+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ranking najlepszych wideodomofonów

Najlepsze domofony – polecane wideodomofony – domofon z kamerą ranking 

Domofon to jedno z ciekawszych i bezpieczniejszych urządzeń wymyślonych w ostatnich latach. Dobre domofony w blokach i kamienicach znacznie podniosły jakość bezpieczeństwa w tych budynkach. Bez klucza lub otwarcia drzwi przez mieszkańca nie ma większej możliwości dostania się do budynku - zmniejszyło to ilość nieproszonych gości, niekontrolowanych dewastacji na klatkach i kradzieży, a co za tym idzie podniosło jakość życia mieszkańców i tym właśnie powinien wyróżniać się dobry wideodomofon.

Domofon do domu jednorodzinnego – Wideodomofon do domu jednorodzinnego ranking 

Idąc tym tropem, wielu mieszkańców jednorodzinnych domów zdecydowało się na zamontowanie w swoich domostwach domofonów i ranking wideodomofonów. W tym przypadku również znacznie podniosła się jakość i bezpieczeństwo mieszkańców, dlatego stworzyliśmy wideodomofony - ranking.

Wideodomofon ranking/ Wideofony ranking 

Wielu klientów na co dzień pyta nas: Jaki wideodomofon polecacie? Dlatego dziś pragniemy zaprezentować państwu ranking kilku najlepszych wideofonów cechujących się dobrą ceną i ciekawymi właściwościami modeli. Oto, zatem dziesięć najlepszych: ranking domofonów wg. sklepu Elektromianiacy.pl:

1. Pierwszym wideofonem, który zwrócił naszą uwagę jest model ZESTAW WIDEODOMOFON VIDOS DUO M1021B / S1301D. Jest to zdecydowanie dobry wideodomofon. Zestaw tego wideofonu Vidos Duo jest w cenie około 2200 zł. Vidos Duo, posiada 7" monitor oraz natynkową stację bramowa z wbudowanym szyfratorem. Wideodomofon ten to nowoczesne urządzenie cyfrowe, komunikujące się po 2 żyłach. Vidos Duo cechuje się też naprawdę wysoką jakością wykonania, co pozwala na rozmowę bardzo dobrej jakości. Zdecydowanie to jeden z najlepszych zestawów wideofonów, które posiadamy w ofercie.
2. Kolejnym wideodomofonem wartym uwagi jest ZESTAW WIDEODOMOFON VIDOS DUO M1022W / S1401D to urządzenie bardzo podobne do swojego poprzednika. Jedynym powodem, dla którego plasujemy go na niższej pozycji, jest mniejszy monitor. Ten zestaw Vidos Duo posiada, bowiem monitor o wielkości 4”.
3. Na trzecim miejscu w naszym rankingu, jednak ex aequo z dwoma pierwszymi wideofonami plasuje się ZESTAW WIDEODOMOFONOWY DAHUA VTK-VTO2000A-VTH156 - jest to wideofon IP marki Dahua, pozwalający na komunikację w bardzo dobrej jakości obrazu i dźwięku. Dzięki technliogii IP wideofon ten oferuje możliwość podłączenia kamery zewnętrznej np do systemu monitoringu, a także przekierowanie rozmów na smartfona np. w przypadku nieobecności w domu. W przypadku tego domofonu minusem jest nieco wyższa cena.
4. Kolejną naszą propozycją jest ZESTAW WIDEODOMOFONOWY Z MONITOREM 7" GENWAY F-S7V11 - jest to dobry analogowy domofon pozwalający na obsługę 2 wejść np. furtki i bramy, co jest ciekawą dodatkową opcją czyli wideodomofon z funkcją otwierania bramy i furtki ranking. Zestaw ten posiada ciekawą estetykę i niewątpliwym plusem jest naprawdę niska cena.
5. Na piątym miejscu w naszym rankingu plasuje się Analogowy ZESTAW VIDOS M670W-S1/S2 + STACJA BRAMOWA S6S. Jest to jeden z najczęściej sprzedawanych wideodomofonów w naszej ofercie. Monitor posiada wbudowaną pamięć na około 100 zdjęć, która umożliwia identyfikację osób, które nas odwiedzały np. podczas nieobecności, dodatkowo możliwa jest obsługa wideo 2 wejść, czyli np. bramki i furtki. Ponadto, dobrze wykonana wandaloodporna stacja bramowa z podświetleniem umożliwiająca identyfikację nawet w nocy.
6. Kolejną ciekawą propozycją jest ZESTAW VIDOS WIDEODOMOFON M670B + STACJA S50D bardzo podobny do poprzedniego, jednakże z dodatkową opcją wbudowanego zamku szyfrowego na 4 cyfrowy kod, jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla ludzi aktywnych. Zestaw ten posiada czarny monitor oraz stacją zewnętrzną. Dodatkowo regulowana kamera pozwala na optymalne ustawienie kąta widzenia.
7. Siódme miejsce naszego rankingu zajmuje ZESTAW VIDOS M395W + STACJA BRAMOWA Z KAMERA S6S. Jest to jedno z tańszych rozwiązań wysokiej jakości. a także jeden z najtańszych zestawów firmy Vidos. Plusami zestawu są monitor 4” i stacja bramowa z podświetleniem. Zestaw ten przeznaczony jest dla klientów, którzy kładą duży nacisk na niską cenę, a zarazem ważna jest dla nich wysoka jakość oraz niska awaryjność.
8. ZESTAW WIDEODOMOFON ORNO ARCUS MEMO 7'' to naprawdę ciekawe rozwiązanie ze sporym monitorem 7”, system pozwala na zapis 20 zdjęć, co umożliwia identyfikację osób dzwoniących pod naszą nieobecność. Ponadto zestaw wideodomofon przewodowy ranking zapewnia obsługę 2 wejść oraz posiada ciekawy design w niskiej cenie. Urządzenie to posiada naprawdę rozbudowane funkcje przy minimalnej cenie.
9. WIDEODOMOFON ORNO PLUTON BAX 7'' to najtańsza oferta dostępna w sklepie Elektromaniacy.pl Wideofon ten można kupić w cenie nieco ponad 500 zł, przy czym oferuje on obsługę 2 wejść, a także wysoką jakość obrazu na monitorze 7”.
10. Ciekawym i naprawdę tanim rozwiązaniem jest też DOMOFON MOBILNY GSM VIDI-MGD-1 - jest to kosztujący nieco ponad 200 zł domofon GSM, który wymieniamy w poniższym rankingu ze względu na to, iż posiada on atrapę obiektywu. Choć nie służy, jako wideofon, jest z całą pewnością podnosi bezpieczeństwo domu przez swój wygląd, a wygląda jak domofony bezprzewodowe ranking. Domofon mobilny tego typu to naprawdę ciekawa opcja, zwłaszcza dla osób które np. nie posiadają niezbędnego okablowania. Po przyciśnięciu guzika na stacji bramowej, urządzenie wykonuje połączenie na zaprogramowany numer telefonu, co umożliwia komunikację w 2 strony, łącznie z funkcją otwarcia furtki lub bramy.

Powyższa lista domofon ranking ma na celu ukazanie wszelkich zalet wideofonów w różnych progach cenowych, odpowiednich dla różnych potrzeb. Nadal zastanawiasz się jaki wideodomofon wybrać lub jakiej firmy domofon kupić

Polecane

pixel