+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2024-04-05

Sezon spacerowy rozpoczęty, czyli lokalizator jako must have dla każdej osoby lubiącej długie spacery ze swoim psem.

Sezon spacerowy rozpoczęty, czyli lokalizator jako must have dla każdej osoby lubiącej długie spacery ze swoim psem.

 

Las, park, a może spacer przez pola? Dla wszystkich miłośników długich spacerów ze swoim czworonożnym przyjacielem, lokalizator dla psa stał się nieodłącznym elementem wypraw. Dzięki temu innowacyjnemu gadżetowi nie tylko możemy cieszyć się spokojem, wiedząc gdzie aktualnie przebywa nasz pupil, ale także zwiększyć bezpieczeństwo zarówno jego, jak i nasze. W dzisiejszych czasach, kiedy aktywność na świeżym powietrzu nabiera szczególnego znaczenia, posiadanie lokalizatora staje się nie tylko wygodnym rozwiązaniem, ale wręcz niezbędnym elementem wyposażenia dla każdego właściciela psa. Czym jednak charakteryzuje się ten urządzenie i dlaczego warto go mieć? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym artykule.

Jak działa lokalizator GPS dla psa i kota?

Lokalizator GPS dla psa i kota to urządzenie, które wykorzystuje system satelitarny GPS do śledzenia położenia zwierzęcia w czasie rzeczywistym. Działa to poprzez odbiór sygnałów z satelitów GPS przez urządzenie, które następnie przesyła te informacje do aplikacji mobilnej lub platformy internetowej, gdzie można śledzić położenie zwierzęcia na mapie.

Gdy zwierzę opuszcza zdefiniowany obszar, właściciel otrzymuje powiadomienie na swoim smartfonie lub innym urządzeniu mobilnym. Niektóre lokalizatory GPS dla zwierząt oferują również dodatkowe funkcje, takie jak monitorowanie aktywności, określanie stref bezpieczeństwa oraz historię tras.

Dzięki lokalizatorowi GPS właściciele mają pewność, że w przypadku zaginięcia zwierzęcia będą w stanie szybko i skutecznie je odnaleźć, co zapewnia większy spokój i bezpieczeństwo zarówno dla nich, jak i dla ich czworonożnych przyjaciół.

Dlaczego Twój pies powinien mieć lokalizator GPS?

Lokalizator GPS dla psa to nie tylko praktyczne narzędzie, ale także sposób na jeszcze większą bliskość i zrozumienie między Tobą a Twoim czworonożnym przyjacielem. Dzięki niemu możesz cieszyć się spokojnymi spacerami i przygodami w otaczającej Was naturze, mając pewność, że zawsze możesz liczyć na wsparcie i ochronę lokalizatora GPS. Dlaczego warto zainwestować w to urządzenie?

  • Przygoda na wyciągnięcie ręki

Wyobraź sobie, że wraz ze swoim psem wyruszacie na długie, pełne przygód spacery w otaczającej Was okolicy. Choć większość czasu może przebiegać spokojnie, zawsze istnieje ryzyko, że Twój pies może się zgubić lub uciec. W takich sytuacjach lokalizator GPS staje się niezastąpionym narzędziem, które pozwoli Ci szybko zlokalizować swojego czworonożnego przyjaciela i powrócić do bezpiecznej oazy domu.

  • Śledzenie aktywności

Jeśli Twojemu psu lub kotu nie brakuje energii i uwielbia długie wędrówki, lokalizator GPS może być doskonałym sposobem na monitorowanie jego aktywności. Dzięki tej funkcji możesz śledzić, ile Twój pies się porusza, jakie dystanse pokonuje i gdzie najchętniej się zabiera. To nie tylko świetna zabawa, ale także pomocne narzędzie dla właścicieli, którzy dbają o kondycję fizyczną swojego pupila.

  • Kontrola nad pobytem na zewnątrz

Niezależnie od tego, czy Twój pies uwielbia biegać po okolicy, czy też wolny czas najchętniej spędza w przytulnym domowym zaciszu, lokalizator GPS daje Ci kontrolę nad jego pobytem na zewnątrz. Możesz ustawić strefy bezpieczeństwa i otrzymywać powiadomienia, gdy Twój pies opuszcza określony obszar. To doskonały sposób na zapewnienie mu swobody ruchu, jednocześnie mając pewność, że pozostaje w bezpiecznych granicach.

  • Spokój umysłu

Nic nie jest ważniejsze niż spokój umysłu, zwłaszcza gdy chodzi o bezpieczeństwo naszego pupila. Posiadanie lokalizatora GPS dla psa daje Ci właśnie ten spokój, wiedząc, że zawsze będziesz w stanie szybko zlokalizować swojego przyjaciela w przypadku zaginięcia lub ucieczki. To poczucie bezpieczeństwa i pewności, które pozwoli Ci cieszyć się wspólnymi chwilami z psem, bez obaw o jego bezpieczeństwo.

Propozycja od nas, czyli lokalizator GPS dla psa i kota MK12P

Lokalizator GPS dla psa i kota obroża MK-12P to urządzenie, które zapewnia Ci pełną kontrolę nad położeniem Twojego pupila w czasie rzeczywistym, bez żadnych dodatkowych opłat abonamentowych. Dzięki temu zaawansowanemu lokalizatorowi, wyposażonemu w aktywną kartę SIM, możesz śledzić swojego zwierzaka na mapach Google w układzie standardowym oraz satelitarnym. Jedynymi kosztami, jakie ponosisz, są opłata za kartę SIM i pakiet internetowy. Nie musisz martwić się dodatkowymi opłatami abonamentowymi - to rozwiązanie bez abonamentu, które daje Ci pełną kontrolę nad budżetem.

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i lekkości, lokalizator MK-12P doskonale sprawdza się w różnych zastosowaniach. Możesz go łatwo zamocować do obroży swojego pupila, monitorować pojazdy, takie jak samochód, motocykl czy rower. Możesz śledzić swojego pupila przez SMS/Aplikację w języku polskim lub przez Platformę WWW, która jest w pełni darmowa. Dzięki temu masz kontrolę nad swoim zwierzakiem w dowolnym miejscu i czasie.

Mini Lokalizator GPS MK-12P to nie tylko urządzenie do śledzenia położenia - to kompleksowe narzędzie, które zapewnia Ci spokój i kontrolę nad tym, co jest dla Ciebie ważne. Dzięki niemu możesz cieszyć się większym bezpieczeństwem i komfortem, wiedząc, że Twój pupil jest pod Twoją opieką, gdziekolwiek byś się nie znalazł.

Polecane

pixel