+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! TYLKO DO KOŃCA MAJA! GUIDE - 5% Kup teraz
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Aktualności

Jak działa system przywoławczy? W jakiej branży najlepiej sprawdzą się systemy przywoławcze?
W erze dynamicznego rozwoju technologii system przywoławczy zyskał na popularności jako narzędzie, umożliwiające organizacjom zoptymalizowanie swojego procesu obsługi klienta, eliminując niepotrzebne kolejki i minimalizując czas oczekiwania. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej zasadom działania systemu przywoławczego oraz zweryfikujemy, w jakiej branży może mieć on najelsze zastosowanie.
Czytaj więcej
Wizjer elektroniczny a tradycyjny? Czy warto kupić wizjer elektroniczny do domu?

W dzisiejszym świecie technologia stale się rozwija, wpływając na różne dziedziny naszego życia. Nie inaczej jest w przypadku technologii związanej z naszymi domami. Jednym z nowoczesnych urządzeń, które zdobywa coraz większą popularność wśród właścicieli domów, jest wizjer elektroniczny. O tym czy warto kupić wizjer elektroniczny i jaki wizjer wybrać do domu dowiesz się z poniższego artykułu.||Szacunkowy czas czytania 20 min.

Czytaj więcej
Hikmicro - TOPOWY producent noktowizorów i termowizorów - przegląd produktów.
Od momentu swojego powstania Hikmicro zdobył status jednego z wiodących producentów i dostawców wysokiej jakości sprzętu outdoorowego na rynku. Oprócz celowników, monokularów, nasadek i lornetek do oferty wprowadzili innowacyjną fotopułapkę z możliwością zapisu zdjęć i filmów w chmurze. Zobacz co Hikmicro od Hikvision posiada w swojej ofercie.||Szacunkowy czas czytania 20 min.
Czytaj więcej
Co na komunię dla dziecka? - Podaruj mikroskop w prezencie!
Pierwsza Komunia często kojarzy się z prezentami i zastanawianiem, ile powinno się wrzucić do koperty. Jednak warto zachować umiar i podarować dziecku coś, co rzeczywiście pomoże mu w dalszym rozwoju. Co kupić dziecku na prezent komunijny? Postaw na mikroskop! Nie tylko będzie on pomocny w nauce, ale także zaspokoi ciekawość dziecka i pomoże mu zgłębiać tajniki otaczającego go świata.||Szacunkowy czas czytania 20 min.
Czytaj więcej
Co lepiej wybrać lunetę noktowizyjną czy lunetę termowizyjną?
Wybór między noktowizyjną a termowizyjną lunetą zależy przede wszystkim od indywidualnych potrzeb i oczekiwań użytkownika. Jesli nie wiesz, które rozwiazanie jest dla Ciebie idealne przeczytaj nasz artykuł w którym między innymi opisujemy róznice między tymi urządzeniamy.||Szacunkowy czas czytania 20 min.
Czytaj więcej
Co skutecznie odstrasza ptaki, dziki i inną zwierzynę leśną?
Oprócz suszy szpaki, kosy i zwierzyna leśna to główne zmartwienia wszystkich rolników i sadowników. Ptaki masowo atakują uprawy zjadając owoce, a szczególnie szkodzą producentom wiśni i truskawek, podczas gdy dziki zjadają korzenie lub pędy roślin, co może spowodować znaczne szkody i zmniejszyć plony. Dowiedz się, jak odstraszyć dzikie zwierzęta i ptaki z poniższego artrykułu.||Szacunkowy czas czytania 15 min.
Czytaj więcej
Jaką lornetkę wybrać? Lornetki Vortex - najlepszy kompan Twojej pasji.

Początki firmy Vortex to rok 1986. Dziś firma Vortex Optics zatrudnia ponad 300 osób, dbających o zapewnienie najwyższej jakości produktów swoim klientom. Ich niesłabnące zaangażowanie przyczyniło się do rozwoju firmy. Wśród wielu produktów optycznych znajdziemy lornetki, na których skupimy się w tym artykule.||Szacunkowy czas czytania 15 min.

 

Czytaj więcej
Viano - odstraszacz do samochodu, czyli co odstrasza dzikie zwierzęta?

Norki, kuny, łasice czy szczury to częsty problem dzisiejszych właścicieli samochodów. Chociaż wiele osób jest gościnnych, tacy nieproszeni goście są bardzo niemile widziani. Niestety szkodników nie brakuje, dlatego warto wyposażyć swoje auto w odpowiednie środki zapobiegające tego typu niezapowiedzianym wizytom. Jaki odstraszacz na gryzonie wybrać? O tym dowiesz się z poniższego artykułu.||Szacunkowy czas czytania 15 min.

