+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Widzieć więcej niż inni – przegląd popularnych mini kamer szpiegowskich

Mini kamery szpiegowskie

Akcesoria szpiegowskie przybierają najrozmaitsze formy i są coraz bardziej zaawansowane technologicznie. Kamery ukryte nagrywające to najbardziej dyskretny sprzęt. Już nikogo nie dziwi mini kamera ukryta w długopisie czy dyktafonie. Kamerki są miniaturowych rozmiarów, dzięki nim nagrasz filmy szpiegowskie w rozdzielczości Full-HD. Same urządzenia mają umieszczone sloty na karty pamięci co dodatkowo wydłuża czas nagrywania filmów i dźwięku. Wielu klientów na co dzień pyta nas „Jakie kamery szpiegowskie polecacie?

Kamery szpiegowskie opinie

Rynek urządzeń szpiegowskich jest bardzo mocno nasycony i wybór odpowiedniego sprzętu stanowi często nie lada ból głowy. Odpowiedniego znaczy wysokiej jakości oraz skutecznego w swoim działaniu. Elektromaniacy.pl wychodząc naprzeciw tej potrzebie przedstawiają ukryte kamery czyli najpopularniejsze mini kamery szpiegowskie umieszczone między innymi w takich urządzeniach jak kalkulator czy zwykła butelka do picia.

Jaka kamera do monitoringu pokoju? 

1. Nasze zestawienie otwierają okulary G02S z kamerą w wysokiej rozdzielczości 1080 Full-Hd wraz z pilotem do sterowania. Obiektyw kamery jest umieszczony pod szklistą powierzchnią w sposób tak dyskretny, że jest niezauważalny dla innych osób. Same okulary są bardzo eleganckie i pasują na większość twarzy. Szkła mają naturalnie 0 dioptrii – są to tzw. „zerówki”.  
Nagrywanie rozpoczyna się automatycznie na wbudowanej w okulary pamięci wewnętrznej 16GB. Wystarczy nacisnąć przycisk na pilocie. Okulary obsługuje się w intuicyjny sposób za pomocą panelu dotykowego na zauszniku. Na naładowanym akumulatorze okulary szpiegowskie pracują do 75 minut, a jedna godzina nagrania w najwyższej jakości Full-HD zajmuje około 7GB pamięci. Dyskretne złącze USB umiejscowione w odczepianym zauszniku pozwala nam ładować urządzenie oraz przy pomocy kabla USB przesyłać na komputer – nagrane video. Dzięki zastosowaniu 2 akumulatorów nie musisz martwić się że zabraknie baterii. Jeden akumulator ładujesz drugi masz gotowy do pracy w okularach. 

2. Kamera w budziku elektronicznym WIFI Black-300 to najlepsza kamera wifi - sprawdzi się idealnie do ukrycia w domu lub innym pomieszczeniu. Dzięki niewielkim rozmiarom można ją umieścić dowolnym miejscu. Dzięki funkcji WIFI sprawdzimy co w danej chwili dzieje się w Twoim domu nie wychodząc z pracy. Kamera działa również pod stałym zasilaniem, aby zapewnić nieustany podgląd na żywo. Funkcja wifi pozwala na przesyłanie obrazu bezpośrednio na twój telefon z Androidem lub IOS. Wystarczy podłączyć urządzenie do sieci WIFI domowej, aby mieć dostęp z dowolnego miejsca na ziemi. Kamera pozwala na podgląd w czasie rzeczywistym. 

3. Kamera szpiegowska ukryta w kalkulatorze? Czemu nie! Ogromnym atutem kalkulatora z minikamerą K011 jest to, że nie wzbudza najmniejszych podejrzeń! Jako podstawowy element wyposażenia biura mini kamera szpiegowska idealnie nadaje się do pomieszczeń biurowych, monitoringu pokoju czy obserwacji innych małych pomieszczeń.
Ogromną wartością tego sprzętu jest praca mini kamery w sieci WiFi. Umożliwia to podgląd na żywo – na smartfonie czy komputerze. Szeroki kąt widzenia 90 stopni zapewnia szerokie pole obserwacji, a wbudowany detektor ruchu sprawia, że  rejestracja video odbywa się po wykryciu ruchu.
Kamerę, która nagrywa w Full-HD obsługujemy z pozycji aplikacji mobilnej, która posiada szereg konfiguracji. W przypadku słabego oświetlenia – następuje praca na podczerwieni, które doświetlają obserwowany obszar. 
Nie ma konieczności podłączania kalkulatora do prądu – ponieważ zasilanie odbywa się z wbudowanego akumulatora.

