+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! TYLKO DO KOŃCA MAJA! GUIDE - 5% Kup teraz
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2023-05-17

Hikmicro - TOPOWY producent noktowizorów i termowizorów - przegląd produktów.

Hikmikro-noktowizory-termowizory-celowniki-nasadki-monokulary

Hikmicro jedna z wiodących marek na rynku outdooru

Hikmicro to chiński producent wysoce zaawansowanych urządzeń termicznych oraz wizualnych. Hikvision stworzyło markę Hikmicro w 2015 roku. Brand ten bardzo szybko zdobył uznanie i popularność na całym świecie. Na dzisiaj firma Hikmicro jest jedną z najpopularniejszych marek na rynku Polskim. Głównymi odbiorcami ów produktów są myśliwi. Jednakże zakres zastosowań i odbiorców jest znacznie większy.

Seria produktów Hikmicro od Hikvision

Hikmicro to producent, który dynamicznie rozwija swoją ofertę. Na początku zasłynęli z serii termowizorów obserwacyjnych Lynx, a potem rozszerzyli swoje portfolio o celowniki i nasadki termowizyjne. Później pojawiła się noktowizja celownicza, a następnie obserwacyjna. Teraz rozszerzyli swoją ofertę o kamery leśne. Jest to na ten moment jeden model, lecz zawierający wszystko co powinna mieć Fotopulapka. Obecna oferta marki znacząco się zmieniła, a pierwsze serie produktów udoskonaliły.

Monokulary termowizyjne Hikmicro

Termowizor-obserwacyjny-Kamera-Hikmicro-Lynx-Pro-LH19

Hikmicro Lynx Pro

To szereg termowizorów ręcznych, który jest najlepiej sprzedającą się serią monokularów w naszej ofercie. Wszystko za sprawą tego, ze w tej serii produktów znajdziemy termowizor na każda kieszeń. Znajdziemy produkt już od 2000 zł - mowa tu o produkcie C06. Lynx Pro zawiera w swojej ofercie 6 produktów - od wyżej wspomnianego do LE10,LE15, LH15, LH19, LH25.
Najbardziej popularne są produkty oparte o sensor 384x288 px z regulacją ostrości, czyli LH19 oraz LH25 Pro.

Hikmicro Falcon

kamera-termowizyjna-Hikmicro-Falcon-FQ35

Najnowszy wypust w kategorii termowizorów obserwacyjnych od Hikmicro. Produkty cechują się najwyższa czułością termiczną o wskaźniki NETD równym 20 mK. Oferuję to najwyższy komfort obrazowania za sprawą odróżnienia przez sensor produktów o niewielkiej różnicy temperatur. Dając przy tym największy kontrast, najlepsze odwzorowanie terenu i najbardziej czułą termikę na rynku.
Seria ta zawiera 4 produkty. Dwa na sensorze 640x512 px o obiektywie 35 mm i 50 mm - FQ35 i FQ50, a także dwa produkty oparte o niższy sensor 384x288 px. Są to modele o ogniskowej obiektywu 25 mm (FH25) i 35 mm (FH35). Zdecydowanie najpopularniejszy z tej serii jest model Falcon FH35. Dający realny zasięg na niespełna 2 km oraz możliwość rozpoznania zwierzyny na około 800 metrach. Dodatkowo produkty te posiadają ekran OLED, który jest najlepszym rozwiązaniem w tego typu urządzeniach. Gwarantuje on obserwacje bez nadmiernego naświetlania oczu, a także uzyskanie pełnej głębi czerni, która pozwala uzyskać maksimum z tego co oferuje sensor.

Termowizory celownicze

W swojej ofercie poza świetnymi urządzeniami obserwacyjnymi w technologii termowizyjnej znajdziemy także gamę produktów z kategorii celowników. Najstarsza i najpopularniejsza jest seria Thunder, która jest oparta o 3 sensory 256x192, 384x288 oraz 640x512 px.

Hikmicro Panther

To celowniki termowizyjne wyposażone w dalmierz laserowy. Bardzo kompaktowe urządzenia, które z powodzeniem mogą służyć jako monokulary obserwacyjne. Dalmierz laserowy to produkt, który oferuje daleki zasięg 600 metrów zachowując błąd pomiarowy około +|- 6 metrów na najdalszych odległościach. Dzięki takiej dokładności uzyskujemy pewność do oddania strzału - Panther Pełna oferta

Hikmicro Stellar

Celownik-Termowizyjny-Luneta-Stellar-SH50-HIKMICRO-

Kamery termowizyjne Stellar to urządzenia o kształcie klasycznej lunety termowizyjnej. Precyzja wykonania oraz wysoka jakość komponentów sprawia, iż są one jednymi z częściej wybieranych termowizorów celowniczych. Nie różnią się one wizualnie od klasycznej lunety. Montowane są na Tubusie 30 mm. W serio 2.0 będą dostępne także wersje z dalmierzem laserowym. Na chwile obecna znajdują się w ofercie urządzenia oparte o dwa sensory.

Rozdzielczość sensoraOgniskowaSymbol  produktu
384x288 px 35 mm SH35
384x288 px 50 mm SH50
640x512 px 35 mm SQ35
640x512 px 50 mm SQ50

Warto nadmienić, ze produkty marki Stellar to bardzo atrakcyjne cenowo produkty w swojej klasie. Oferujące najlepszą cenę do jakości jeśli chodzi o możliwości lunet termowizyjnych o klasycznym wyglądzie lunety dziennej.

