+48 519 653 388 | sklep@elektromaniacy.pl PROMOCJA! SPRAWDŹ PRODUKTY 4LOP STOŁY MAGAZYNOWE DO PAKOWANIA DO -10%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2023-01-13

Podsłuch do domu – jaki podsłuch wybrać?

Podsuch-do-domu-jaki-podsuch-wybrać

Podsłuch do domu – jaki podsłuch wybrać?

Podsłuch najczęściej kojarzy się urządzeniem, z którego korzystają prywatni detektywi bądź służby specjalne. Nic bardziej mylnego! Odkąd rynek szpiegowski został mocno nasycony, możemy spotkać podsłuchy dyskretnie ukryte w rozmaitych przedmiotach. Ich cena stała się dla zwykłego konsumenta na tyle przystępna, że zakup dzisiaj profesjonalnego podsłuchu nie stanowi najmniejszego kłopotu. Stanowi go natomiast ich jakość. Nasz sklep oferuje artykuły szpiegowskie wysokiej jakości rejestrujące dźwięk w jakości pozwalającej na swobodną identyfikację danego człowieka. Wbudowane czułe mikrofony zbierają dźwięk z otoczenia w odległości do 10 metrów, redukując maksymalnie szumy. W tym artykule podpowiadamy jaki podsłuch wybrać do mieszkania, domu.

W naszej ofercie znajdują się następujące podsłuchy:

  • podsłuch w długopisie

  • podsłuchy pendrive

  • podsłuchy w gniazdku

  • podsłuchy w brelokach

  • podsłuchy sejsmiczne

  • podsłuchy na kartę SIM

W celu zapoznania się z całą kategorią podsłuchów w naszym sklepie wystarczy kliknąć w odnośnik.

Miniaturowy dyktafon ukryty w długopisie to małe, dyskretne urządzenie do rejestracji zdarzeń z ukrycia jak i zwykłego użytkowania. Jednym z przykładów jest podsłuch - dyktafon cyfrowy w długopisie Q60 8GB

Podsluch-Dyktafon-cyfrowy-w-dlugopisie-Q60-8GB

PODSŁUCH CYFROWY W DŁUGOPISIE Q60

Wyglądem przypominający tradycyjny, zwykły długopis nie wzbudza zainteresowania innych osób. Dyskretnym podsłuchem w długopisie nagramy interesującą nas rozmowę biznesową czy zwykłe spotkanie. Ultra czuły mikrofon nagrywa w wysokiej jakości 192kbps z odległości do 10 metrów. Wbudowana pojemna pamięć 8GB pozwala nagrać około 100h dźwięku. Dyktafon w długopisie w związku z tym może być używany jako zwykły pendrive. Podczas rejestrowania dźwięku w długopisie nie świeci się żadna dioda. Jest to urządzenie całkowicie dyskretne. Możemy również ustawić opcję, aby długopis nagrywał tylko ten moment, kiedy w najbliższym otoczeniu będzie wykrywany dźwięk. Oczywiście mamy także możliwość ustawienia daty i godziny, by móc szybko zidentyfikować interesujące nas nagrania. Czas tych nagrań na w pełni naładowanym akumulatorze wynosi około 22h. Dyktafon w długopisie jest urządzeniem, które możemy swobodnie położyć gdziekolwiek w domu, by następnie odsłuchać to co nas interesuje.

Podsłuchy pendrive to tradycyjne dyktafony rejestrujące dźwięk z otoczenia. Jednym z takich urządzeń jest dyktafon cyfrowy Q-500

Dyktafon-cyfrowy-Q-500-8GB-detekcja-glosu-VOS

DYKTAFON CYFROWY Q-500 8GB DETEKCJA GŁOSU VOS

Jest to dyktafon cyfrowy o wbudowanej pojemnej pamięci 8GB z detekcją głosu VOS. Czuły mikrofon zapewnia rejestracje do ok. 3-5 metrów w zależności od umieszczenia go. Zapewnia niezawodność i jakość nagrań na najwyższym poziomie. Wyglądem przypomina powerbank, dzięki czemu nie wzbudza zainteresowania i zapewnia dyskrecje. Nie trzeba instalować żadnych sterowników ani dodatkowego oprogramowania. Dyktafon umożliwia nagrywanie ok. 280h i posiada wiele przydatnych funkcji takich jak: nagrywanie w pętli, praca na stałym zasilaniu czy magnes w podstawie ułatwiający mocowanie.

Z kolei dyktafon TE-660V 16GB posiada bardziej rozbudowaną pamięć wewnętrzną bo 16GB co przekłada się na dłuższy czas nagrań.

