+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2024-02-06

Topowy celownik termowizyjny na rynku - ThermTec Ares 660.

Poznaj topowy celownik termowizyjny na rynku - ThermTec Ares 660.

Zapraszamy do poznania topowego celownika termowizyjnego na rynku - ThermTec Ares 660. W artykule tym przyjrzymy się bliżej temu zaawansowanemu urządzeniu, które łączy w sobie najnowszą technologię z doskonałą wydajnością. Dowiedz się, dlaczego ThermTec Ares 660 jest jednym z najbardziej zaawansowanych termowizorów celowniczych dostępnych obecnie na rynku i jakie unikalne cechy sprawiają, że wyróżnia się na tle konkurencji. Odkryj, jakie korzyści może przynieść użytkownikom zainteresowanym dziedzinami takimi jak obserwacja przyrody, myślistwo, ochrona mienia czy obrona. Przeanalizujemy również jego główne specyfikacje oraz możliwości, aby dać pełny obraz tego wyjątkowego urządzenia.

Celownik termowizyjny - Dlaczego warto?

Celownik termowizyjny to urządzenie, które rewolucjonizuje wiele dziedzin, od myślistwa po ochronę mienia i wojskowość. Dzięki zdolności do wykrywania promieniowania cieplnego i przekształcania go w czytelny obraz, termowizory celownicze otwierają drzwi do nowych możliwości w dziedzinie obserwacji i identyfikacji. W niniejszym akapicie przyjrzymy się, dlaczego warto rozważyć korzystanie z termowizora celowniczego oraz jakie konkretne zalety i zastosowania oferuje to zaawansowane urządzenie. Niezależnie od tego, czy jesteś myśliwym, pasjonatem przyrody czy osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo, poznanie potencjału termowizora celowniczego może zmienić sposób, w jaki postrzegasz otaczający cię świat.

ThermTec Ares 660 - Sprawdź, co go wyróżnia!

ThermTec ARES 660 to gwarancja doskonałej jakości obrazu i wydajności w różnych zastosowaniach. Dzięki wysoce czułemu detektorowi termicznemu o rozdzielczości 640x512 pikseli i rozmiarze piksela 12µm, oraz obiektywowi o średnicy 35mm i podwójnej ogniskowej 20mm/60mm, termowizory te zapewniają doskonałe rozpoznawanie szczegółów. Wszystko to zamknięte jest w eleganckiej obudowie przypominającej klasyczną lunetę, wykonanej z wytrzymałego aluminium lotniczego, odpornej na pył, zarysowania oraz wodę. Średnica tubusu wynosząca 30mm pozwala na szybki montaż na broni.

Optyka termowizora Ares 660 to prawdziwe dzieło sztuki. Soczewka obiektywu o średnicy 20mm przy 1.1x powiększeniu, oraz 60mm przy 3.2x powiększeniu, daje użytkownikowi możliwość obserwacji w dwóch trybach. Szersze pole widzenia przy 20mm jest idealne do obserwacji, podczas gdy węższe pole widzenia przy 60mm doskonale nadaje się do celowania. Dodatkowo, termowizor ten zapewnia płynny obraz nawet przy użyciu maksymalnego powiększenia cyfrowego 5x, co stanowi ogromną zaletę podczas dynamicznych obserwacji. Wyświetlacz oparty na technologii AMOLED o rozdzielczości 1024x768 pikseli gwarantuje doskonałą jakość wyświetlanego obrazu.

Technologia AMOLED ma wiele zalet, które przekładają się na lepszą jakość obrazu termicznego. Wysoki kontrast ekranu sprawia, że czarne piksele są wyłączone, co poprawia percepcję detali w obrazie. Szybka reakcja na zmiany obrazu i szerokie kąty widzenia są niezwykle przydatne podczas obserwacji szybko poruszających się obiektów. Dodatkowo, ekran AMOLED zużywa mniej energii niż tradycyjne wyświetlacze LCD, co jest kluczowe w przypadku przenośnych urządzeń, takich jak termowizory.

Detekcja obiektów w termowizorze Ares 660 jest imponująca. Wysoka rozdzielczość sensora termicznego oraz czułość poniżej 35mk pozwalają na wykrycie obiektów w odległościach, które byłyby nieosiągalne dla innych urządzeń. Detekcja obiektu wielkości człowieka na odległość 3000m oraz obiektu wielkości samochodu na odległość 3840m to imponujące osiągnięcia. Ponadto, termowizor oferuje wiele różnych palet kolorystycznych, co pozwala dostosować wygląd obrazu do własnych preferencji i warunków obserwacji.

Czas pracy termowizora Ares 660 to aż 6 godzin, dzięki zasilaniu dwoma rodzajami baterii - 18650 lub 18500. To zapewnia użytkownikowi wystarczającą ilość czasu na długie obserwacje. Nie można zapomnieć o inteligentnym dalmierzu, który jest wyposażony w zaawansowany algorytm głębokiego uczenia. Ten funkcjonalny dalmierz mierzy odległość do celu z niezwykłą precyzją i może jednocześnie mierzyć odległość do kilku celów na raz, z dokładnością do kilkunastu metrów błędu pomiarowego.

ThermTec Ares 660 - Poznaj pełną specyfikację.

To zaawansowane urządzenie termowizyjne oferuje doskonałą jakość obrazu i wydajność, sprawiając, że jest idealne do różnych zastosowań, w tym nocnych polowań, obserwacji, operacji ratowniczych i wielu innych. Poznaj teraz pełną specyfikację tego niesamowitego modelu:

 • Model: Ares 660

 • Producent: ThermTec

 • Średnica obiektywu (mm): 20mm/60mm, F/1.0

 • Powiększenie optyczne (x): 1.1 / 3.2

 • Powiększenie cyfrowe (x): 5

 • Rodzaj i rozdzielczość wyświetlacza (px): AMOLED, 1024x768

 • Rodzaj zasilania: Wymienny akumulator 18650 / 18500

 • Czas pracy na jednym ładowaniu (h): 6

 • Wbudowana pamięć (GB): 16

 • Rozdzielczość sensora (px): 640x512

 • Rozmiar piksela (um): 12um

 • Odświeżanie (Hz): 50

 • NETD (mk): <35

Polecane

pixel