Ta mała kamera bezprzewodowa wyróżnia trzy tryby pracy:

  • Samodzielny rejestrator - nie musimy podłączać kamery pod sieć Wifi - rozpoczyna się automatyczny zapis po uruchomieniu się kamery
  • Samodzielny rejestrator + podgląd na żywo na tablecie lub smartfonie poprzez WiFi - dodatkowo alarm na telefon po wykryciu ruchu
  • Samodzielny rejestrator podgląd na żywo za pośrednictwem routera WiFI - gdziekolwiek jesteśmy i mamy włączony internet - mamy podgląd na żywo

Mimo niewielkich gabarytów i bardzo tradycyjnego wyglądu jest to minikamera warta polecenia. Rozbudowana ilość funkcji powoduje, że mamy do czynienia kalkulatorem przypominającym tylko z wyglądu zwykłe urządzenie do liczenia.

4. Kamera szpiegowska SQ-8 to jedno z najmniejszych na rynku urządzeń rejestrujących obraz w formacie AVI z najwyższą rozdzielczością full-HD 1080P z prędkością 15 kl/sek przypominająca wyglądem małą kostkę w kształcie sześcianu. Miniaturowa kamera została wyposażona w detektor ruchu, diody IR oraz możliwość ciągłej pracy pod stałym zasilaniem. Umożliwia również wykonywanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości 4032 x 3024px.
Detektor ruchu pozwala na automatyczne uruchamianie kamery. Dzięki temu możliwe jest zmniejszenie poziomu zużycia akumulatora oraz miejsca na karcie pamięci. Po wykryciu ruchu nagrywanie rozpoczyna się automatycznie i kończy 10 sekund po ustaniu ruchu. Dzięki wbudowanemu wydajnemu akumulatorowi litowo-jonowemu nowej generacji mini kamera SQ-8 zapewnia możliwość rejestracji wideo przez ok. 70 minut bez podłączania jej do ładowania. Ładowanie akumulatora trwa ok. 3 godziny i wykonywane jest poprzez gniazdo mini USB znajdujące się w bocznej ścianie urządzenia. Czas nagrywania można swobodnie wydłużyć wkładając kartę pamięci.

5. Długopis szpiegowski z ukrytą kamerą full-HD, pozwala na nagranie ok. 70 minut wideo z dźwiękiem w najwyższej obecnie rozdzielczości 1080P, w formacie AVI, z prędkością 30 klatek na sekundę. Umożliwia wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 2560 x 1440px oraz akumulator wielokrotnego ładowania. Komunikacja z komputerem oraz ładowanie akumulatora odbywa się bezpośrednio z portu USB. Długopis wyposażono w dyskretnie ukryty slot na kartę micro SD o pojemności do 32GB oraz przesuwany obiektyw kamery. Długopis cechuje wysoka jakość wykonania i prostota obsługi. 

6. Pijesz wodę z butelki i nagrywasz rozmowę. To wszystko jest możliwe dzięki mini kamerze ukrytej w plastikowej butelce o pojemności 0,5 l. butelka PET, czyli zwykła, lekka plastikowa butelka posiada wytłoczoną kieszeń, w którą wkłada się mały moduł mini kamery nagrywającej w rozdzielczości Full HD.
Wszystko jest zasłonięte etykietą wody mineralnej z małym otworem wielkości 2 mm na obiektyw kamery. Naturalnie butelka spełnia swoją naturalną funkcję - stanowi zwykły pojemnik na płyn. Obsługa kamery szpiegowskiej jest prosta i odbywa się za pośrednictwem przełączników.
Jeden odpowiada za wybór trybu pracy, a drugi służy do uruchomienia samej kamery. Sam moduł kamery można używać również jako mini kamerę poza butelką. Moduł mini kamery może również być zasilany z ładowarki. Na zapisanych filmach jest wyświetlana data oraz godzina. Wyświetlanie daty oraz godziny można wyłączyć.
Butelka ma wbudowany standardowy akumulator litowo-jonowy 400 mAh, który pracuje do 4h na jednym ładowaniu. Kamera posiada wbudowaną funkcję nagrywania w pętli. Oznacza to, że możemy nagrywać non stop – a najstarsze nagrania są nadpisywane nowymi.

7. Mini kamera sieciowa WiFi w chusteczniku to kolejne z ciekawych rozwiązań dostępnych w ofercie sklepu elektromaniacy.pl. Z wyglądu to tradycyjny chustecznik spełniający swoją standardową funkcję. Posiada on jednak coś co go odróżnia od innych przedmiotów w tej kategorii. Ukryta kamera Full-Hd idealnie nadająca się do dozoru osób starszych czy dzieci. Nie wzbudza żadnych podejrzeń i może pracować w dowolnym miejscu w danym pomieszczeniu. Rejestracja obrazu odbywa się po wykryciu ruchu i zasilana jest z wbudowanego akumulatora. Transmisja na żywo w sieci WiFi odbywa się aż do 18 godzin. Dostęp do nagranych filmów na karcie pamięci mamy bezpośrednio z poziomu telefonu. Wszystkim sterujemy przy pomocy dedykowanej aplikacji na urządzenia mobilne. Mini kamera w chusteczniku doskonale sobie radzi także w warunkach słabego oświetlenia i stanowi nowe rozwiązanie dostępne na runku wśród artykułów szpiegowskich

pixel