+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dyskretne podsłuchy – czyli jak małe urządzenie może tak wiele.

Co to jest podsłuch? Jak działa podsłuch? 

Podsłuch lub pluskwy do podsłuchu to urządzenia służące do przychwytywania komunikacji elektronicznej, radiowej lub telefonicznej. Cechuje je przede wszystkim mały rozmiar oraz prostota montażu i ukrycia, które gwarantują dyskretne działanie i doskonałą jakość dźwięku.
Dzięki tym urządzeniom możemy pozyskać potrzebne informacje, nagrać wykład na uczelni czy zarejestrować ważną dla nas rozmowę czy zweryfikować lojalność naszego partnera.
Takie nagranie może także okazać się ważnym dowodem w sądzie. Podsluch mini pluskwa odznacza się szerokim wachlarzem wykorzystania go (w pomieszczeniach, ubraniach czy wolnych przestrzeniach).

Podsłuchy pluskwy. Gdzie mogą być ukryte?

Profesjonale urządzenia do prowadzenia nasłuchu ukryte są w rzeczach codziennego użytku, takich jak: breloki, gniazdka sieciowe, breloczki, wisiorki, listwy do komputera, w postaci małej pluskwy do samodzielnego ukrycia lub jako mini podsłuch do ubrania.


Elektromaniacy posiadają w swojej ofercie szeroki zakres urządzeń szpiegowskich, a pluskwy podsłuchowe stanowią lwią część tej oferty. Są to produkty dostępne na każdą kieszeń – tutaj każdy, kto potrzebuje tego typu asortymentu znajdzie coś dla siebie. Najbardziej sprawdzają się podsluchy male i praktyczne lub dobrze „skryte”.

Dyskretny podsłuch. Jak działa podsłuch?

Naszą lekturę otwiera długopis SK-021 z dyskretnie ukrytym w swojej obudowie podsłuchem. Przesuwając suwak na pozycję „On” rozpoczynamy nagrywanie. Jak wygląda podsłuch pluskwa? Długopis jest bardzo elegancki, a swoim wyglądem przypomina dużo droższy sprzęt tego typu. Urządzenie ma wbudowaną wewnętrzną pamięć 8 GB co wystarcza na około 100h dźwięku. Ogromną zaletą tego długopisu jest czuły mikrofon podsłuchowy – dzięki czemu nie musimy wyjmować go z kieszeni czy torebki żeby uzyskać nagranie w dobrej jakości. Możesz traktować go jako podsłuch bez zasilania, ponieważ bardzo długo pracuje bez niego. Jak na tak niewielkie urządzenie – ma wbudowany wytrzymały akumulator. Czas pracy na pełnym naładowaniu wynosi 13 godzin.
Oczywiście możemy nim normalnie pisać – SK-021 spełnia tym samym swoją standardową funkcję. Czyli pisząc – nagrywamy. Cena długopisu wynosi 169 zł.

Z wyglądu niewinnie wyglądający wisiorek w kształcie serca, który można podarować bliskiej nam osobie. Ale WR-02 to coś więcej. To podsłuch mały i praktyczny… To profesjonalny dyktafon szpiegowski ukryty wewnątrz zawieszki. Pluskwa szpiegowska jest to jeden z najmniejszych dyktafonów w naszej ofercie. Mini podsluch idealnie nadaje się do rejestracji zdarzeń nie tylko z ukrycia, ale przede wszystkich podczas zwykłego codziennego funkcjonowania.
Kto będzie podejrzewał, że ten miniaturowy podsłuch w modnym wisiorku ukryty jest dyktafon z bardzo czułym mikrofonem, który nagrywa z odległości do 15m w wysokiej jakości przez 12h na jednym ładowaniu. Wart podkreślenia jest fakt, że podczas nagrywania nie miga żadna dioda – daje nam to ogromny komfort podczas rejestracji dźwięku. Interesującą funkcją tego urządzenia jest nagrywanie dźwięku po jego wykryciu – pomoże to zaoszczędzić czas przy odsłuchu i przyspieszy wybór interesującego nas nagrania.
Jeden przycisk funkcyjny odpowiada za uruchomienie nagrywania. Pluskwa podsłuch z nagrywaniem możemy również używać jak tradycyjny pendrive. Dodatkowo mamy możliwość ustawienia daty i godziny. W tym bardzo niewielkim urządzeniu – mamy dobry sprzęt szpiegowski. Długopis może funkcjonować także jako sprawdzony podsłuch do ubrania. Cena podsłuch pluskwa wynosi 189 zł.

Kolejny produkt oparty jest na działaniu karty SIM dowolnego operatora. Mini podsłuch GSM N9 pluskwa gps wielkością przypomina pudełko zapałek. To wręcz najmniejsza pluskwa podsłuch w naszej ofercie. Małe podsłuchy mają mnóstwo korzyści. Ze względu na swoje miniaturowe gabaryty można go schować niemal wszędzie. Specyfika jego działania sprawia, że polecany jest dla rodziców, opiekunów osób starszych czy dla właścicieli zwierząt.

Pluskwa podsłuch na odległość. Pluskwa podsłuch jak działa? 

W podsłuch pluskwa bezprzewodowa umieszczamy kartę SIM dowolnego operatora wewnątrz. Następnie wystarczy zadzwonić z innego telefonu na nr włożony do N9 i po około 10 sekundach następuje połączenie. Ogromną zaletą gps pluskwa jest możliwość autoryzacji numeru współpracującego z N9. Ta funkcja powoduje, że zastrzegamy tylko określony, konkretny numer telefonu, który może się kontaktować z mini podsłuchem N9.
Ale to nie koniec szerokich funkcjonalności opisywanego produktu. Ten mały podsłuch posiada funkcję aktywacji dźwiękiem co oznacza że, gdy tylko wychwyci dźwięk od razu wykonuje połączenie do nr telefonu z którego został wysłany SMS z aktywacji funkcji call-back. Mikrofon przechwytuje rozmowy w promieniu do 3 metrów, a wbudowana bateria pozwala na 3 dni w trybie czuwania.
Czarny maly podsluch N9 GSM na kartę SIM doskonale spełnia swoją funkcję dyskretnego urządzenia podsłuchującego cieszącego się ogromną popularnością. Cena podsłuch na odległość to 195 zł.

W naszej ofercie oczywiście nie można pominąć pluskwa dyktafon pendrive Black-200 z funkcją nagrywania. Cechuje się wydłużoną ciągłą pracą bo aż do 16 godzin oraz wbudowanymi dwoma mikrofonami, które gdy tylko wykryją w pobliżu dźwięk – rozpoczynają rejestrację w jakości 192 kbps. Sposób uruchomienia rejestracji dźwięku jest podobny jak w przypadku długopisu. Suwak „ON” startuje nagrywanie. 
Co jest dodatkowym atutem pluskwa mikrofon Pendriva Black-200? Estetyka jego wykonania oraz to, że jako zwykły dysk przenośny nie wzbudza dodatkowego zainteresowania osób trzecich. Cena tego urządzenia to 249 zł.
 

Polecane

pixel