Hikmicro Thunder

Celownik-termowizyjny-termowizor-HIKMICRO-Thunder-TH25P-2-0

Tak jak wyżej wspomnieliśmy thunder to seria celowników o najwyższej popularności. Są to także pierwsze celowniki spod szyldu Hikmicro. W swojej ofercie podobnie jak seria Lynx posiadają celowniki budżetowe takie jak TE19 czy tez TE25. Jak i produkty na wyższym sensorze takie jak seria TH, a w niej najpopularniejszy TH35 czy tez produkty dla najbardziej wymagających TQ. 
Niebawem premierę będą mieć produkty Thunder V2, które będą posiadać sensory o wyższej czułości termicznej, a także zasilanie na zasadzie battery pack, które daje znacznie dłuższy czas pracy. Ponadto otrzymywany obraz jest znacznie wyższej jakości i oferujący o wiele więcej szczegółów. Po więcej informacji zapraszamy do zapoznania się z seria Thunder V2.

Nasadki termowizyjne

Ta sama seria produktów Thunder jest dostępna także w formie nasadek odprzodowych. Model dostępny jest w każdym wariancie tak jak i celowniki. Wybierając nasadki odprzodowe należy mieć na uwadze dobór odpowiedniego adaptera do montażu na lunecie.

Noktowizory

Hikmicro z końcem ubiegłego roku rozszerzyło swą ofertę outdoorową o noktowizory. W ofercie tego producenta można znaleźć cała gamę produktów z kategorii nasadki, celowniki oraz noktowizory obserwacyjne.

Celowniki noktowizyjne

Celowniki, które znajdziemy w ofercie Hikmicro to AlpeX A50 - w opcji z dwoma różnymi promiennikami podczerwieni 850 nm (A50T)oraz 940 nm (A50TN). Dodatkowo niebawem należy się spodziewać wersji także z dalmierzem laserowym.
AlpeX to produkt, który podobnie jak stellar odwzorowuje designem klasyczną lunetę celowniczą. Oferuje świetny obraz zarówno w dzień jak i w nocy. Cechuje go łatwa obsługa. Kupując ten produkt otrzymujemy wszystkie niezbędne elementy, dzięki którym mamy możliwość przyjemnego użytkowania.
Warto tez wspomnieć o serii Cheetah, która swoim wyglądem bardzo przypomina kompaktowe termowizory Panther. Mamy możliwość wersji z dalmierzem lub bez, a także z dwoma wariantami iluminatora.

Celownik-noktowizyjny-Noktowizor-Hikmicro-Alpex-A50

Nasadki noktowizyjne

W swojej maja nasadki odprzodowe cheetah instalowane na obiektyw lunety. Mające możliwość wyboru wariantu z dalmierzem bądź bez, a także iluminatory 940 nm bądź 850 nm.

Noktowizory obserwacyjne

Na tę chwile oferta nie jest zbyt bogata w zasadzie ogranicza się do jednego modelu noktowizora H4D. Produkt ten posiada powiększenie cyfrowe, które ułatwia identyfikacje obiektów na różnych odległościach. Ponadto posiada aktywny iluminator, który dostosowuje się inteligentnie do obserwowanych obiektów. Ponadto nowoczesny design i ergonomiczna obudowa przemawia za tym, iż jest to jeden z najlepszych produktów w swojej klasie.

Fotopulapka M15

fotopulapka-kamera-lesna-hikmicro-m15-4g-10mpx

Hikmicro stworzyło kamerę leśną. Czy to przełom? Niewątpliwie tak! Hikmicro poszło za śladem najlepszych producentów w tej dziedzinie jednakże połączyło wszystkie najlepsze funkcjonalności. Mianowicie kamera leśna posiada wbudowana kartę sim z określona ilością zdjęć i nagrań miesięcznie, która będzie całkowicie darmowa! Dodatkowo Fotopulapka na wypadek kradzieży będzie bardzo łatwa do zlokalizowania, gdyż posiada wbudowany GPS. Innowacyjna, a także często oczekiwana przez użytkowników funkcja podglądu zdalnego również będzie dostępna. Cała obsługa będzie odbywała się z poziomu aplikacji. Urządzenie jako jedyne na rynku będzie objęte 3 letnia gwarancją.

Dlaczego warto wybrać produkty marki Hikmicro?

Wszystkie produkty od Hikmicro cechują się precyzją wykonania oraz są oparte na nowoczesnych technologiach. Zapewniają przy tym najwyższa możliwa jakość obrazu. Głównym zastosowaniem tych produktów jest myślistwo, ale także ochrona środowiska, ochrona mienia, nauka, medycyna, budownictwo, termoizolacje, przemysł. Ponadto każdy z produktów marki Hikmicro posiada serwis, który mieści się w Polsce. Dodatkowo każdy z produktów objęty jest 3 letnią gwarancją producenta. Kupując towar bezpośrednio u autoryzowanego partnera marki Hikmicro posiadasz pełne wsparcie po sprzedażowe. Produkty te cechują się wysoką jakością i niską awaryjnością. Ponadto marka rozwija swoje produkty jednocześnie rozwijając obecne serie i wprowadzając bezpłatne aktualizacje bieżących produktów. Wybierając markę Hikmicro otrzymujesz pewną jakość i bezpieczeństwo w łowisku!

Polecane

pixel