+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2024-02-05

Kompaktowe celowniki Hikmicro Panther 2.0: Doskonała precyzja w niepozornym opakowaniu.

W dzisiejszych czasach rozwijająca się technologia rewolucjonizuje różne dziedziny, w tym także dziedzinę optyki myśliwskiej i celowników. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej celownikom Hikmicro Panther 2.0, przedstawiając ich kluczowe cechy, możliwości oraz sposób, w jaki przekształcają one doświadczenie w strzelaniu i obserwacji. Odkryjmy razem, dlaczego te niewielkie urządzenia stały się obiektem westchnień dla miłośników przyrody, myśliwych i strzelców sportowych na całym świecie. Czy rzeczywiście doskonała precyzja może mieścić się w tak niepozornym opakowaniu? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć, przedstawiając Wam celowniki Hikmicro Panther 2.0.

Celownik z dalmierzem laserowym - Zobacz dlaczego warto!

Celownik z dalmierzem laserowym - to brzmi jak coś, co może zmienić twoje doświadczenia w dziedzinie obserwacji i celowania. Dlaczego warto rozważyć właśnie taki celownik do swojego ekwipunku? Jednym z kluczowych powodów, który przekonuje do tego rozwiązania, jest fakt, że celowniki z wbudowanym dalmierzem laserowym stanowią obecnie jedne z niewielu, które oferują to wyposażenie w standardzie. Jednak co takiego sprawia, że dalmierz laserowy w celowniku staje się niezastąpiony? Odpowiedź tkwi w jego zdolności do precyzyjnego pomiaru odległości. W przypadku celowników Hikmicro Panther 2.0, zasięg realny tego dalmierza sięga imponujących ponad 600 metrów, a nawet i więcej. To znaczy, że użytkownicy mają możliwość dokładnego określenia odległości do swojego celu. 

Kalkulator balistyczny w Hikmicro Panther 2.0.

Kalkulator balistyczny w celowniku to jedno z tych zaawansowanych narzędzi, które w praktyce przekształcają każde strzelanie w precyzyjną operację. To jakby magiczna maszyna, która analizuje dziesiątki czynników wpływających na trajektorię pocisku i dostarcza precyzyjnych danych, pozwalając strzelcowi trafić w cel nawet z ogromnych odległości.

To narzędzie, które łączy w sobie zaawansowaną matematykę, dane środowiskowe i technologię, aby pomóc strzelcom osiągnąć swoje cele z niesamowitą dokładnością. W momencie, gdy strzelec kieruje wzrok przez lunetę i przygotowuje się do strzału, kalkulator balistyczny w celowniku pracuje w kuluarach, biorąc pod uwagę prędkość wiatru, temperaturę, wilgotność, nachylenie terenu i wiele innych zmiennych, których ludzkie oko nie jest w stanie samodzielnie uwzględnić. W rezultacie dostarcza on strzelcowi kluczowych informacji, jak duża korekcja jest potrzebna, aby pocisk trafił dokładnie w cel, bez względu na trudności, jakie stoją na jego drodze.

Kalkulator balistyczny w celowniku to nie tylko narzędzie dla ekspertów i snajperów. Stał się on dostępny dla szerokiego grona miłośników strzelania, myśliwych i sportowców, którzy chcą podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom. To narzędzie, które łączy w sobie naukę, technologię i pasję do precyzyjnego strzelania, tworząc fascynujący obszar, w którym matematyka i strzelectwo spotykają się, aby osiągnąć doskonałość.

Celowniki Hikmicro Panther 2.0 w naszej ofercie.

Celowniki Panther 2.0 to innowacyjne urządzenia optyczne, które podbijają serca myśliwych oraz strzelców. Dzięki zaawansowanej technologii i doskonałej jakości wykonania, celowniki Hikmicro Panther 2.0 stają się kluczowym wyposażeniem dla tych, którzy cenią precyzję, niezawodność i doskonałe osiągi podczas obserwacji i celowania. Odkryj z nami dostępne modele i zobacz, dlaczego warto rozważyć je jako swój nieodłączny towarzysz na strzelnicy lub w terenie.  

●     HIKMICRO PANTHER PH35L 2.0 LRF   Panther PH35 LRF to zaawansowany celownik termowizyjny Hikmicro z obiektywem 35mm i optycznym powiększeniem 3.03x, zapewniający płynny obraz i wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1024x768 px. Dzięki sensorowi termicznemu 384x288, oferuje daleki zasięg detekcji, różne tryby wyświetlania i pięć siatek celowniczych. Z wbudowaną pamięcią 16GB, wymiennym akumulatorem na 6 godzin pracy i funkcją PiP, zapewnia wyjątkową jakość obrazu. Aplikacja Hikmicro Sight umożliwia śledzenie obrazu na smartfonie, a kompaktowa i wytrzymała konstrukcja sprawiają, że to doskonałe narzędzie dla miłośników strzelectwa i myśliwych.

●     HIKMICRO PANTHER PH50L 2.0   Panther PH50 LRF 2.0 wykorzystuje obiektyw o średnicy 50mm i powiększeniu optycznym 4.33x. Dzięki odświeżaniu 50Hz zapewnia płynny obraz nawet przy maksymalnym powiększeniu cyfrowym 8x. Posiada wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1024x768 px, co gwarantuje doskonały kontrast i głęboką czerń. Wysoka jakość sensora termicznego 384x288 i poziom czułości termicznej ≤20mk umożliwiają daleki zasięg detekcji: 1300m dla dzika, 2600m dla człowieka i 4800m dla samochodu.

Panther PH50 LRF 2.0 to niezawodny celownik termowizyjny, który doskonale sprawdzi się w ekstremalnych warunkach pogodowych. Daje pewność dokładnego wykrywania obiektów nawet w trudnych warunkach.

●    Panther PQ35 LRF 2.0 od Hikmicro to zaawansowany celownik termowizyjny z obiektywem o średnicy 35mm i powiększeniem optycznym 1.8x. Posiada płynny obraz przy maksymalnym powiększeniu cyfrowym 8x dzięki odświeżaniu 50Hz. Ekran OLED o rozdzielczości 1024x768 px zapewnia wysoki kontrast i głęboką czerń. Dzięki sensorowi termicznemu 640x512 i poziomowi czułości termicznej ≤20mk, oferuje daleki zasięg detekcji: 900m dla dzika, 1800m dla człowieka i 3600m dla samochodu.  

●  Panther PQ50L 2.0 od Hikmicro to zaawansowany celownik termowizyjny z obiektywem o średnicy 50mm i powiększeniem optycznym 2.6x. Zapewnia płynny obraz przy maksymalnym powiększeniu cyfrowym 8x dzięki odświeżaniu na poziomie 50Hz. Ekran OLED o rozdzielczości 1024x768 px gwarantuje wysoki kontrast i głęboką czerń. Dzięki sensorowi termicznemu 640x512 i poziomowi czułości termicznej 20mk, oferuje daleki zasięg detekcji: 1300m dla dzika, 2600m dla człowieka i 4800m dla samochodu.

Polecane

pixel