Dyktafon-TE-660V-16GB-do-21-dni-nagrywania

DYKTAFON TE-660V 16GB - DO 21 DNI NAGRYWANIA!

Dodatkowo pojemny akumulator pozwala na pracę bez ładowarki nawet do 21 dni to jest wynikiem unikatowym na rynku dyktafonów cyfrowych. Obudowa dyktafonu została wykonana z metalu, a wewnątrz niej umieszczono dwa magnesy neodymowe. To rozwiązanie daje użytkownikowi możliwość skutecznego podczepienia dyktafonu do dowolnej metalowej powierzchni. Dyktafon posiada złącze mini jack, do którego możemy podłączyć, dodane do zestawu, słuchawki. Jego oprogramowanie pozwala na odtwarzanie plików w formacie MP3/WMA/WAV. Po podłączeniu słuchawek i włączeniu urządzenia następuje automatyczne odtwarzanie zarejestrowanego materiału. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest podsłuch dyskretny w listwie zasilającej.

Urządzenie podsłuchowe ukryte w listwie - PODSŁUCH DYSKRETNY GSM W LISTWIE ZASILAJĄCEJ 026C działa w oparciu o technologię GSM i umożliwia prowadzenie nasłuchu poprzez smartfona.

Podsluch-dyskretny-GSM-w-listwie-zasilajacej-026C

PODSŁUCH GSM W LISTWIE ZASILAJĄCEJ 026C

Obsługa tej listwy jest naprawdę prosta – należy umieścić wewnątrz kartę SIM dowolnego operatora i zadzwonić na ten numer, by zacząć słyszeć, co dzieje się w otoczeniu nadajnika. Bardzo dobry kamuflaż urządzenia sprawia, że listwa doskonale sprawdzi się nie tylko w biurze, ale także w pomieszczeniu mieszkalnym. Kto z nas nie posiada listwy elektrycznej w domu, prawda? Dodatkowo, dzięki wbudowanej baterii, nawet gdy nagle zabraknie prądu, listwa może działać jeszcze do 3 dni. Listwa z podsłuchem posiada funkcję aktywacji dźwiękiem co oznacza, że po wykryciu dźwięku powyżej 35db pluskwa do nas oddzwoni na numer telefonu z którego został wysłany SMS z aktywacji funkcji call-back. Automatyczne oddzwanianie można w każdej chwili dezaktywować poprzez wysłanie odpowiedniej komendy SMS dostępnej w instrukcji. Mikrofon wychwytuje dźwięki w odległości do 8 metrów. Oczywiście listwa spełnia swoją standardową funkcję i można do niej podłączyć sprzęt domowy jak telewizor, komputer i wiele innych urządzeń, a przy okazji nagrywa dźwięki.

Następną odmianą są podsłuchy w brelokach.

BRELOK DO KLUCZYKÓW DYKTAFON PODSŁUCH UR-28 16GB VOX 16GB to miniaturowy podsłuch umieszczony w breloku do kluczy nagrywa dźwięk w jakości 196kbps aż do 40 godzin.

https://elektromaniacy.pl/pol_pl_Brelok-do-kluczykow-Dyktafon-Podsluch-UR-28-16gb-VOX-16GB-40hBRELOK DO KLUCZYKÓW - DYKTAFON - PODSŁUCH UR-28 16GB VOX

Dyktafon jest idealnie zamaskowany, podczas nagrywania żadna z diod LED się nie świeci. Nikt nie rozpozna, że urządzenie pracuje. Ciekawostką w tym urządzeniu jest dioda emitująca światło ultrafioletowe pozwalająca na sprawdzenie autentyczności banknotów. Pamięć wewnętrzna jest w zupełności wystarczająca bo wynosi 16GB, na której zmieścimy ok. 180h nagrań.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku dyktafonu w breloku N1

Mini-dyktafon-naszyjnik-brelok-mp3-detekcja-glosu-N1

MINI DYKTAFON - NASZYJNIK - BRELOK MP3 Z DETEKCJĄ GŁOSU N1

Naszyjnik, ma także opcję breloka na klucze, a wewnątrz wbudowany czuły mikrofon z detekcją głosu. Urządzenie posiada inteligentną funkcje redukcji szumu, dzięki której nagrania będą czyste i wyraźne. Dyktafon posłuży również jako MP3-jka z możliwością odsłuchu nagrań lub muzyki wgranej na odbiornik.

