+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2024-01-03

Nowoczesne termowizory Condor Hikmicro z dalmierzem - Termowizor kompletny.

Nowoczesne termowizory Condor Hikmicro z dalmierzem - Termowizor kompletny.

Nowoczesne termowizory Condor Hikmicro z dalmierzem reprezentują najnowszy postęp w dziedzinie technologii obserwacyjnej. Te zaawansowane urządzenia łączą w sobie wysoką jakość obrazowania termowizyjnego z precyzyjnym dalmierzem, oferując użytkownikom niezrównaną wydajność i wszechstronność. W tym artykule przyjrzymy się bliżej specyfikacjom, funkcjonalności oraz potencjalnym zastosowaniom termowizorów Condor Hikmicro, aby zrozumieć, dlaczego te urządzenia stały się niezbędnym narzędziem dla profesjonalistów w wielu dziedzinach, od myślistwa, aż po obserwacje przyrodnicze.

 

Termowizor w komplecie z dalmierzem - Zobacz dlaczego warto!

Termowizor marki Hikmicro w komplecie z dalmierzem to nowoczesne połączenie technologii, które znacząco zwiększa możliwości obserwacyjne w różnych sytuacjach. Korzystanie z termowizora umożliwia wykrywanie źródeł ciepła w całkowitej ciemności, przez mgłę czy dym, co jest nieocenione w działaniach ratowniczych czy polowaniach. Dodanie do tego dalmierza pozwala na precyzyjne określenie odległości do obserwowanych obiektów, co jest kluczowe w planowaniu taktycznym czy w pomiarach terenowych.

Dzięki tej kombinacji, użytkownicy serii Condor mogą nie tylko wykrywać, ale i dokładnie lokalizować obiekty w trudnych warunkach, co czyni tę technologię niezwykle wartościową. Dalmierz zapewnia dokładne dane odległościowe, co jest szczególnie przydatne w sytuacjach wymagających precyzji. Warto zatem rozważyć zakup termowizora z dalmierzem, ponieważ oferuje on szeroki zakres możliwości, które mogą znacząco ułatwić i poprawić wyniki w wielu dziedzinach.

Hikmicro Condor CQ50L

Kamera termowizyjna Hikmicro Condor CQ50L łączy nowoczesną technologię termowizyjną z funkcjonalną konstrukcją, stając się idealnym narzędziem do zastosowań obserwacyjnych. Model ten charakteryzuje się ogniskową obiektywu 50mm i powiększeniem optycznym 3x, co zapewnia szerokie pole widzenia. Dodatkowo, odświeżanie na poziomie 50Hz gwarantuje płynny obraz, nawet przy powiększeniu cyfrowym do 8x.

Kompaktowy rozmiar i ergonomiczna konstrukcja kamery ułatwiają przenoszenie i dyskretne użytkowanie. Kamera wyposażona jest w wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1024x768 pikseli, zapewniający wysoki kontrast i energooszczędność. Centralnym elementem jest czujnik termiczny Hikmicro 640x512 pikseli, który wykrywa subtelne różnice temperatur, umożliwiając szczegółową obserwację na dużych odległościach. Model oferuje różne tryby wyświetlania obrazu, takie jak White hot, Black hot, Red hot i Fusion, dostosowane do różnych warunków obserwacji. Kamera szybko uruchamia się w ciągu 3 sekund i działa do 8 godzin na wymiennym akumulatorze 18650, z możliwością podłączenia do zewnętrznego źródła zasilania. Dodatkowo, kamera posiada zintegrowany dalmierz laserowy o zasięgu 1000 m oraz wbudowaną pamięć 16GB. Zaawansowane funkcje poprawiające obraz obejmują DDE, 3D DNR i AGC. Urządzenie współpracuje z aplikacją Hikmicro Sight, pozwalającą na śledzenie obrazu w czasie rzeczywistym oraz udostępnianie nagrań

Hikmicro Condor CQ35L

Kamera termowizyjna Hikmicro Condor CQ35L łączy funkcjonalność z nowoczesną technologią, oferując ogniskową obiektywu 35mm, powiększenie optyczne 2x i odświeżanie obrazu na poziomie 50Hz dla płynnego obrazu nawet przy maksymalnym powiększeniu cyfrowym 8x. Jej kompaktowa konstrukcja ułatwia przenoszenie, a intuicyjne rozmieszczenie przycisków zapewnia wygodę użytkowania.

Wykorzystanie wyświetlacza OLED zapewnia wysoki kontrast i energooszczędność. Zaawansowany czujnik termiczny 640x512 pikseli, 12µm z NETD poniżej 20mk, pozwala na szczegółową obserwację w różnych warunkach. Kamera oferuje kilka trybów wyświetlania obrazu i szybką funkcję uruchamiania.

Aplikacja Hikmicro Sight umożliwia monitorowanie obrazu na urządzeniach zewnętrznych i łatwe udostępnianie treści. Dodatkowe funkcje, jak Zoom Pro i Image Pro, poprawiają jakość obrazu, a czujnik pochylenia oszczędza energię. Zintegrowany dalmierz laserowy o zasięgu 1000 m jest przydatny w polowaniach i poszukiwaniach zwierząt.

Hikmicro Condor CH35L

Kamera termowizyjna Hikmicro Condor CH35L oferuje 35mm ogniskową obiektywu i 3.5x powiększenie optyczne, zapewniając pole widzenia 7.5°×5.6°. Dzięki odświeżaniu 50Hz, utrzymuje płynny obraz nawet przy powiększeniu cyfrowym 8x. Jej kompaktowa i lekka budowa z cichymi, czułymi na dotyk przyciskami jest odpowiednia dla dyskretnych obserwacji.

Korzysta z wyświetlacza OLED o rozdzielczości 1024x768 pikseli, co zwiększa kontrast i efektywność energetyczną. Zawiera zaawansowany algorytm Image Pro i czujnik termiczny Hikmicro 384x288 pikseli, umożliwiając dokładne obserwacje w różnorodnych warunkach.

CH35L posiada różne tryby wyświetlania obrazu, szybką funkcję uruchamiania i zapewnia do 8 godzin pracy na wymiennym akumulatorze 18650. Współpracuje z aplikacją Hikmicro Sight, ułatwiając monitorowanie i udostępnianie obrazu. Wyposażona jest także w funkcje Zoom Pro i Image Pro dla lepszej jakości obrazu, czujnik pochylenia dla oszczędności energii oraz dalmierz laserowy o zasięgu 1000 m, przydatny w polowaniach i poszukiwaniach zwierząt.

Hikmicro Condor CH25L


Kamera termowizyjna Hikmicro Condor CH25L oferuje ogniskową obiektywu 25mm i 2.5x powiększenie optyczne, zapewniając pole widzenia 10.5°×7.9°. Dzięki 50Hz odświeżaniu obrazu, model ten gwarantuje płynność nawet przy maksymalnym powiększeniu cyfrowym 8x. Jej lekka i kompaktowa konstrukcja z cichymi przyciskami sprawia, że jest idealna do użytku wymagającego dyskrecji.

Wyposażona w wyświetlacz OLED i zaawansowany algorytm Image Pro, kamera zapewnia optymalizację obrazu cyfrowego. Czujnik termiczny Hikmicro 384x288 pikseli pozwala na wykrywanie drobnych różnic temperatur. Funkcje Zoom Pro i Image Pro zwiększają jakość obrazu, a czujnik pochylenia oszczędza energię. Model ten zawiera dalmierz laserowy o zasięgu 1000 m.

Polecane

pixel