+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl NOWOŚĆ! NOWA SERIA MONOKULARÓW TERMOWIZYJNYCH GUIDE TD ORAZ TK JUŻ NA SKLEPIE
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Stacje bramowe Vidos

(49 produktów)

Vidos domofony

Wiodącym producentem videomofonów, domofonów, zamków szyfrowych, stacji bramowych czy skrzynek na listy z kamerą jest Vidos. Oferuje on najwyższej jakości, nowoczesne systemy wideodomofonowe charakteryzujące się bezawaryjnością i nowoczesnym wyglądem. Vidos dostarcza rozwiązania dla domów jednorodzinnych jak i budynków wielolokatorskich.

Na co zwrócić uwagę decydując się na zakup wideodomofonu?

  • pole widzenia kamery
  • możliwość podświetlania się przycisków
  • jakość widzenia w nocy
  • jakość widzenia w dzień.

Następnie należy się zastanowić czy wybrać zestaw wideodomofonowy przewodowy czy bezprzewodowy. Oba rozwiązania mają swoje zalety, a wszystko zależy od indywidualnych preferencji użytkownika. Wideodomofon przewodowy wymaga okablowania i podłącza się go za pomocą kabla telekomunikacyjnego do centrali montowanej wewnątrz budynku. Instalacja jest prosta i nie wymaga dodatkowej konfiguracji ani specjalistycznej wiedzy na temat elektroniki. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które nie mają potrzeby poznawania tajników funkcjonowania wideodomofonów. Montaż zestawu przewodowego jest szybki.

Z kolei zestaw bezprzewodowy działa we oparciu o technologię IP. Kamera wideodomofonu może łączyć się przez sieć WiFi z monitorem lub aplikacją zainstalowaną na urządzeniu mobilnym. Jest to opcja przydatna dla osób dużo podróżujących czy lubiących nowinki techniczne. System bezprzewodowy cechuje się dużą wygodą – można bowiem z dowolnego miejsca na świecie w każdej chwili zerknąć, kto próbuje dostać się do naszego domu, biura, magazynu czy hali produkcyjnej. Z rozwiązań opartych na IP korzystają często administratorzy budynków wielorodzinnych.

Stacja bramowa jednorodzinna

Jednoabonentowa stacje bramowe to nowoczesne urządzenia stanowiące bardzo ważny element każdego kompletnego zestawu wideodomofonowego. Wyposażone w kamery z przetwornikiem 1/3 oraz podświetlenie LED zapewniają lokatorom poczucie bezpieczeństwa w rozpoznawaniu osób także nocą. Obiektyw regulowany w pionie i poziomie umożliwiając dopasowanie do naszych indywidualnych potrzeb. 

Stacja bramowa wielorodzinna 

Stacje bramowe wielorodzinne o nowoczesnym wyglądzie i zaawansowanych właściwościach technicznych umożliwiają rozpoznawanie osób także w nocy. Stacje bramowe wyposażone w czytnik kart zbliżeniowych oraz szyfrator umożlwiający otwarcie drzwi przy pomocy karty są niezwykle wygodnym rozwiązaniem dla użytkowników. Funkcja ta znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa. 

pixel