+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odkryj sekrety natury nocą - z noktowizją Infiray

2024-03-04
Odkryj sekrety natury nocą - z noktowizją Infiray

Noktowizory Infiray to urządzenia wykorzystujące najnowocześniejszą technologię noktowizyjną, która pozwala na wykrywanie i obserwację obiektów emitujących ciepło. Dzięki temu myśliwy może z łatwością dostrzec zwierzynę nawet w całkowitej ciemności.

Luneta noktowizyjna Infiray TD50L

Luneta noktowizyjna Infiray TD50L to jeden z najpopularniejszych modeli wśród myśliwych. TD50L to doskonałe narzędzie do wykrywania zwierzyny, takiej jak dziki czy jelenie, na dystansach do 300 metrów w warunkach nocnych. Dzięki połączeniu najwyższej klasy czułości w nocy, wyświetlacza o rozdzielczości HD oraz szerokiego zakresu regulacji jasności, TD50L jest niezrównanym rozwiązaniem nawet podczas bezksiężycowych nocy.

Urządzenie zapewnia wyjątkową jakość obrazu nocnego dzięki matrycy CMOS HD o rozdzielczości 1440x1080 oraz obiektywowi o średnicy 50mm. Dodatkowo, TD50L posiada potężny zewnętrzny, odłączany emiter podczerwieni, co dodatkowo zwiększa jego efektywność w trudnych warunkach oświetleniowych.

Luneta noktowizyjna Infiray Tube TD50L to doskonały wybór dla myśliwych, którzy oczekują precyzyjnego strzału na duże odległości. Posiada ona wbudowany dalmierz laserowy oraz funkcję balistyki, która umożliwia automatyczne obliczenie poprawki na odległość i trajektorię lotu pocisku.

X-HOG 850 / 940 lub X-HOG

Jeśli komuś nie wystarczy fabryczny iluminator podczerwieni może osobno dokupić najlepszy obecnie na rynku X-HOG 850 / 940 lub X-HOG Pro zawierający w sobie obie te wiązki. Rdzeniem X-HOG-a jest dioda VCSL, będąca specjalnym typem diody laserowej półprzewodnikowej, w której światło jest emitowane prostopadle do powierzchni czynnej. W odróżnieniu od tradycyjnych laserowych diod krawędziowych, które emitują światło na krawędziach chipu, VCSEL wytwarza światło w pionowym kierunku, prostopadle do powierzchni czynnej. Dzięki temu osiąga się równomierne rozprowadzenie światła oraz wysoką efektywność emisji.

Połączenie celownika noktowizyjnego TD50L + X-Hog pro to świetne rozwiązanie dla każdego wielbiciela tradycyjnej noktowizji myśliwskiej.  

Luneta noktowizyjna Infiray TD70L

Następcą kultowego TD50L jest obecnie celownik noktowizyjny TD70L. TD70L V2 ma wysokiej rozdzielczości sensor 1980x1080 zapewnia szczegółowy obraz i doskonałą czułość w słabym świetle. Wysokiej rozdzielczości wyświetlacz OLED 1440x1080 zapewniający wyraźny i ostry obraz.
Oferuje podstawowe powiększenie 5,5x i płynny zoom cyfrowy do 22x, co zapewnia elastyczną obserwację i celowanie na różnych odległościach. Zintegrowany rejestrator wideo z mikrofonem pozwala na nagrywanie filmów z polowań (32 GB pamięci wewnętrznej). Automatycznie nagrywa wideo zarówno przed, jak i po strzale, co zapewnia, że ​​nigdy nie przegapisz kluczowego momentu (unikalna funkcja nieznana w modelu TD50L). Bardzo precyzyjna funkcja zerowania zapewnia dokładne celowanie i trafienie. Zbudowany z solidnej i wodoodpornej obudowy zaprojektowanej do wytrzymywania trudnych warunków zewnętrznych. Oferuje do 8 godzin ciągłego użytkowania na jednym ładowaniu baterii. Podobnie jak w przypadku TD50L, tutaj również istnieje możliwość dokupienia iluminatora podczerwieni X-HOG, X-HOG Pro.

InfiRay CD35

Noktowizja myśliwska Infiray oferuje także nasadki, nakładki noktowizyjne. InfiRay CD35 to nowoczesna nasadka noktowizyjna, która oferuje myśliwym i miłośnikom obserwacji przyrody doskonałą widoczność w nocy i o zmierzchu. Urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię noktowizyjną, co pozwala na ich obserwację nawet w całkowitej ciemności. InfiRay CD35 to doskonały wybór dla osób, które szukają:

 • Wysokiej jakości obrazu
 • Dużego pola widzenia
 • Płynnego zoomu cyfrowego
 • Wygodnego wyświetlacza
 • Długiego czasu pracy
 • Wytrzymałej konstrukcji

Podsumowując, InfiRay CD35 to wszechstronna nasadka noktowizyjna, która oferuje doskonałą wydajność i funkcjonalność w przystępnej cenie.
Infiray noktowizor to nie tylko idealne narzędzie do polowania, ale także gwarancja bezpieczeństwa. Dzięki noktowizji myśliwy może z łatwością dostrzec inne osoby, zwierzęta i przeszkody na swojej drodze, co znacznie zmniejsza ryzyko wypadku.
Zalety noktowizji Infiray:

 • Doskonała widoczność w nocy i o zmierzchu
 • Precyzyjne rozpoznawanie zwierzyny
 • Możliwość strzelania na duże odległości
 • Zwiększone bezpieczeństwo polowania
 • Szeroki wybór modeli i akcesoriów

Noktowizory Infiray to doskonały wybór dla myśliwych, którzy chcą zapewnić sobie sukces podczas polowania w każdych warunkach.

pixel