+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! TYLKO DO KOŃCA MAJA! GUIDE - 5% Kup teraz
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kolejkomaty

(5 produktów)

System kolejkowy dla restauracji i nie tylko 

Firma Kaler stworzyła bezprzewodowy system kolejkowy - jako odpowiedź na coraz dłuższe kolejki. Jest on niezawodny w sytuacjach, gdzie właśnie z długimi kolejkami mamy do czynienia. Z racji jego elastyczności można go stosować w aptekach, urzędach, przychodniach, restauracjach i wszędzie tam, gdzie zależy nam na jak najszybszym rozładowaniu kolejek. Obsługuje petentów z zachowaniem ochrony ich danych osobowych.

Elektromaniacy.pl w związku z licznymi zapytaniami o potrzebę stosowania takich systemów rozbudowali swoją ofertą o przyjazne dla użytkowników systemy kolejkowe, które cechuje łatwość montażu oraz intuicyjne menu.

Bezprzewodowe systemy kolejkowe Kaler dzielimy na dwa rodzaje: bez wydruku biletu oraz z wydrukiem.

Jakie korzyści płyną ze stosowania bezprzewodowych systemów kolejkowych? Elektroniczny system kolejkowy cena 

Przy użyciu tego innowacyjnego systemu Kaler mamy gwarancję, że w kolejce osób oczekujących na rozwiązanie swojego problemu będzie panował porządek. Kolejkowy system sprawia, że każdy klient ma przypisany swój unikalny numer i to on upoważnia nas do podejścia i skorzystania z obsługi. Nikt nie może w ten sposób wymusić zmiany kolejności osób oczekujących na przyjęcie, a to oznacza mniejsze nerwy wśród klientów!

Zestaw możemy szybko zainstalować w naszej placówce bez konieczności jej zamykania. Bezprzewodowość ułatwia nam montaż i gwarantuje estetykę wyglądu. Większe uporządkowanie systemu kolejkowania oznacza większy komfort pracy oraz przejrzystość zasad, jakie w takiej kolejce panują. To pozwala na zminimalizowanie czasu oczekiwania, a tym samym zmniejszeniu poziomu stresu wśród oczekujących klientów. Jeśli zastanawia kolejkowy, cena tego rozwiązania czy możliwość montażu - zadzwoń do Elekromaniaków! 

pixel