wyboru dwóch kolorów - każde z urządzeń jest dostępne w czerni i bieli, ponadto cechują się one estetyką, która również przemawia za tym urządzeniem. Cena zestawu również plasuje się na średniej półce, a zatem jest on świetnym rozwiązaniem do mieszkań i niewielkich biur nieobciążającym znacznie budżetu kupującego.

Bezprzewodowy system alarmowy – sklep internetowy

Chciałbyś założyć zabezpieczenia alarmowe, jednak nie masz pojęcia jak? Możesz zgłosić się do profesjonalisty. Firma Instal Project na terenie województwa kujawsko-pomorskiego wykona wszelkie instalacje alarmowe (Toruń). Bez problemu założy system alarmowy; cena wówczas uzależniona będzie od kwestii indywidualnych – ilości pomieszczeń oraz zastosowanych urządzeń. Skontaktuj się!

Polecane

pixel