+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl KOZAK OPCJA! NASADKA TERMOWIZYJNA NEON C1 10 499 PLN 11 999 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Widzieć więcej niż inni – przegląd popularnych mini kamer szpiegowskich

Akcesoria szpiegowskie przybierają najrozmaitsze formy i są coraz bardziej zaawansowane technologicznie. Już nikogo nie dziwi mini kamera ukryta w długopisie czy dyktafonie. Kamerki są miniaturowych rozmiarów i zapewniają obraz w rozdzielczości Full-HD. Same urządzenia mają umieszczone sloty na karty pamięci co dodatkowo wydłuża czas nagrywania filmów i dźwięku.


Rynek urządzeń szpiegowskich jest bardzo mocno nasycony i wybór odpowiedniego sprzętu stanowi często nie lada ból głowy. Odpowiedniego znaczy wysokiej jakości oraz skutecznego w swoim działaniu. Elektromaniacy.pl wychodząc naprzeciw tej potrzebie przedstawiają najpopularniejsze mini kamery szpiegowskie umieszczone między innymi w takich urządzeniach jak kalkulator czy zwykła butelka do picia.


Nasze zestawienie otwierają okulary G02S z kamerą w wysokiej rozdzielczości 1080 Full-Hd wraz z pilotem do sterowania. Obiektyw kamery jest umieszczony pod szklistą powierzchnią w sposób tak dyskretny, że jest niezauważalny dla innych osób. Same okulary są bardzo eleganckie i pasują na większość twarzy. Szkła mają naturalnie 0 dioptrii – są to tzw. „zerówki”.  

Nagrywanie rozpoczyna się automatycznie na wbudowanej w okulary pamięci wewnętrznej 16GB. Wystarczy nacisnąć przycisk na pilocie. Okulary obsługuje się w intuicyjny sposób za pomocą panelu dotykowego na zauszniku. Na naładowanym akumulatorze okulary szpiegowskie pracują do 75 minut, a jedna godzina nagrania w najwyższej jakości Full-HD zajmuje około 7GB pamięci. Dyskretne złącze USB umiejscowione w odczepianym zauszniku pozwala nam ładować urządzenie oraz przy pomocy kabla USB przesyłać na komputer – nagrane video. Dzięki zastosowaniu 2 akumulatorów nie musisz martwić się że zabraknie baterii. Jeden akumulator ładujesz drugi masz gotowy do pracy w okularach. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kamera w budziku elektronicznym WIFI Black-300 sprawdzi się idealnie do ukrycia w domu lub innym pomieszczeniu. Dzięki niewielkim rozmiarom można ją umieścić dowolnym miejscu. Dzięki funkcji WIFI sprawdzimy co w danej chwili dzieje się w Twoim domu nie wychodząc z pracy. Kamera działa również pod stałym zasilaniem, aby zapewnić nieustany podgląd na żywo. Funkcja wifi pozwala na przesyłanie obrazu bezpośrednio na twój telefon z Androidem lub IOS. Wystarczy podłączyć urządzenie do sieci WIFI domowej, aby mieć dostęp z dowolnego miejsca na ziemi. Kamera pozwala na podgląd w czasie rzeczywistym.

 

 

 

 

 

 

 

Kamera szpiegowska ukryta w kalkulatorze? Czemu nie! Ogromnym atutem kalkulatora z minikamerą K011 jest to, że nie wzbudza najmniejszych podejrzeń! Jako podstawowy element wyposażenia biura idealnie nadaje się do pomieszczeń biurowych, monitoringu pokoju czy obserwacji innych małych pomieszczeń.

Ogromną wartością tego sprzętu jest praca minikamery w sieci WiFi. Umożliwia to podgląd na żywo – na smartfonie czy komputerze. Szeroki kąt widzenia 90 stopni zapewnia szerokie pole obserwacji, a wbudowany detektor ruchu sprawia, że  rejestracja video odbywa się po wykryciu ruchu.

Kamerę, która nagrywa w Full-Hd obsługujemy z pozycji aplikacji mobilnej, która posiada szereg konfiguracji. W przypadku słabego oświetlenia – następuje praca na podczerwieni, które doświetlają obserwowany obszar. 

Nie ma konieczności podłączania kalkulatora do prądu – ponieważ zasilanie odbywa się z wbudowanego akumulatora.

Wyróżniamy trzy tryby pracy:

  • samodzielny rejestrator - nie musimy podłączać kamery pod sieć Wifi - rozpoczyna się automatyczny zapis po uruchomieniu się kamery
  • samodzielny rejestrator + podgląd na żywo na tablecie lub smartfonie poprzez WiFi - dodatkowo alarm na telefon po wykryciu ruchu
  • samodzielny rejestrator podgląd na żywo za pośrednictwem routera WiFI - gdziekolwiek jesteśmy i mamy włączony internet - mamy podgląd na żywo

 

Mimo niewielkich gabarytów i bardzo tradycyjnego wyglądu jest to minikamera warta polecenia. Rozbudowana ilość funkcji powoduje, że mamy do czynienia kalkulatorem przypominającym tylko z wyglądu zwykłe urządzenie do liczenia.