+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2024-03-07

Niesamowita nowość w świecie termowizorów obserwacyjnych - Poznaj Hikmicro Lynx 2.0!

Niesamowita nowość w świecie termowizorów obserwacyjnych - Poznaj Hikmicro Lynx 2.0!

Witajcie w fascynującym świecie termowizorów obserwacyjnych, gdzie każdy krok jest pełen niespodzianek i odkryć. Dziś pragniemy przedstawić Wam najnowsze osiągnięcie w tej dziedzinie - Hikmicro Lynx 2.0. To urządzenia, które nie tylko podnoszą poprzeczkę w kwestii wydajności i precyzji, ale także otwierają zupełnie nowe możliwości w zakresie obserwacji termowizyjnych. Przygotujcie się na podróż przez najbardziej fascynujące aspekty tej technologii, ponieważ Hikmicro Lynx 2.0 przynosi ze sobą rewolucyjne innowacje, które zmieniają sposób, w jaki postrzegamy świat wokół nas. Gotowi na eksplorację nieznanego? Zapnijcie pasy, bo ruszamy w niezwykłą podróż po możliwościach termowizji!

Co nie co o marce Hikmicro.

Marka Hikmicro to jedna z czołowych firm w dziedzinie produkcji urządzeń termowizyjnych, znana z innowacyjnych rozwiązań, wysokiej jakości wykonania oraz niezawodności swoich produktów. Od momentu swojego powstania firma konsekwentnie podnosi standardy w branży, stając się nieodłącznym elementem w życiu profesjonalistów oraz entuzjastów termowizji.

Jednym z głównych osiągnięć marki Hikmicro jest ciągły rozwój technologiczny, który przekłada się na wprowadzanie na rynek coraz nowocześniejszych i bardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń termowizyjnych. Dzięki temu Hikmicro stale podnosi poprzeczkę w zakresie jakości obrazu termicznego, czułości detekcji oraz użyteczności urządzeń. Ich termowizory są powszechnie używane w różnorodnych zastosowaniach, począwszy od działań taktycznych i ratowniczych, poprzez monitorowanie infrastruktury, po zastosowania w przemyśle, medycynie czy obserwacji przyrody.

Czas na konkrety, czyli seria Hikmicro Lynx 2.0.

Zapraszamy do bliższego poznania jednej z najbardziej ekscytujących serii termowizorów obserwacyjnych na rynku w ostatnim czasie - Hikmicro Lynx 2.0. To nie tylko urządzenia termowizyjne, to prawdziwa symfonia precyzji, funkcjonalności i niezawodności, która otwiera przed użytkownikami zupełnie nowe horyzonty w dziedzinie obserwacji termicznych. Wyróżniają się nie tylko wyjątkową jakością obrazu, ale także zaawansowanymi funkcjami - te termowizory są odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników, niezależnie od ich dziedziny działania. Czy to działania taktyczne, obserwacje przyrodnicze czy prace w przemyśle - seria Hikmicro Lynx 2.0 zapewnia niezawodność i doskonałą jakość, na którą można polegać w każdych warunkach. Jakie urządzenia kryje seria?

TERMOWIZOR OBSERWACYJNY KAMERA HIKMICRO LYNX 2.0 PRO LH15

Hikmicro Lynx LH15 2.0 to monokular termowizyjny oferujący płynny obraz dzięki powiększeniu 1,4x i odświeżaniu 50Hz. Wyświetlacz OLED zapewnia czytelność w różnych warunkach, a sensor termiczny 384x288 umożliwia rozpoznanie obiektów na odległość:

 • Samochodu - 1600 m

 • Człowieka - 750 m

 • Dzika - 450

Przy czułości termicznej ≤20 mK (@25°C) i różnych paletach kolorystycznych, zapewnia dokładne wykrywanie obiektów w różnych warunkach. Wytrzymała obudowa i wymienny akumulator pozwalają na pracę w ekstremalnych warunkach. Aplikacja Hikmicro Sight umożliwia monitorowanie obrazu w czasie rzeczywistym na smartfonach i tablecie, a wbudowana karta pamięci 16GB pozwala na przechowywanie nagrań.

Hikmicro Lynx LH19 2.0 to monokular termowizyjny, który oferuje płynny obraz dzięki powiększeniu optycznemu 1,8x i odświeżaniu 50Hz. Wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1024x768 px zapewnia bardzo dobrą jakość obrazu. Dzięki sensorowi termicznemu 384x288 i pikselowi 12um, urządzenie gwarantuje większą szczegółowość obrazu oraz dalszy zasięg identyfikacji obiektów:

 • Samochodu - 1800 m

 • Człowieka - 900 m

 • Dzika - 450 m

Wbudowana karta pamięci o pojemności 16GB w modelu LH15 2.0 umożliwia przechowywanie wielu wysokiej jakości obrazów termowizyjnych z terenu. To kluczowe dla archiwizacji i analizy zdarzeń.

Hikmicro Lynx LH25 2.0 to monokular termowizyjny zapewniający płynny obraz i odświeżanie 50Hz. Posiada obiektyw o ogniskowej 25mm i powiększenie optyczne 2,4x, co przekłada się na pole widzenia 10.5°×7.9°. Wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1024x768 px gwarantuje bardzo dobrą jakość obrazu. LH25 2.0 oferuje większą szczegółowość obrazu oraz dalszy zasięg identyfikacji obiektów:

 • Samochodu - 2500 m

 • Człowieka - 1200 m

 • Dzika - 800 m

Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją od Hikmicro.

Hikmicro Lynx 2.0 a inne termowizory z serii Lynx.

Seria Hikmicro Lynx 2.0 przynosi doświadczenie obserwacji termicznej na zupełnie nowy poziom, wyróżniając się znaczącymi innowacjami w porównaniu z poprzednimi modelami. Jednymi z kluczowych cech, które wyróżniają serię 2.0, są:

 • Wyświetlacz OLED

Hikmicro Lynx 2.0 wyposażony jest w wyświetlacz OLED, który zapewnia nie tylko doskonałą jakość obrazu, ale również lepszą czytelność w różnych warunkach oświetleniowych. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się wyraźnym obrazem termicznym nawet w trudnych warunkach terenowych.

 • NETD poniżej 20 mK

Seria Hikmicro Lynx 2.0 osiąga niezwykle niski poziom szumów termicznych (NETD) poniżej 20 mK, co oznacza, że ​​jest w stanie wykrywać nawet najmniejsze różnice temperatury. To kluczowa cecha, która sprawia, że obrazy generowane przez te termowizory są niezwykle ostre i precyzyjne.

 • Wymienny akumulator

Hikmicro Lynx 2.0 został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy wymagają długotrwałego działania bez konieczności częstego ładowania. Dzięki możliwości wymiany akumulatora, użytkownicy mogą łatwo przedłużyć czas pracy urządzenia, co jest niezwykle przydatne podczas długich sesji obserwacji czy działań terenowych.

Te kluczowe parametry sprawiają, że seria Hikmicro Lynx 2.0 stoi na czele innowacji w dziedzinie termowizji, oferując użytkownikom niezrównaną jakość obrazu, precyzję detekcji oraz wygodę użytkowania.

Polecane

pixel