+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Podsłuchy na magnes

(5 produktów)

Nowe rozwiązania technologiczne przenikają niemalże w każdą dziedzinę naszego życia. Nic też dziwnego, że urządzenia szpiegowskie tak bardzo zmieniły się na przestrzeni lat. Oczywiście na lepsze. Jednym z niepozornych, a zarazem potężnych narzędzi szpiegowskich są podsłuchy na magnes. Te niewielkie urządzenia, wykorzystujące magnetyzm do przytwierdzenia się do różnych powierzchni, otwierają nowe możliwości podsłuchiwania. Sprawdźcie co potrafią zdziałać te małe i niepozorne urządzenia.

Jak działają podsłuchy na magnes?

Podsłuchy na magnes to zaawansowane urządzenia, które łączą w sobie magnetyzm z technologią podsłuchu. Ich działanie opiera się na umieszczeniu magnetycznej sondy wewnątrz obudowy, co pozwala na łatwe przytwierdzenie ich do metalowych powierzchni. To sprawia, że są one trudne do wykrycia, a jednocześnie pozostają w doskonałym kontakcie z otoczeniem, przechwytując każdy dźwięk w zasięgu.

Magnetyzm w Służbie Podsłuchu: Plusy i Minusy Technologii

Podsłuchy na magnes wykorzystują magnetyzm nie tylko do stabilnego przytwierdzenia się do różnych powierzchni, ale także do przesyłania zebranych informacji. Oto kilka plusów i minusów związanych z tą technologią:

Plusy:

Łatwość montażu: Dzięki magnetycznej obudowie, montaż podsłuchu na magnes jest szybki i prosty, co pozwala na szybkie umieszczenie go w strategicznych miejscach.

Niewidoczność: Magnetyczne podsłuchy są trudne do zauważenia, gdy są umieszczone na metalowej powierzchni, co sprawia, że są idealne do dyskretnej obserwacji.

Wielofunkcyjność: Te podsłuchy mogą być stosowane w różnych scenariuszach, od monitorowania rozmów biznesowych po śledzenie działań w obrębie domu.

Minusy:

Potencjalne naruszenie prywatności: Zastosowanie podsłuchów na magnes może prowadzić do naruszeń prywatności. Dlatego warto pamiętać o tym, że urządzenia szpiegowskie nie należą do zabawy!

Możliwość wykrycia: Pomimo swojej niewidzialności na metalowych powierzchniach, podsłuchy na magnes mogą być stosunkowo łatwe do wykrycia, jeśli zastosowane są odpowiednie urządzenia wykrywające

Podsłuchy na magnes: nasze polecenia

W swojej ofercie posiadamy kilka urządzeń, które niewątpliwie sprawdzą się każdemu. Przedstawiamy Wam, podsłuch Q85 od marki SPY. Urządzenie posiada mały dyktafon oraz ultra czuły mikrofon. Posiada wbudowaną pamięć do 32GB co daje do 384h nagrań! Czas nagrywania na jednym ładowaniu to 300h (12 dni pełnego nagrywania w dzień i w nocy). Podsłuchy na magnes tego typu, mogą również służyć jako pendrive albo dysk przenośny. Nagrywa zdarzenia wraz z datą i godziną dla wygody przeglądania. Jego silny magnes sprawia, że nie odepnie się nawet podczas jazdy samochodem. Pewnie myślicie sobie teraz, że takie urządzenie musi być bardzo trudne w obsłudze. Nic bardziej mylnego! Wystarczy przesunąć włącznik, a dyktafon automatycznie rozpocznie nagrywanie. Podczas nagrywania w dyktafonie nie świeci się żadna z diod. Urządzenie jest całkowicie dyskretne. Używanie nagrań jest również bardzo proste.  Kopiowanie danych z dyktafonu do komputera odbywa się po podłączeniu urządzenia do portu USB. Urządzenie widoczne jest przez komputer jako dysk przenośny.

Pliki z nagraniami w formacie WAV zapisane w pamięci wewnętrznej - kopiujemy jak zwykłe pliki z danymi. Kolejnym urządzeniem o podobnych właściwościach jest podsłuch na magnes Q77. Ten podsłuch na magnes to urządzenie o niezwykle subtelnym działaniu i porządnych podzespołach, które z pewnością nie przykuwa wzroku osób trzecich. Posiada elegancką obudowę, która zapewni całkowitą dyskrecję. Nie wskazuje w żaden sposób swojej aktywności a dioda LED przez cały czas jest wyłączona. Ten podsłuch na magnes, nagrywać będzie przez 500h co przekłada się na 20 dni ciągłego nagrywania. Pierwszy z trybów odpowiedzialny jest za rejestrację bez przerwy, czyli od momentu włączenia urządzenia. Wówczas Q77 z powodzeniem nagrywać będzie przez następne 500 godzin, co w efekcie przekłada się na 20 dni ciągłego nagrywania! Rejestrowane słowa zapisują się w całości, dlatego możesz być pewny, że żadne słowo ci nie umknie! Podsłuchy na magnes to fascynująca, ale jednocześnie intrygująca technologia. W swojej ofercie posiadamy wiele tego typu urządzeń a ich forma i technologia dalej nie przestaje nas zadziwiać. Tego typu gadżety zmieniają się na przestrzeni lat a to co wydaje nam się teraz niemożliwe za jakiś czas będzie normą w dziedzinie szpiegowania.

pixel