+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl KOZAK OPCJA! NASADKA TERMOWIZYJNA NEON C1 10 499 PLN 11 999 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dyskretne podsłuchy – czyli jak małe urządzenie może tak wiele.

Co to jest podsłuch?


Podsłuch to urządzenie służące do przychwytywania komunikacji elektronicznej, radiowej lub telefonicznej. Cechuje je przede wszystkim mały rozmiar oraz prostota montażu i ukrycia, które gwarantują dyskretne działanie i doskonałą jakość dźwięku.

Dzięki tym urządzeniom możemy pozyskać potrzebne informacje, nagrać wykład na uczelni czy zarejestrować ważną dla nas rozmowę czy zweryfikować lojalność naszego partnera.

Takie nagranie może także okazać się ważnym dowodem w sądzie. Podsłuch odznacza się szerokim wachlarzem wykorzystania go (w pomieszczeniach, ubraniach czy wolnych przestrzeniach).

Gdzie ukryte są podsłuchy?


Profesjonale urządzenia do prowadzenia nasłuchu ukryte są w rzeczach codziennego użytku, takich jak: breloki, gniazdka sieciowe, breloczki, wisiorki, listwy do komputera lub w postaci małej pluskwy do samodzielnego ukrycia.

Elektromaniacy posiadają w swojej ofercie szeroki zakres urządzeń szpiegowskich, a podsłuchy stanowią lwią część tej oferty. Są to produkty dostępne na każdą kieszeń – tutaj każdy, kto potrzebuje tego typu asortymentu znajdzie coś dla siebie.

Naszą lekturę otwiera długopis SK-021 z dyskretnie ukrytym w swojej obudowie podsłuchem. Przesuwając suwak na pozycję „On” rozpoczynamy nagrywanie. Długopis jest bardzo elegancki, a swoim wyglądem przypomina dużo droższy sprzęt tego typu. Urządzenie ma wbudowaną wewnętrzną pamięć 8 GB co wystarcza na około 100h dźwięku. Ogromną zaletą tego długopisu jest bardzo czuły mikrofon – dzięki czemu nie musimy wyjmować go z kieszeni czy torebki żeby uzyskać nagranie w dobrej jakości. Jak na tak niewielkie urządzenie – ma wbudowany wytrzymały akumulator. Czas pracy na pełnym naładowaniu wynosi 13 godzin.

Oczywiście możemy nim normalnie pisać – SK-021 spełnia tym samym swoją standardową funkcję. Czyli pisząc – nagrywamy. Cena długopisu wynosi 169 zł.

 

Z wyglądu niewinnie wyglądający wisiorek w kształcie serca, który można podarować bliskiej nam osobie. Ale WR-02 to coś więcej. To profesjonalny dyktafon szpiegowski ukryty wewnątrz zawieszki. Jest to jeden z najmniejszych dyktafonów w naszej ofercie. Idealnie nadaje się do rejestracji zdarzeń nie tylko z ukrycia, ale przede wszystkich podczas zwykłego codziennego funkcjonowania.

Kto będzie podejrzewał, że w tym niewielkim, modnym wisiorku ukryty jest dyktafon z bardzo czułym mikrofonem, który nagrywa z odległości do 15m w wysokiej jakości przez 12h na jednym ładowaniu. Wart podkreślenia jest fakt, że podczas nagrywania nie miga żadna dioda – daje nam to ogromny komfort podczas rejestracji dźwięku. Interesującą funkcją tego urządzenia jest nagrywanie dźwięku po jego wykryciu – pomoże to zaoszczędzić czas przy odsłuchu i przyspieszy wybór interesującego nas nagrania.

Jeden przycisk funkcyjny odpowiada za uruchomienie nagrywania. Wisiorek możemy również używać jak tradycyjny pendrive. Dodatkowo mamy możliwość ustawienia daty i godziny. W tym bardzo niewielkim urządzeniu – mamy dobry sprzęt szpiegowski. Cena breloka wynosi 189 zł.

 

 

 

 

 

Kolejny produkt oparty jest na działaniu karty SIM dowolnego operatora. Mini podsłuch GSM N9 wielkością przypomina pudełko zapałek. Ze względu na swoje miniaturowe gabaryty można go schować niemal wszędzie. Specyfika jego działania sprawia, że polecany jest dla rodziców, opiekunów osób starszych czy dla właścicieli zwierząt.


Jaka jest zasada jego działania?


Umieszczamy kartę SIM dowolnego operatora wewnątrz urządzenia. Następnie wystarczy zadzwonić z innego telefonu na nr włożony do N9 i po około 10 sekundach następuje połączenie. Ogromną zaletą tego mini podsłuchu jest możliwość autoryzacji numeru współpracującego z N9. Ta funkcja powoduje, że zastrzegamy tylko określony, konkretny numer telefonu, który może się kontaktować z mini podsłuchem N9.

Ale to nie koniec szerokich funkcjonalności opisywanego produktu. Podsłuch posiada funkcję aktywacji dźwiękiem co oznacza że, gdy tylko wychwyci dźwięk od razu wykonuje połączenie do nr telefonu z którego został wysłany SMS z aktywacji funkcji call-back. Mikrofon przechwytuje rozmowy w promieniu do 3 metrów, a wbudowana bateria pozwala na 3 dni w trybie czuwania.

Czarny mini podsłuch N9 GSM na kartę SIM doskonale spełnia swoją funkcję dyskretnego urządzenia podsłuchującego cieszącego się ogromną popularnością. Cena tego produktu to 195 zł.