+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY HIKMICRO DO -15%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Urządzenia Szpiegowskie

(136 produktów)

Urządzenia szpiegowskie - w co warto zainwestować? Akcesoria detektywistyczne na każdą okazję 

Oferowane przez nasz sklep elektromaniacy.pl artykuły detektywistyczne to przede wszystkim różnego rodzaju zestawy zasilające, konwertery, podsłuchy na pendrive i wiele innych produktów, umożliwiających nasłuchiwanie konwersacji innych osób na odległość. Urządzenia szpiegujące lub gadżety szpiegowskie to przede wszystkim gwarancja szybkiego rozwiązania sporu pomiędzy małżonkami, z pracodawcą i nie tylko. Kamery detektywistyczne lub podsłuchy szpiegowskie to najbardziej popularne urządzenia tego typu. 

Kamery podsłuchy - Podsłuch Kamera

Zdecydowanie warto zainwestować w takie urządzenia szpiegujące, jak: dyktafon cyfrowy, długopis z podsłuchem oraz dyktafon zamknięty w breloczku do kluczy czyli podsłuch szpiegowski. Dla osób, które chcą czuć się bezpiecznie i mieć pewność, że nie są podsłuchiwane, w szczególności polecamy wykrywacz podsłuchów i kamer. Dostępny w kwocie około 139,00 złotych sprzęt pozwoli na odnalezienie i wyłączenie nawet najbardziej ukrytych podsłuchów w promieniu kilku lub kilkudziesięciu metrów.

Urządzenia szpiegowskie - Artykuły szpiegowskie 

Czy urządzenia szpiegowskie takie, jak okulary to dobra inwestycja? Taki sprzęt przydaje się w wielu sytuacjach. Nawet podczas zwykłego spaceru kiedy dojdzie np. do napadu, można go zarejestrować przy pomocy okularów. W cenie 199 złotych można kupić okulary szpiegowskie, które umożliwiają nagrywanie klipów wideo, pozostając praktycznie w 100% incognito.

Zestaw szpiegowski

W naszym sklepie (sklep detektywistyczny) sprzedajemy sprzęt szpiegowski, w tym także broszki szpiegujące, podsłuchy GSM, a nawet butelki 0,5l z ukrytą kamerą, które pozwolą nagrywać dźwięk i wideo kompletnie z ukrycia bez ryzyka, że nagrywana osoba zorientuje się, iż jest podsłuchiwana. Aby mieć pewność, że szpiegowskie gadżety kupione w sklepie elektromaniacy.pl zadziałają nawet w kryzysowych sytuacjach, warto także zaopatrzyć się w ładowarkę solarną lub dodatkowe ogniwa bateryjne. Dla osób posiadających nieruchomości na obrzeżach miast polecamy także fotopułapkę rejestrującą zdjęcia i filmy w rozdzielczości FHD.

SEKCJA FAQ

  1. Ile kosztuje fotopułapka?

 

Fotopułapka leśna z rozdzielczością nagrywania Full HD to wydatek na poziomie około 300 złotych.

 

  1. Gdzie sprawdzają się urządzenia szpiegowskie dostępne w sklepie?

 

Nasze urządzenia szpiegowskie mają szereg zastosowań w zależności od wybranego modelu. Można zainwestować w zwykły dyktafon lub okulary rejestrujące klipy wideo i zdjęcia, które są praktycznie nie do wykrycia przez osoby trzecie. Nasz sprzęt przydaje się zawsze wtedy, kiedy trudna do rozwiązania sprawa wymaga szybkiego wyjaśnienia.

 

  1. Jak długo może działać kamera z detekcją ruchu?

 

Dostępna w naszym sklepie (sklep szpiegowski) kamera z detekcją ruchu może działać bez przerwy nawet przez 8 godzin.

Polecamy również inne produkty z naszej oferty:

Kamery leśne

Lokalizatory GPS

Lornetki

pixel