+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2024-06-07

Pixfra - Dobra termowizja w jeszcze lepszej cenie!

Pixfra - Dobra termowizja w jeszcze lepszej cenie!

W dzisiejszych czasach termowizja staje się coraz bardziej nieodłącznym elementem wielu dziedzin życia, od przemysłu po medycynę i bezpieczeństwo. Jednak, znalezienie odpowiedniego rozwiązania termowizyjnego często wiązało się z wysokimi kosztami. Na szczęście, firma Pixfra wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku, oferując wysokiej jakości technologię termowizyjną w jeszcze lepszej cenie. Jakie są korzyści wynikające z ich produktów oraz jakie możliwości otwierają dla różnych branż?

O marce Pixfra

Pixfra - nazwa, która staje się synonimem zaawansowanej technologii termowizyjnej w przystępnej cenie. Od momentu swojego powstania firma ta nieustannie dążyła do rewolucjonizacji sposobu, w jaki postrzegamy termowizję. Jej założyciele postawili sobie za cel dostarczenie klientom innowacyjnych rozwiązań, które nie tylko sprostają ich potrzebom, ale również będą dostępne dla szerszego grona odbiorców. Dzięki połączeniu wysokiej jakości, niezawodności oraz atrakcyjnej ceny, Pixfra zdobywa uznanie zarówno wśród profesjonalistów, jak i entuzjastów technologii na całym świecie.

Termowizyjna marki Pixfta - Poznaj najlepsze zastosowania!

W dziedzinie myślistwa i obserwacji zwierząt, kamery termowizyjne marki Pixfra stają się nieocenionym narzędziem dla pasjonatów przyrody i myśliwych. Dzięki zaawansowanym funkcjom i precyzyjnej detekcji ciepła, myśliwi mogą śledzić ruchy zwierząt nawet w warunkach niskiej widoczności, takich jak zmierzch czy gęste zarośla. Kamery termowizyjne umożliwiają precyzyjne lokalizowanie zwierzyny, co znacznie zwiększa efektywność polowania oraz pozwala uniknąć przypadkowego przegapienia celu.

Jednak rola kamer termowizyjnych w myślistwie to nie tylko doskonałe wsparcie podczas polowań. Są one także niezastąpionym narzędziem do monitorowania populacji zwierząt, badania ich zachowań oraz środowiska naturalnego. Dzięki możliwości obserwacji w trybie termowizyjnym, myśliwi mogą poznać nawyki żerowania, migracji czy nawet wykryć ukryte ścieżki zwierząt, co pozwala na lepsze zrozumienie ich biologii i potrzeb.

Ponadto, kamery termowizyjne marki Pixfra wyróżniają się nie tylko jakością obrazu, ale także trwałością i niezawodnością działania, co jest kluczowe w trudnych warunkach terenowych, jakie często spotyka się podczas polowań i obserwacji przyrody.

Najlepsze modele termowizji od marki Pixfra

Już teraz poznaj najbardziej znane modele termowizji spod skrzydeł marki Pixfra i wybierz coś dla siebie! W naszej ofercie znajdziesz szeroką dostępność najróżniejszych modeli, które stworzone zostały z myślą o najbardziej wymagających klientach.

KAMERA TERMOWIZYJNA MONOKULAR RĘCZNY RANGER PFI-R650

Monokular termowizyjny PFI-R650 to jeden z flagowych produktów Pixfra. Wyposażony w zaawansowany sensor o rozdzielczości 640x512 pikseli, oferuje precyzyjne wykrywanie ciepła. Wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1440x1080 pikseli zapewnia jasny i wyraźny obraz bez względu na warunki oświetleniowe. Bateria litowa o pojemności 3200 mAh zapewnia nawet do 6.5 godzin ciągłej pracy na jednym ładowaniu.

Ponadto, monokular PFI-R650 oferuje funkcję powiększenia cyfrowego od 1 do 8-krotnego, co umożliwia precyzyjne monitorowanie detali nawet na dużej odległości. Jest to nieocenione narzędzie zarówno dla myśliwych, jak i entuzjastów przyrody, którzy pragną odkrywać świat w zupełnie nowy sposób.

CELOWNIK TERMOWIZYJNY CHIRON PFI-C450LRF Z DALMIERZEM

PFI-C450LRF Chiron to zaawansowany celownik termowizyjny, idealny dla myśliwych i profesjonalistów, oferujący niezrównaną jakość obrazu. Dzięki niechłodzonemu mikrobolometrowi VOx o rozdzielczości 384 × 288 pikseli i czułości termicznej poniżej 30 mK, zapewnia on doskonałą wykrywalność obiektów na odległość do 2600 metrów.

Wyposażony w wyświetlacz OLED, dalmierz laserowy, 11 rodzajów siatek celowniczych i 6 trybów kolorów, Chiron zapewnia użytkownikowi wszechstronność i precyzję. Dzięki stopniowi ochrony IP67 jest odporny na kurz, piasek i wilgoć, co sprawia, że jest gotowy do działania w każdych warunkach atmosferycznych.

Zbierając świetne recenzje od profesjonalistów i entuzjastów, Chiron jest doskonałym narzędziem do monitorowania obszarów, polowań czy zastosowań taktycznych, oferującym niezawodność i wytrzymałość w każdej sytuacji.

CELOWNIK TERMOWIZYJNY LUNETA PEGASUS PFI-P650

PFI-P650 to zaawansowana luneta termowizyjna marki Pixfra, idealna do profesjonalnych zastosowań. Dzięki wysokiej rozdzielczości czujnika termicznego i precyzyjnemu obiektywowi, zapewnia czysty i ostry obraz nawet na dużą odległość.

Oferuje zasięg detekcji do 2600 metrów i wygodne korzystanie dzięki wyświetlaczowi OLED FHD i dużemu powiększeniu. Nowy, przejrzysty interfejs użytkownika sprawia, że obsługa jest intuicyjna, a długotrwałe działanie w terenie zapewnia zasilanie z dwóch akumulatorów oraz baterii CR123A, umożliwiające do 15 godzin pracy.

Luneta posiada wbudowany zoom cyfrowy, tryby kolorów i funkcję nagrywania, co zapewnia wszechstronne dostosowanie i wykorzystanie. Jej solidna konstrukcja oraz odporność na warunki atmosferyczne gwarantują niezawodność w każdych warunkach. Dzięki zaawansowanej technologii termowizyjnej, umożliwia dokładne lokalizowanie celów i obserwację w nocy. Funkcja nagrywania aktywowana odrzutem oraz łatwe udostępnianie przez aplikację Pixfra sprawiają, że użytkownik nie przegapi żadnego ważnego momentu.

Polecane

pixel