+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2023-04-14

Viano - odstraszacz do samochodu, czyli co odstrasza dzikie zwierzęta?

Odstraszacze-gryzoni-Viano

Jaki odstraszacz gryzoni do samochodu? Czy odstraszacz Viano to dobry wybór?

Kuny, szczury, łasice, czy myszy to powszechny i niemal codzienny problem dzisiejszych posiadaczy aut. Mimo, że wiele osób jednak jest naprawdę gościnnych, to ten rodzaj nieproszonego gościa jest raczej niemile widziany. Szkodników niestety nie brakuje, dlatego też należy wyposażyć swój samochód w odpowiednie środki zapobiegania tego rodzaju niezapowiedzianym wizytom. Odpowiedzią na taki problem są odstraszacze słynnej i zasłużonej już marki Viano, które dzień w dzień dowodzą swojej wyjątkowej skuteczności.

Dlaczego posiadanie odstraszacza zwierząt to dobry pomysł?

Mimo, że kuny lub też myszy mogą sprawiać wrażenie całkiem uroczych i słodkich zwierzątek, to nieszczególnie jest tak w rzeczywistości. Okazuje się za to, że potrafią narobić nam wiele biedy i wielokrotnie doprowadzić nas do szewskiej pasji. Spotkanie się z takim lokatorem w naszym samochodzie może być nie tylko bardzo irytujące, ale niekiedy również bardzo kosztowne. Naturalnie, auto jest doskonałym schronieniem dla dzikich zwierząt, ponieważ pod maską jest ciepło, miło i daleko od wiatru i deszczu. Jednakże, pomijając te plusy urzędowania w autach, zwierzęta w trakcie dostawania się do najwygodniejszego miejsca potrafią narobić wiele szkód, chociażby gryząc kable i gumowe elementy, a jak wiadomo, niektóre kable są naprawdę bardzo ważne. Naprawy po takich harcach oraz ich koszt mogą być niewielkie, ale można doświadczyć również i tych za kilka tysięcy złotych, jeśli szkodnik połasi się na cenniejsze elementy. Nie wspominając już o późniejszych kosztach eksploatowania uszkodzonego auta, o czym nie mamy do czasu pojęcia.

Odstraszacz zwierząt Viano - jak działa?

Istota działania odstraszaczy zwierząt oparta jest na ultradźwiękach, jednak spokojnie, dla Ciebie nie będą irytujące… ponieważ wcale ich nie usłyszysz. Sprzęt taki jak odstraszacze samochodowe dla naszych uszu są niegroźne, jednak dla gryzoni czy kun, będą one na tyle nie do zniesienia, że Twoje auto ominą bardzo szerokim łukiem.

Ponadto, odstraszacze ultradźwiękowe Viano są w pełni humanitarne i w żaden sposób nie szkodzą zwierzętom, więc będzie to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie ekologię i środki bezpieczne dla zwierząt.

Działanie tego rodzaju odstraszaczy wielokrotnie zostało już poparte wieloma badaniami, ale i nieocenioną praktyką, ponieważ posiadacze odstraszaczy od razu poczuli wyczekiwaną ulgę.

Odstraszacz do zwierząt a akumulator

Odstraszacze do zwierząt przeznaczone do samochodów zasilane są energią płynącą z akumulatora, dlatego też naturalnie pojawiają się obawy o jego ewentualne i nagłe rozładowanie. Jak to zatem wygląda w praktyce? Naturalnie każde urządzenie podłączone pod akumulator samochodowy wpływa na jego rozładowywanie, jednak odstraszacz jest na tyle małym i oszczędnym sprzętem, że dobicie akumulatora jest praktycznie niemożliwe, no chyba, że nie planujesz odpalać auta przez najbliższy miesiąc lub dwa. Jeśli samochód użytkowany jest regularnie, to nie ma co martwić się o nadwyrężenie mocy akumulatora. Akumulator ładuje się podczas każdej jazdy autem, kiedy to za jego naładowanie odpowiada alternator.

Odstraszacze Viano - jakie modele warto wybrać?

Viano to jeden z najbardziej wiodących producentów odstraszaczy samochodowych na rynku, a jego produkt jest jednym z tych najwyższej jakości oraz niezastąpionej niezawodności. Zadbaliśmy o to, aby nasza oferta była bogata właśnie w odstraszacze od tego producenta, abyś mógł mieć łatwy dostęp do sprzętu, który Cię nie zawiedzie. Jakie modele warto wziąć pod uwagę?

• Viano Duo Gold to odstraszacz, którego raczej przedstawiać nie trzeba. Duo Gold uznawany jest za najnowocześniejszy i najmocniejszy model na dzisiejszym rynku, dlatego też walka ze szkodnikami u jego boku jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Duo-Gold-ODSTRASZACZ-gryzoni-kun-szczurow-i-myszy

• Viano Duo-LED to równie twardy zawodnik w naszej ofercie. Niesamowitym plusem tego modelu jest wbudowane gniazdo bezpiecznika, które to stanowi nieocenione zabezpieczenie dodatkowe, które pełni funkcję antyzwarciową instalacji.

Skuteczny-samochodowy-odstraszacz-myszy-szczurow-kun-gryzoni-Duo-Led

• Viano 220V to Twój nowy kompaktowy, sprawdzony i bardzo skuteczny przyjaciel w odstraszaniu nieproszonych gości pod maską. Model ten posiada już ogrom fanów, którzy od dnia pierwszego docenili jego niezawodność.

https://elektromaniacy.pl/pl/products/skuteczny-odstraszacz-myszy-szczurow-kun-gryzoni-220v-6880.html

Jak zamontować odstraszacz zwierząt w samochodzie?

Okazuje się, że podłączenie takiego odstraszacza to sprawa prawdziwie banalna. Nieoceniona jest tutaj dołączona do każdego modelu prosta instrukcja obsługi, dzięki której cały proces przebiegnie szybko i sprawnie. Odstraszacze zwierząt montujemy pod maską samochodu, do akumulatora za pomocą dwóch przewodów.

Polecane

pixel