Czytaj więcej
Jaka fotopułapka dla pszczelarza? Skuteczny monitoring pasiek.
Skuteczna ochrona ula to nie lada wyzwanie dla każdego pszczelarza. Dbanie o ul, dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie pszczół wymaga wiele wysiłku i czasu. Niestety w ostatnim czasie coraz częściej dochodzi do prób wandalizmu i kradzieży całych pasiek. W jaki sposób chronic swoje ule? O tym pzeczytasz z poniższego artykułu.||Szacunkowy czas czytania 20 min.
Czytaj więcej
Nasadka noktowizyjna Sytong HT-88 - NOWOŚĆ!
Sytong, szybko rozwijająca się chińska marka, wyrobiła sobie pozycję dzięki udanej linii celowników i nasadek noktowizyjnych. Wśród największych hitów marki znajdują się nasadka noktowizyjna HT-66 i ich mocniejszy odpowiednik HT-77, dostępny również z dalmierzem laserowym. Opierając się na sukcesie swoich wcześniejszych produktów, brand niedawno zaprezentował swoją najnowszą innowacyjną przystawkę HT-88 o której przeczytasz w poniższym artykule.||Szacunkowy czas czytania 15 min.
Czytaj więcej
Termowizja Thermtec - co nowego w roku 2023?
Firma Thermtec powstała w 2011 roku i zyskała reputację wiodącego przedsiębiorstwa high-tech specjalizującego się w systemach termowizyjnych. Koncentruje się na badaniach i rozwoju, wytwarzając najnowocześniejsze produkty między innymi dla pasjonatów strzelectwa i myślistwa. Przeczytaj artykuł by dowiedzieć się jakie nowości przygotowała na rok 2023.||Szacunkowy czas czytania 20 min.
Czytaj więcej
Stół do pakowania paczek 4lop - usprawnij proces wysyłki w swojej firmie.
Sklepy internetowe zaczęły powstawać bardzo dynamicznie i stały się alternatywą dla klasycznych zakupów ze względu na wygodę i szybkość dokonywania transakcji. Rozwój technologiczny e-commerców i skokowy wzrost zakupów w internecie sprawił że właściciele firm handlowych zaczeli ulepszać sposoby pakowania i wysyłania paczek. O tym w jaki sposób pakować produkty dowiesz się z poniższego tekstu.||Szacunkowy czas czytania 20 min.
Czytaj więcej
Nasadka termowizyjna INFIRAY MATE MAH50 - RECENZJA
Nasadka termowizyjna MAH50 to zaawansowana technologicznie nakładka dla najbardziej wymagających użytkowników. Jest ona dedykowana dla tych, którzy cenią tradycję, ale są ciekawi innowacji. Łatwa w obsłudze, nasadka Infiray MAH50 oferuje jakość, jakiej próżno szukać u konkurencji.||Szacunkowy czas czytania 15 min.
Czytaj więcej
Jak wykorzystać termowizor myśliwski na polowaniu? Porady i triki.
W 1800 roku niemiecki astronom i konstruktor teleskopów Frederick William Herschel, dokonał nieproawdopodobnego odkrycia działania promieniowania podczerwonego co miało niebagatelny wpływ na rozwój termowizji. Termowizory stały się nieodzownym elementem wyposażenia kazdego myśliwego począwszy od lornetek na zaawansowanych technicznie celownikach kończąc. Jeśli nie wiesz jak wykorzystać termowizor myśliwski do tropienia zwierzyny zapoznaj się z poniższym artykułem.||Szacunkowy czas czytania 15 min.
Czytaj więcej
Fotopułapka HC-300m - prosta konfiguracja i niezawodne działanie.
Fotopułapka jest to urządzenie, które pozwala na rejestrację zdjęć obserwowanego obszaru w naszej nieobecności. Dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu uruchamia się ona dopiero w momencie, gdy w zasięgu czujnika znajduje się jakiś poruszający się obiekt. Na rynku polskim znajdziemy wiele fotopułapek do różnych zastosowań. Jedną z nich jest HC-300M. Dlaczego warto zwrócić uwagę na ten model? Do jakich zastosowań się przyda? W jaki sposób skonfigurować tę kamerę leśną? Odpowiedz na te pytania znajdziesz w poniższym artykule. ||Szacunkowy czas czytania: 15 min
Czytaj więcej
Hikmicro Stellar,  czyli unikalna termowizja w obudowie tradycyjnej lunety.
Hikmicro Stellar to nowa seria lunet termowizyjnych przeznaczonych dla łowczych o różnym stopniu zaawansowania. Począwszy od początkujących pasjonatów, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z myślistwem, na profesjonalnych łowcach kończąc. Co wyróżnia daną serię produktów? Jak zamontować Hikmicro Stellar? Czy seria celowników Stellar jest dla Ciebie? O tym wszystkim dowiesz się z tego artykułu. ||Szacunkowy czas czytania: 15 min
Czytaj więcej
pixel