Jeśli mamy zamiar podsłuchiwać kogoś przez ścianę wówczas idealnie swoje zadanie spełni podsłuch sejsmiczny.

PODSŁUCH STETOSKOPOWY Z ADAPTEREM DO NAGRYWANIA PRZEZ ŚCIANĘ GX-220 to niezwykle precyzyjne urządzenie, które wzmacnia sygnał odbijający ściany po przeciwnej stronie, nawet o 20.000 razy.

Podsluch-stetoskopowy-przez-sciane-z-adapterem-do-nagrywania-GX-220

PODSŁUCH STETOSKOPOWY DO NAGRYWANIA PRZEZ ŚCIANĘ GX-220

Ten profesjonalny podsłuch umożliwia wykorzystanie mikrofonu kontaktowego (sejsmicznego) lub igłowego w zależności od aktualnie prowadzonych działań operacyjnych. Dla ułatwienia użytkowania podsłuch został wyposażony w słuchawki. Zastosowane w urządzeniu filtry pasmowe pozwalają wzmocnić częstotliwości charakterystyczne dla ludzkiej mowy oraz zlikwidować szumy. Mikrofon igłowy z długą igłą 120mm pozwoli na optymalne umieszczenie sprzętu, aby jakość odbioru była najlepsza. Urządzenie zasilane jest za pomocą akumulatora wielokrotnego ładowania, który wystarcza na pracę przez około 40h. Skuteczne działanie niezależnie od materiału z jakiego wykonana jest ściana (drewno, metal, szkło, cegła lub beton).

Ostatnią w naszym zestawieniu grupę podsłuchów stanowią podsłuchy na kartę gsm.

Bardzo popularny w tej kategorii jest podsłuch mini GSM na kartę SIM N9+

Podsluch-Mini-GSM-na-karte-SIM-N9PODSŁUCH MINI GSM NA KARTĘ SIM N9+

Po włożeniu do niego karty SIM i skonfigurowaniu otwiera się przed nami szereg możliwości opisanych poniżej. Urządzenie to dyskretna czarna kostka o wymiarach 43x32x13 mm przypominająca pudełko zapałek, nie świeci i nie wydaje żadnych dźwięków. Ładowanie odbywa się za pomocą USB. Istnieje możliwość autoryzacji numeru współpracującego z urządzeniem (pozwala to na zastrzeżenie, że tylko konkretny, ustalony przez Użytkownika numer będzie mógł kontaktować się z urządzeniem). Podsłuch pozostaje w trybie czuwania na baterii do 3 dni. Idealny dla rodziców, opiekunów osób starszych czy właścicieli zwierząt do zapewnienia bezpieczeństwa.

Bardziej zaawansowany jest inny podsłuch gsm. 

PODSŁUCH GSM KGA10 to profesjonalne urządzenie z dwoma mikrofonami najlepszej jakości na rynku.

Profesjonalny-podsluch-GSM-KGA10PODSŁUCH GSM KGA10

Zapewnia wysoką jakość transmisji przez telefon. Wystarczy włożyć kartę SIM dowolnego operatora, skonfigurować i zadzwonić by uzyskać nasłuch. Urządzenie to dyskretna czarna kostka, która nie wydaje żadnych dźwięków podczas pracy. Wysoką jakość dźwięku zapewnia solidny mikrofon umieszczony w urządzeniu. Jego zasięg to max. 10 metrów. Podsłuch jest polecany dla rodziców, małżonków lub detektywów jak i oczywiście do innych zastosowań. Idealnie sprawdzi się w mieszkaniu, biurze czy także w pojeździe. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu podsłuch może pozostawać w trybie czuwania na baterii do 10 dni bez podłączania go do ładowania. W trybie ciągłego nasłuchu przy dobrych warunkach sieciowych GSM sprzęt jest wstanie pracować do 6-10h. Nasłuchując dziennie po ok. 20 min, bateria powinna pozwolić na prace do ok. 5-7 dni.

Jak widać przekrój urządzeń z podsłuchem jest dosyć spory. Ważne, aby postawić na produkty z czułym mikrofonem i bardzo dobrą jakością dźwięku. Wówczas możemy być spokojni o to czy nasze nagrania pozwolą nam bezproblemowo zidentyfikować rozmówcę bądź np. okażą się ważnym dowodem w sprawie w sądzie. Wszystko oczywiście zależy od potrzeb i preferencji. Wymienione w artykule produkty to tylko ich niewielka liczba spośród naszej bogatej oferty urządzeń podsłuchowych do obejrzenia, której serdecznie zachęcamy.

 

Polecane

pixel